Огляд всіх матчів третього туру Ліги чемпіонів

Онлайн-результати
Спорт 20 жовтня, 2011, 00:50 3267
Додати до обраного
Результати і огляд матчів третього туру групового раунду Ліги чемпіонів у групах E, F, G, H.

У другий ігровий день третього туру Ліги чемпіонів відбулися матчі у групах E, F, G, H.

Група E. "Челсі" декласував бельгійський "Генк", а "Байєр" здобув вольову перемогу над "Валенсією". Якщо ж "кажани" не обіграють німців удома, то будуть змушені попрощатися з мріями про плей-офф. А "Челсі" у четвертому турі матиме змогу оформити путівку у чвертьфінал.

Група F. "Олімпіакос" сенсаційно обіграв "Боруссію", значно зменшивши шанси німців на вихід у плей-офф. А "Арсенал" завдяки голу в компенсований час переміг у Марселі "Олімпік" і вийшов на перше місце у групі.

Група G. У Донецьку "Шахтарю" не вдалося обіграти пітерський "Зеніт". А в іншому матчі групи G "Порту" ледве не програв кіпрському АПОЕЛу.

Тепер донеччанам необхідно перемагати "Зеніт" у Санкт-Петербурзі. Запекла битва буде і у матчі АПОЕЛ - "Порту".

Група H. "Мілан" і "Барселона" здобули перемоги з однаковим рахунком 2:0. І якщо іспанці були як завжди неперевершені, то італійці попри такий рахунок могли мати проблеми, але БАТЕ не використав свої шанси.

Третій тур завершено, а 1-2 листопада відбудеться четвертий тур. Для деяких команд, в тому числі й "Шахтаря", будуть визначальні матчі.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
19 ЖОВТНЯ
Група Е (турнірна таблиця)
Рефері: Олексій Ніколаєв (Росія) – Стадіон: "Стемфорд Бридж", Лондон. 38518 глядачів
21:45 Челсі Лондон  "Челсі" (Англія) Генк "Генк" (Бельгія) 5:0

Челсі: 1. Чех, 4. Давид Луїс, 17. Босінгва (33. Алекс, 78), 2. Іванович, 3. Коул (19. Феррейра, 46), 6. Ромеу, 15. Малуда, 16. Рауль Мейрелеш, 8. Лемпард (21. Калу, 68), 39. Анелька, 9. Торрес
Запасні: 22. Тернбулл, 12. Мікел, 10. Мата, 23. Старрідж

Генк: 26. Котелеш, 11. Ванден Боре, 16. Нгконгка, 2. Масуеро (15. Камю, 46), 7. Хіланд, 8. Тежер, 14. де Брюйне, 19. Буффель, 33. Пуділ, 9. Воссен (27. Нванганга, 81), 18. Барда (21. Ндабашинзе, 71)
Запасні: 1. Сандомірскі, 24. Дюрвал, 35. Лімбомбе, 31. Огунжимі

1:0 Рауль Мейрелеш, 8 (Ешлі Коул)
2:0 Фернандо Торрес, 11 (Френк Лемпард)
2:0 Фернандо Торрес, 27 (Рауль Мейрелеш)
4:0 Браніслав Іванович, 42 (Флоран Малуда)
5:0 Саломон Калу, 72

Попередження: Халім Хіланд, 15; Давид Луїс, 18; Даніель Пуділ, 42

Рефері: Крейг Томсон (Шотландія) – Стадіон: "БайАрена", Леверкузен. 26384 глядачі
21:45 Байєр Леверкузен "Байєр" (Німеччина) Валенсія "Валенсія" (Іспанія) 2:1

Байєр: 23. Лено, 21. Топрак, 24. Кадлець, 27. Кастро, 3. Райнартц (5. Фрідріх, 46), 6. Рольфес, 8. Бендер, 18. Сем (2. Швааб, 90), 13. Баллак, 9. Шюррле, 11. Кісслінг (19. Дердійок, 80)
Запасні: 22. Єллделл, 4. Очіпка, 14. Баліч, 31. Йоргенсен

Валенсія: 1. Дієго Алвеш, 4. Рамі, 18. Руїс, 23. Мігел, 6. Альбельда (11. Адуріс, 82), 10. Банега, 17. Хорді Альба (16. Каналес, 65), 19. Пабло Ернандес (8. Фегулі, 65), 22. Матьє, 7. Жонас, 9. Солдадо
Запасні: 13. Гуайта, 20. Рікарду Кошта, 2. Бруно Салтор, 5. Топал

0:1 Жонас, 24 (Роберто Солдадо)
1:1 Андре Шюррле, 52 (Міхал Кадлець)
2:1 Сідні Сем, 56 (Міхаель Баллак)

Попередження: Евер Банега, 22; Сімон Рольфес, 23; Штефан Кісслінг, 26; Давид Альбельда, 42; Андре Шюррле, 48; Мігел, 65

---
ТРАНСЛЯЦІЯ у записі о 01:00
---

Група F (турнірна таблиця)
Рефері: Бас Нейхейс (Нідерланди) – Стадіон: "Георгіос Караїскакіс", Пірей. 33296 глядачів
21:45 Олімпіакос Пірей "Олімпіакос" (Греція) Боруссія Дортмунд "Боруссія" (Німеччина) 3:1

Олімпіакос: 17. Костанцо, 3. Модесто, 4. Мелльберг, 20. Олебас, 21. Пападопулос, 23. Маркано, 7. Ібагаса, 14. Міральяс (18. Фетфацідіс, 90), 31. Орбаїс, 77. Макун (2. Маніатіс, 73), 10. Джеббур (9. Пантеліч, 87)
Запасні: 42. Медьєрі, 6. Папацоглу, 92. Потурідіс, 93. Абдун

