Київське "Динамо" не тільки втратило усі шанси на вихід до плей-офф ЛЧ, але й проведе останній матч проти "Фенербахче" без ключового гравця.

Як це не прикро, але і в цій грі нам довелося стати свідками того, що ми вже стільки разів бачили в матчах київського "Динамо". Знову останні хвилини поховали надії динамівців на позитивний результат.

До 87-ї хвилини на табло зберігалися нулі, хоча у "Арсенала" було багато можливостей для того, щоб відкрити рахунок ще у першому таймі. Динамівці як ніколи багато помилялися у передачах, тому біля воріт Богуша постійно було спекотно.

У другому таймі "Динамо" заграло сміливіше, але в останній момент хтось з гравців київського клубу обов'язково опинявся в офсайді!

Проте, як завжди, у "Динамо" таки з'явився шанс забити гол. Стовідсотковий шанс. Але Мілевський на 77-й хвилині пробив у воротаря.

А потім прийшла 87-а хвилина - швидка контратака "Арсенала", і Бендтнер приніс господарям перемогу.

Але на цьому негаразди "Динамо" не закінчилися. На 89-й хвилині Алієв по-дитячому почав сперечатись з арбітром через якусь дрібничку та ще й підштовхнув його, знаючи при цьому, що має вже жовту картку. Рефері не оцінив ораторського та артистичного таланту Алієва і відправив його відпочивати.

Отже, останній матч проти "Фенербахче", де вирішуватиметься доля путівки до кубка УЄФА, "Динамо" проведе без ключового гравця.

"Порту" на виїзді обіграв турецький "Фенербахче" з рахунком 2:1 і вийшов разом із "Арсеналом" до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.