Інтер: 12. Жуліо Сезар - 26. Ківу, 25. Самуель, 6. Лусіо, 13. Майкон - 19. Камб'яссо, 10. Снейдер, 4. Дзанетті - 27. Пандєв, 22. Міліто, 9. Ето'о

Запасні: 1. Тольдо, 2. Кордоба, 5. Станкович, 11. Мунтарі, 17. Маріга, 23. Матерацці, 45. Балотеллі

Заблоковані удари: 8 (3) - 2 (2)
Фоли: 16 (8) -  13 (6)
Кутові: 6 (2) - 2 (0)
Володіння м'ячем: 66% (66%) - 34% (34%)

Вітаємо власника "Інтера" Массімо Моратті, якому нарешті вдалося побачити свою команду переможцем Ліги чемпіонів

БРАВО ІНТЕР. БРАВО МІЛІТО. БРАВО МОУРІНЬЮ

90+4 хв: фінальний свисток. "Інтер" з Жоже Моурінью на чолі виграв Лігу чемпіонів 2009/2010

90+2 хв: Моурінью замінює героя матчу Дієго Міліто. Замість нього вийшов Марко Матерацці

86 хв: все йде до того, що "Інтер" вперше виграє Лігу чемпіонів. А Жозе Моурінью зможе безкоштовно перейти у "Реал". Проте, це вже зовсім інша історія

78 хв: другу заміну робить Моурінью: Саллі Мунтарі вийшов замість Горана Пандєва

78 хв: ван Боммель сфолив на герої фіналу Міліто в центрі поля. Аргентинець опинився на газоні. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Марк ван Боммель

77 хв: дуже холоднокровно діють міланці в обороні, не залишаючи шпарин для гравців "Баварії"

75 хв: майже нічого не виходить у "Баварії" на половині поля гостей. Можливо, не вистачає німцям Анатолія Тимощука. Українець, скоріше за все, не вийде сьогодні на поле

74 хв: Луї ван Гаал кидає в бій нового форварда. На полі з'явився Маріо Гомес - замість Івіци Оліча, який нічим не запам'ятався у фіналі

70 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Дієго Міліто

Ето'о з центру поля віддав передачу на Міліто. Дієго увійшов в карний майданчик, обіграв ван Буйтена і красиво поклав м'яч в дальній кут

67 хв: отже, замість Крістіана Ківу вийшов Деян Станкович

65 хв: Моурінью змушений замінити Ківу, оскільки той ризикує залишити "нерадзуррі" удесятьох. Грубо грає румун, маючи в пасиві попередження

64 хв: несподіваний удар Роббена з-за лінії карного майданчика і Жуліо Сезар витягує м'яч з девятки. Блискучий сейв. Німці знову невдало розіграли кутовий

62 хв: після подачі Роббена м'яч рикошетом потрапив до Мюллера і той пробиває в площину воріт. З лінії воріт головою м'яч виносить Камб'яссо

62 хв: Ківу сфолив на Роббені біля власного карного майданчика. Тим часом перша заміна в матчі. Замість Хаміта Алтинтопа вийшов Мірослав Клозе

58 хв: ще один корнер біля воріт "Інтера", який ледь не призвів до контратаки італійців. У "Баварії" не клеїться у атаці

57 хв: кутовий біля воріт Жуліо Сезара. Дивідендів це не принесло

55 хв: другий кутовий для "Інтера". Снейдер подає. Другий поверх виграли німці

54 хв: Мюллер обікрав захисника і відпасував на Алтинтопа. Хаміт пробивав з-під Лусіо у ближній кут і трохи промахнувся

53 хв: Пандєв заробив небезпечний штрафний для "Інтера". До воріт 36 метрів. Б'є Снейдер і м'яч летить над поперечиною

52 хв: Роббен спробував зарядити гармату зі своєї лівої, однак під удар героїчно кинувся Самуель

48 хв: зазначимо, що другий тайм команди розпочали без замін

47 хв: тепер Бутт рятує "Баварію. Пандєв зряче пробивав у кут, і Ханс-Йорг, витягнувшись в струнку, перевів м'яч на кутовий. Перший кутовий для італійців. Футболісти "Інтера" розіграли корнер невдало

46 хв: "Баварія" не використовує супермомент на початку другого тайму. Алтинтоп віддав передачу на Мюллера і той метрів з 12-ти розстрілював ворота, але блискуче зреагував Жуліо Сезар.

46 хв: перед початком другого тайму фанати Баварії запалили фаєри

Володіння м'ячем: 66% - 34%

45+1 хв: завершилась одна компенсована хвилина і команди відпочинуть 15 хвилин

45+1 хв: дальній удар ван Боммеля. Поруч зі штангою

42 хв: черговий провал "Баварії" у центрі оборони і після удару в упор Снейдера Бутт рятує мюнхенців від вірного голу.

38 хв: "Інтер" ледве не забив другий гол. "Баварія" провалилася в центральній зоні, але Демікеліс в останній момент встиг вибити м'яч в аут з-під ніг Ето'о

35 хв: ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Дієго Міліто

Жуліо Сезар далеко пробив від воріт до чужого карного майданчика, де Міліто виграв верхову боротьбу і головою скинув м'яч на Снейдера. Голландець трохи пройшов з ігровим снарядом у напрямку воріт і потім дивовижною передачею низом вивів Дієго один на один! Аргентинець красиво пробив повз Бутта. Провалився центр оборони "Баварії".

33 хв: Мюллер наніс гарматний удар з 30-ти метрів. Вище воріт

32 хв: Алтинтоп обійшов Майкона і прострілив у воротарський майданчик. Жуліо Сезар ловить м'яч

31 хв: Роббен виконує подачу зі штрафного і нападник "нерадзуррі" Міліто вибив м'яч в аут

30 хв: Ківу збив Роббена на правому фланзі на половині поля італійців. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Крістіан Ківу

25 хв: Демікеліс зніс на підступах до карного майданчика Міліто. Штрафний удар виконав Снейдер. Бутт вибрав вірну позицію і впевнено ловить м'яч. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Мартін Демікеліс

23 хв: паніка біля воріт "Інтера" призвела до того, що Роббен отримав класну нагоду, щоб відкрити рахунок. Однак після удару голландця м'яч полетів набагато вище воріт

18 хв: Снейдер наніс небезпечний дальній удар зі штрафного і Бутт витягнув м'яч з кута воріт

14 хв: Алтинтоп наніс несильний, але небезпечний удар. Від ноги захисника м'яч вийшов на кутовий. Перший кутовий в матчі. Подача і Самуель виносить м'яч в центр поля

11 хв: українець Анатолій Тимощук розпочав гру на лавці запасних. А один з лідерів мюнхенців Франк Рібері пропускає гру через дискваліфікацію

1-10 хв: в перші 10 хвилин матчу невеликою перевагою володіє "Інтер". Основна боротьба проходить в центрі поля

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Адріан Радченко
Спорт 22 травня, 2010, 23:39 4318 2
  • Ronnie Ronnie 23 травня, 12:37 Згоден 0 Не згоден 0 Интер итальянская хуёвая свора симулянтов, что было продемонстрировано повторами в матче в 3-х эпизодах. Играют чмошный скучный некрасивый и прагматичный футбол от обороны. Очень напомнили победу Греции на евро. Тоже ущербный футбол на контратаках и ничего больше. відповісти цитувати Дякуємоспам