"Барселона" - "Реал" - 1:1. "Барса" їде на "Уемблі"

"Барселона" - "Реал" - 1:1© AFP
Спорт 3 травня, 2011, 23:33 4653
"Барселона" здобула перемогу над "Реалом" у півфінальній битві Ліги чемпіонів.

"Барселона" за сумою двох зустрічей обіграла "Реал" і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів.

Після першої зустрічі, яка відбулась минулої середи на "Сантьяго Бернабеу", "Барса" мала два м'ячі переваги.

У домашньому матчі каталонці зіграли у результативну нічию і вперше в історії пройшли "Реал" у півфіналі Ліги (Кубка) чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

Матч у відповідь

21:45 Барселона. "Камп Ноу"
Головний арбітр: Франк де Блекере (Бельгія)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - РЕАЛ (Мадрид, Іспанія) - 1:1

Барселона: 1. Вальдес - 5. Пуйоль (22. Абідаль, 90), 3. Піке, 14. Маскерано, 2. Даніель Алвес - 16. Бускетс - 8. Іньєста, 6. Хаві - 17. Педро (20. Афеллай, 90+2), 10. Мессі, 7. Вілья (15. Сейду Кейта, 74)

Реал: 1. Касільяс - 12. Марсело, 18. Рауль Альбіоль, 2. Рікарду Карвалью, 17. Арбелоа - 14. Хабі Алонсо, 10. Ласс Діарра - 22. Ді Марія, 8. Кака (23. Озіл, 60), 7. Кріштіану Роналду - 20. Ігуаїн (28. Адебайор, 55)

1:0 Педро Родрігес, 53
1:1 Марсело, 63

Попередження: Рікарду Карвалью, 13; Ласс Діарра, 58; Хабі Алонсо, 69; Марсело, 75; Педро, 82; Еммануель Адебайор, 85

Володіння м'ячем: 64% (69%) - 36% (31%)

Дистанція (м): 103565 (54041) - 102230 (54367)

90+2: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК сповіщає про те, що БАРСА ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ОБІГРАЛА РЕАЛ У ПІВФІНАЛІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

88 хв: Мессі пробиває зі штрафного прямим ударом. Касільяс ловить м'яч

82 хв: непогана "Реала" атака по центру завершилась перехопленням Маскерано у штрафному майданчику "Барси"

79 хв: знову Де Блекере підіграв "Барселоні". Роналду прокинув м'яч повз Бускетса, і той зачепив ногу Кріштіану. Але бельгієць ніяк не зреагував на це порушення правил

75 хв: Марсело у боротьбі за м'яч в'їхав ззаду в ноги Мессі, за що отримав "гірчичник"

72 хв: Бускетс з правого флангу навісив в штрафний майданчик, де Мессі, падаючи, примудрився пробити головою. М'яч прилетів у руки Касільясу

70 хв: Маскерано збив Арбелоа біля штрафного майданчика "Барси", але Де Блекере не зафіксував порушення правил

63 хв: "Реал" забиває перший гол у півфінальній дуелі з "Барсою". Алонсо в центрі поля перехопив м'яч і віддав на Ді Марію. Аргентинець увійшов у штрафний майданчик, обіграв захисника і потужно пробив у ближній кут. М'яч потрапив у стійку і відскочив до нападника "Реала". Ді Марія не став вдруге бити, а відпасував на Марсело і бразилець ударом в дотик відправив м'яч у сітку - 1:1

Зауважу, що чисельні відеоповтори показали, що суддя не зарахував чистий гол Ігуаїна на 47-й хвилині. Знову суддівська помилка на користь "Барселони"

"Реалу" тепер треба забивати три м'ячі.

53 хв: "Барса" скористалась провалом у обороні "Реала". Іньєста блискучою передачею врозріз вивів Педро один на один з Касільясом і нападник відправив м'яч у сітку - 1:0

52 хв: "Реал" невдало розіграв кутовий

52 хв: Ігуаїн обікрав захисника і завдав потужний удар. М'яч вийшов на кутовий

47 хв: Роналду віддав передачу на Ігуаїна і той відправив м'яч у сітку. Однак Де Блекере угледів в діях Роналду порушення правил у протиборстві з Піке і Маскерано. Груба помилка арбітра, оскільки Роналду грав "чисто", а Піке відверто фолив

46 хв: вершкові з центру поля почали другий тайм

22:49 на поле "Камп Ноу" вибіг уболівальник, пробіг через усе поле і лиш на бровці його піймали стюарди

Дистанція (м): 54041 - 54367

У першому таймі "Барселона" володіла перевагою і не реалізувала декілька 100-відсоткових моментів. Щодо "Реала", то поки не видно, за рахунок чого "вершкові" можуть відіграти гандикап у два м'ячі. В кінці кінців, без ударів голів не буває

45+1 хв: перерва

45+1 хв: перший кутовий у "Реала". Ді Марія крутить м'яч у ворота, однак Вальдес впевнено ді на лінії

39 хв: після розіграшу кутового "Барси" Ігуаїн ледве не втік на побачення з Вальдесом, але Педро у центрі поля відібрав м'яч у нападника "Реала"

37 хв: Ще один момент у Мессі, але аргентинець не влучив у ворота з 10-ти метрів

35 хв: Педро б'є в дотик після пас Вільї. Повз ворота

34 хв: вихід "Барси" три в два. Вілья з меж штрафного закручує м'яч у дальній кут, однак Касільяс відбиває цей удар

33 хв: Мессі приймає м'яч у штрафному, обігрує двох захисників і б'є. М'яч пройшов поруч зі стійкою

31 хв: Мессі пробив з 20-ти метрів. Касільяс у карколомному стрибку відбив м'яч і накрив його з другої спроби

27 хв: поки що точиться важка боротьба у центрі поля

22 хв: Хаві з кутового навісив у центр штрафного майданчика. Захисники проґавили ривок Бускетса і той пробив головою, але точно в руки Касільясу

20 хв: Ді Марія з флангу небезпечно прострілив у штрафний майданчик на Ігуаїна, але нападника випередив Вальдес

Поки територіальна перевага на боці каталонців

10 хв: "Барселона" звично взяла гру під свій контроль. Володіння м'ячем складає 66% на 34%

7 хв: перший удар завдали гравці "Барселони". Іньєста пробив з-за меж штрафного майданчика. Неточно

2 хв: швидка атака "Реала". Роналду обіграв захисника і віддав класну передачу лівіше на Марсело. Захисник не наважився відразу бити, пішов у обіграш і втратив м'яч

21:45 каталонці розпочали гру з центру поля

Відзначу, що перед грою у Барселоні пройшла злива. І були побоювання, що матч буде перенесено. Однак за 15 хвилин до гри дощ припинився

21:42 на "Камп Ноу" звучить гімн Лліги чемпіонів

21:40 Команди вже вийшли на поле і за декілька хвилин розпочнеться битва на "Камп Ноу"!