"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" - 0:1. Фергюсон переграв Анчелотті

Руні приніс МЮ важливу перемогу© AFP
Спорт 6 квітня, 2011, 23:53 3848
"Челсі" з мінімальним рахунком поступився "Манчестер Юнайтед" у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

У Лондоні завершено перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між англійськими грандами "Челсі" і "Манчестер Юнайтед". Зустріч завершилась з рахунком 0:1.

І це єдина пара, в якій переможець протистояння визначиться у другому матчі. "Барселона", "Реал" і "Шальке" фактично пробились у півфінал.

Статистика очних зустрічей на сьогодні виглядає так: "МЮ" здобув вже 68 перемог, "Челсі" - 44. Команди 47 разів зіграли внічию.

Раніше команди двічі зустрічалися в цьому сезоні. В матчі за Суперкубок Англії, який пройшов на "Уемблі" восьмого серпня, "МЮ" святкував виграш 3:1. Першого березня в рамках чемпіонату на "Стемфорд Бридж" "Челсі" здобув над "МЮ" вольову перемогу - 2:1.

Цікаво, що у фіналі Ліги чемпіонів-2007/08 "МЮ" переміг "аристократів" у серії пенальті.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Перший матч

Лондон. "Стемфорд Брідж"
Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія)

ЧЕЛСІ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 0:1

Челсі: 1. Чех, 17. Жозе Босінгва, 2. Івановіч, 26. Террі, 3. Ешлі Коул, 18. Жирков (15. Малуда, 71), 5. Ессьєн, 7. Рамірес, 8. Лемпард, 9. Торрес, 11. Дрогба (39. Анелька, 71)

Запасні: 22. Тернбулл, 19. Феррейра, 10. Бенаюн, 12. Мікел, 21. Калу

МЮ: 1. Ван дер Сар, 3. Евра, 21. Рафаель (17. Нані, 52), 5. Фердінанд, 15. Відіч, 11. Гіггз, 13. Пак Чжи Сун, 25. Валенсія, 16. Каррік, 14. Ернандес, 10. Руні

Запасні: 29. Кущак, 12. Смоллінг, 23. Еванс, 18. Скоулз, 28. Гібсон, 9. Бербатов

0:1 Уейн Руні, 22

Попередження: Юрій Жирков, 35; Сантос Рамірес, 60; Майкл Ессьєн, 66; Неманья Відіч, 75

У цій парі путівка у півфінал отримає свого володаря наступного вівторка

90+5 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+2 хв: Рамірес і Торрес не без допомоги захисників МЮ падали у штрафному майданчику гостей, але арбітр не ставив пенальті

88 хв: Анелька пробив з кута штрафного у ближній кут, але Ван Дер Сар вірно вибрав позицію і парирував удар

85 хв: Івановіч взяв гру на себе, продерся крізь суперників до чужого штрафного і пробив, але прямо в руки Ван Дер Сару

76 хв: Босінгва навісив з правого флангу в штрафний, Торрес головою пробив у протихід голкіперу, але Ван Дер Сар, витягнувшись у струнку, записав на свій рахунок приголомшливий сейв

73 хв: у Лондоні без змін

68 хв: Жирков навісив з лівого флангу, Відіч головою вибив сферу зі штрафного, але прямо на Ессьєна, який небезпечно вистрілив. М'яч пролетів поруч зі стійкою

50 хв: Дрогба навісив з правого флангу в район одинадцятиметрової позначки, де Рамірес якимось дивом не зумів потрапити в створ воріт

46 хв: розпочався другий тайм

ПЕРЕРВА

43 хв: Дрогба навісив володіння ван дер Сара з лівого флангу, м'яч потрапив у стійку. Лемпард був першим на добиванні, але поцілив у Евра

39 хв: Руні навісив з лівого флангу на Чічаріто, але мексиканцю не вистачило якихось сантиметрів, щоб замкнути подачу

33 хв: Торрес на швидкості увійшов у штрафний майданчик з правого краю, впав після контакту з Відічем, але іспанський арбітр пенальті не поставив

30 хв: Жирков навісив у штрафний, Торрес прийняв м'яч грудьми, і спробував пробити в падінні, але не вийшов удар у Фернандо

22 хв: Керрік виконав чудовий закид на лівий фланг, де Гіггз дуже якісно обробивши передачу, спритно обійшов Босінгва, віддав передачу трохи назад у район одинадцятиметрової позначки і ніким не прикритий Руні в дотик пробив. М'яч рикошетом від дальньої стійки залетів у сітку - 0:1

18 хв: Дрогба з кута штрафного майданчика потужно пробив у ближній кут. Ван Дер Сар перевів сферу на кутовий

15 хв: Поки гра без моментів. Футболісти в основному ведуть боротьбу в центрі поля

5 хв: Евра помилився з передачею, подарувавши м'яч Торресу. Фернандо наблизився до чужого штрафного майданчика і пробив в ближній кут, але Ван Дер Сар правильно вибрав позицію і спокійно спіймав м'яча в руки

Відзначимо, що у Барселоні розпочався матч "Барселона" - "Шахтар"