Лідер української збірної не вийшла на старт

Спорт 10 січня, 2009, 08:25 442
За відсутності Віти Семеренко кращий результат серед українських біатлоністок у спринтерській гонці в Оберхофі показала Оксана Хвостенко.

Російська біатлоністка Катерина Юр'єва виграла спринтерську гонку на четвертому етапі Кубка світу, що проходить на цьому тижні у німецькому Оберхофі.

На дистанції 7,5 км з двома вогневими рубежами Юр'єва допустила один промах, але випередила німкеню Андреа Хенкель на 2,4 секунди. Третє місце посіла представниця Швеції Хелена Юнссон.

Хенкель і Юнссон вразили всі десять мішеней, але Юр'єва випередила суперниць за рахунок вищої швидкості на дистанції.

На жаль для уболівальників української збірної на старт не вийшла Вита Семеренко. У відсутності одного з наших лідерів, виступ вийшов не дуже успішним. Але і не провальним, три спортсменки фінішували в межах ТОП30: Оксана Хвостенко – 15-а, Валентина Семеренко – 17-а, Лілія Вайгіна-Єфремова – 24-а.

В суботу, 10 січня, на етапі Кубка світу в Оберхофі відбудеться чоловіча спринтерська гонка, а 11 січня – дві гонки із загального старту.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Федерація біатлону України / К.К.