"Леванте" вперше в історії очолив чемпіонат Іспанії (відео)

Серхіо Бальєстерос і Хуанлу святкують перемогу над "Вільярреалом" / Фото: AFP

"Леванте" розгромив на виїзді "Вільярреал" і посунув "Барселону" з першого місця.

Дев'ятий тур чемпіонату Іспанії приніс сенсаційну несподіванку: одноосібним лідером чемпіонату вперше у своїй історії став клуб із Валенсії – "Леванте".

Левантійці на виїзді розібралися з "Вільярреалом" – 0:3 і потіснили з п'єдесталу каталонську "Барселону".

Дубль у складі "Леванте" оформив Хуанлу і ще один гол забив Аруна Коне, який, крім цього, записав на свій рахунок ще й результативну передачу.

"Барселона" ж, у свою чергу, втратила очки, розчарувавши своїх уболівальників на "Камп Ноу" сухою нічиєю з "Севільєю". Прекрасну нагоду вирвати перемогу не використав Ліонель Мессі. У компенсований час матчу аргентинець не зміг переграти Хаві Вараса з 11-метрового.

Мадридський "Реал" знищив на виїзді "Малагу" – 4:0. Підопічні Жозе Моурінью впоралися із суперником за 30 хвилин у першому таймі. Гонсало Ігуаін відкрив рахунок на 11-й хвилині. А згодом Кріштіану Роналду відзначився хет-триком.

Таким чином, слідом за "Леванте", який має 20 очок, йде "Реал" з 19 очками, а на третьому місці опинилася "Барселона" – 18 очок.