"Аякс" - "Динамо" - 2:1. Кияни йдуть в Лігу Європи

Шеві і Ко треба забивати© AFP
Спорт 25 серпня, 2010, 23:37 3985 5
"Аякс" переміг "Динамо" з рахунком 2:1 і вийшов у Лігу чемпіонів. Динамівці гратимуть у Лізі Європи.

Нагадаємо, що перша гра завершилась з рахунком 1:1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Плей-оф раунд

Матч-відповідь

Амстердам. "Амстердам-Арена". 50000 глядачів
Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія)

АЯКС - ДИНАМО - 2:1

Аякс: 1. Стекеленбург - 11. Емануельсон, 4. Вертонген, 3. Алдервейрелд, 2. ван дер Віль - 20. де Зеув, 10. де Йонг, 6. Ено - 8. Еріксен (7. Сулеймані, 73), 9. Ель-Хамдауї (13. Ойєр, 85), 16. Луїс Суарес

Запасні: 30. Верхувен - 17. Блінд, 21. Х'юн Джун Сук, 23. Олегер, 28. Боневасья

Динамо: 35. Коваль - 6. Попов, 34. Хачеріді, 17. Михалик, 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич (11. Андре, 88), 23. Єременко - 9. Ярмоленко, 20. Гусєв (36. Нінкович, 77) - 10. Мілевський (77. Гільєрме 86), 7. Шевченко

Запасні: 71. Бойко - 3. Бетао, 30. Ель-Каддурі, 44. Леандро Алмейда

1:0 Луїс Суарес, 43

2:0 Мунір Ель-Хамдауї, 75

2:1 Андрій Шевченко, 84 - пенальті

Попередження: Огнен Вукоєвич, 13; Даніло Сілва, 18; Луїс Суарес, 46; Олег Гусєв, 54; Андрій Шевченко, 56; Роман Єременко, 59; Ян Вертонген, 61; Тоббі Алдервейрелд, 90+2

90+3 хв: фінальний свисток. "Динамо" буде грати у Лізі Європи

88 хв: остання заміна в "Динамо". Андре замінив Огнена Вукоєвича

86 хв: заміна в "Динамо". Замість Артема Мілевського на поле вийшов Гільєрме

85 хв: друга заміна у складі "Аякса". Замість нападника Ель-Хамдауї на поле вийшов захисник Андре Ойєр

84 хв: Шева виконує пенальті і красиво переграє голкіпера. Інтрига повертається. Киянам потрібно забити ще один гол

83 хв: Вертонген збив Нінковича у карному майданчику і пенальті.

75 хв: і відразу Аякс подвоює перевагу. Де Йонг зробив класну передачу на Сулеймані, той випередив Даніло, витягнув на себе Коваля і прострілив на порожні ворота. Мунір Ель-Хамдауї вносить м'яч у ворота - 2:0

75 хв: Шеву збивають на лінії карного майданчика, але арбітр не дає штрафний удар

73 хв: першу заміну проводить керманич "Аякса". А Газзаєв не спішить вводити свіжі сили. А варто було б. Замість Крістіана Еріксена на поле вийшов Міралем Сулеймані.

70 хв: Шева обігрався з Гусєвим і хотів на швидкості проскочити в карний майданчик, але Ено відмінно зіграв на перехопленні

65 хв: Суарес ледь не втік один на один, але вчасно Коваль вийшов з воріт, кинувся в ноги нападнику і забрав м'яч у руки

61 хв: Вертонген не за правилами зупинив Мілевського. Попередження - Ян Вертонген

59 хв: Єременко в центрі поля грає рукою. Попередження - Роман Єременко

56 хв: в центрі поля Шева поставив копрус у боротьбі з Ено. Арбітр вважає, що Шева навмисно виставив руку. Попередження - Андрій Шевченко

54 хв: Олег Гусєв в центрі поля збив Луїса Суасреса. Попередження - Олег Гусєв

52 хв: Луїс Суарес направляє м'яч зі штрафного з 35-ти метрів у ліву дев'ятку і Максим Коваль у стрибку переводить м'яча на кутовий. Блискучий сейв

46 хв: Луїс Суарес збиває в центрі поля Огнена Вукоєвича. Попередження - Луїс Суарес

46 хв: Розпочався другий тайм

45 хв: Ундіано Мальєнко свистить на перерву. Динамівці, не реалізувавши чотири гольових моменти, пропускають в кінцівці першого тайму. Тим не менше, завдання у киян не змінилося - забивати мінімум один гол

42 хв: господарі заробили небезнечний штрафний удар. Б'є Вертонген. М'яч рикошетом від стінки летить в напрямку воріт. Луїс Суарес вискасує з-за спин захисників, обігрує Коваля і з нульового кута відправляє м'яч у ворота - 1:0.

38 хв: Ель-Хамдауї наносив зрячий удар з лінії карного майданчика, але Даніло Сілва прийняв цей удар на себе

33 хв: диманівці втратили ще один фантастичний шанс. Даніло Сілва промчав по правому флангу і прострілив у карний майданчик. Ярмоленко пробиває в дотик і потрапляє прямо в Стекеленбурга.

27 хв: Гусєв потужно пробиває справа з 15-ти метрів. Стекеленбург не пускає м'яч у ворота

25 хв: перший небезпечний момент в актив "Аякса". Суарес б'є з-за меж карного майданчика і м'яч пролітає поруч зі стійкою

20 хв: супермомент не реалізує "Динамо". Мілевський вивів Гусєва один на один. Олег увірвався в карний майданчик справа і пробивав у дальній кут. Стекеленбург відбив м'яч на кутовий

18 хв: на правому фланзі оборони Даніло Сілва грубо зіграв проти Луїса Суареса. Попередження - Даніло Сілва

13 хв: Вукоєвич в центрі поля збив де Йонга. Попередження - Огнен Вукоєвич

8 хв: Ярмоленко навішує з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Олег Гусєв наносить удар головою. М'яч пролітає в сантиметрах над поперечиною

4 хв: Мілевський виводить Шеву на ворота суперника. Андрій виграє спринтерський забіг у захисника, але той в останній момент вибив м'яч на кутовий

2 хв: Мілевський відпасував під удар Єременку і Роман приклався до м'яча з 20-ти метрів. Удар по центру і Стекеленбург ловить м'яч.

"Динамо" заробило у єврокубках в 6 разів більше за "Шахтар"

Україна опустилась на восьме місце в рейтингу УЄФА

Шевченко: хочу виграти з "Динамо" єврокубок

"Севілья" і "Сампдорія" опинились за бортом Ліги чемпіонів

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Василь Василь 25 серпня, 23:58 Згоден 1 Не згоден 0 На мою думку потрібно не тільки тренера гнати, а майже всіх гравців, залишити тільки Коваля, хлопчина молодець, багато разів виручав, але ж він не винен що інші як стадо баранів по полі бігали. Пожиріли вони всі, їм навіть 2,5 млн. премініальних замало, краще хай йдуть попрацюють на інших роботах, наприклад шахті чи будівництві. Наковтались би пилюки, чи натягались роствору, тоді б і знали якою кровю гроші здобуваються. А так що, повилежуються в баньках, погуляють на дискотеках, а у футбол лень грати. В Динамо потрібно брати тільки свого тренера, і своїх хлопців, в яких в крові були б не тільки гроші, а патріотизм до свого клубу і Держави. Щоби від початку і до останьої секунди матчу, бились немов воїни, які захищають честь свого краю. відповісти цитувати Дякуємоспам