Боруссія: 1. Вайденфеллер, 15. Хуммельс, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 11. Гьотце (19. Гросскройц, 82), 14. Перішич, 22. С. Бендер, 23. Кагава (16. Блащиковськи, 66), 26. Піщек, 21. Гюндоган (7. Лейтнер, 57), 9. Левандовськи
Запасні: 20. Ланжерак, 27. Феліпе Сантана, 5. Кель, 24. Льов

1:0 Хосе Олебас, 8 (Іван Маркано)
1:1 Роберт Левандовськи, 26 (Маріо Гьотце)
2:1 Рафік Джеббур, 40
3:1 Франсуа Модесто, 79
(Аріель Ібагаса)

Попередження: Марсель Шмельцер, 59

Рефері: Дамир Скоміна (Словенія) – Стадіон: "Велодром", Марсель. 24534 глядачі
21:45 Олімпік Марсель "Олімпік" (Марсель, Франція) Арсенал Лондон "Арсенал" (Англія) 0:1

Олімпік: 30. Манданда, 2. Аспілікуета, 3. Н'Кулу, 21. Діавара, 4. А. Діарра, 7. Шейру (12. Каборе, 87), 8. Лучо (19. Амальфітано, 73), 28. Вальбуена, 11. Ремі (10. Жиньяк, 69), 15. Морель, 20. А. Айю
Запасні: 1. Брачільяно, 13. Траоре, 26. Сабо, 31. Ролан

Арсенал: 13. Щесни, 6. Кошельни, 11. Андре Сантос, 25. Дженкінсон (20. Джуру, 62), 4. Мертезакер, 8. Артета, 17. А. Сонг, 7. Росіцкі, 23. Аршавін (16. Ремзі, 78), 10. ван Персі, 14. Уолкотт (27. Жервіньо, 67)
Запасні: 21. Фаб'янськи, 30. Бенаюн, 55. Коклен, 29. Шамах

0:1 Аарон Ремзі, 90+2 (Жервіньо)

Попередження: Александер Сонг, 4; Андре Айю, 14; Андре Сантос, 16; Сулейман Діавара, 49; Йохан Джуру, 74; Андре-П'єрр Жиньяк, 83

Група G (турнірна таблиця)
Рефері: Антоні Готьє (Франція) – Стадіон: "Драгау", Порту. 32512 глядачів
21:45 Порту "Порту" (Португалія) АПОЕЛ Нікосія АПОЕЛ (Кіпр) 1:1
---
ОГЛЯД МАТЧУ
---
Рефері: Франк де Блекере (Бельгія) – Стадіон: "Донбас Арена", Донецьк. 50578 глядачів
21:45 Шахтар Донецьк "Шахтар" (Україна) Зеніт Санкт-Петербург "Зеніт" (Росія) 2:2
---
ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО
---
Група H (турнірна таблиця)
Рефері: Александар Ставрев (Македонія) – "Камп Ноу", Барселона. 74376 глядачів
21:45 Барселона "Барселона" (Іспанія) Вікторія Пльзень "Вікторія" (Чехія) 2:0

Барселона: 1. Вальдес, 22. Абідаль, 2. Даніел Алвес, 16. Бускетс, 8. Іньєста (15. Кейта, 85), 14. Маскерано, 21. Адріано Коррея, 6. Хаві, 10. Мессі, 17. Педро, 7. Вілья (39. Куенка, 88)
Запасні: 13. Пінто, 5. Пуйоль, 19. Максвелл, 11. Алькантара, 24. Фонтас

Викторія: 24. Чех, 8. Лімберскі, 28. Чишовскі, 10. Хорват, 11. Петржела (16. Даріда, 86), 18. Бістронь, 20. Ірачек, 26. Коларж, 27. Райторал, 6. Піларж (9. Філло, 75), 23. Бакош (5. Дюріш, 58)
Запасні: 33. Павлік, 14. Ржезнік, 15. Шевінскі, 7. Трапп

1:0 Андрес Іньєста, 10 (Лео Мессі)
2:0 Давид Вілья, 82

Рефері: Том-Гаральд Хаген (Норвегія) – Стадіон: "Сан-Сіро", Мілан. 55253 глядачі
21:45 Мілан "Мілан" (Італія) БАТЕ Борисов БАТЕ (Білорусь) 2:0

Мілан: 32. Абб'яті, 2. Тайво, 25. Бонера, 13. Неста (5. Мексес, 84), 4. ван Боммель, 18. Аквілані, 20. Абате, 22. Ночеріно, 27. Боатенг (28. Емануельсон, 79), 11. Ібрагімович, 99. Кассано (70. Робіньо, 62)
Запасні: 1. Амелія, 76. Єпес, 77. Антоніні, 19. Дзамбротта

БАТЕ: 30. Гутор, 5. Юревич, 14. Радьков, 18. Бордачьов, 22. Сіміч, 25. Бага, 2. Ліхтарович (23. Олехнович, 66), 8. Володько, 10. Брессан (17. Павлов, 77), 7. Концевой, 99. Кежман (15. Скавиш, 72)
Запасні: 35. Чесновський, 11. Гордейчук, 19. Алексіян, 77. Рудик

1:0 Златан Ібрагімович, 33
2:0 Кевін-Прінс Боатенг, 70

Попередження: Антоніо Ночеріно, 39; Максим Бордачьов, 43; Марко Шиміч, 44

Результати матчів 1 туру

Результати матчів 2 туру

Розклад матчів 4 туру

Розклад матчів 5 туру

Розклад матчів 6 туру

Дивіться також:

Турнірні таблиці Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 20 жовтня, 2011, 00:50 3267
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції