Ліга чемпіонів. "Динамо", "Баварія" і "Вільярреал" у груповому турнірі (відео)

Визначилися ще 5 учасників групового турніру© uefa.com
Спорт 24 серпня, 2011, 11:12 3697 2
"Баварія", "Динамо" (Загреб), "Вільярреал", АПОЕЛ і "Генк" вийшли у груповий турнір Ліги чемпіонів.

23 серпня відбулися п'ять повторних матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів, в яких визначилися п'ять команд, які потрапили до групового турніру Ліги чемпіонів.

Лиш дві з команд, які виграли перші матчі, пройшли до групового турніру - це "Баварія" та "Динамо" (Загреб).

До німців та хорватів приєдналися іспанський "Вільярреал", кіпрський АПОЕЛ і бельгійський "Генк", котрі програли перші матчі, але зуміли відігратися у повторних зустрічах.

А команди, які програли у плей-офф раунді, потраплять до групового турніру Ліги Європи.

МАЛЬМЕ (Швеція) - ДИНАМО ЗАГРЕБ (Хорватія) - 2:0 (1:4 - результат першої зустрічі)

Незважаючи на поразку в Швеції, загребське "Динамо" вперше за 12 років пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів.

Хоча хорвати були близькими до фіаско. На п'ятій хвилині другого тайму шведи отримали чисельну перевагу - Симе Врсалько був вилучений за грубий фол проти Джиммі Дурмазі.

І на 69-й хвилині шведи забили перший гол, коли Вілтон блискучим ударом зі штрафного вразив ближній кут воріт Келави. Після забитого м'яча підопічні Норлінга відчутно посилили тиск, і воротарю "Динамо" довелося виручати свою команду після випадів Хамада і Даніеля Ларссона. Але з ударом Понтуса Янссона за чотири хвилини до кінця не зміг упоратися Келава.

У час, що залишився, футболісти "Мальме" відчайдушно намагалися забити ще один м'яч, але команда Крунослава Юрчича все ж вистояла.

АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр) - ВІСЛА (Краків, Польща) - 3:1 (0:1)

Дубль знаменитого бразильського нападника Аїлтона, який залишив свій слід і в Україні, дозволив кіпріотам здобути загальну перемогу та вивів їх у груповий турнір Ліги чемпіонів.

У першому поєдинку поляки відсвяткували мінімальну перемогу, але на 29-й хвилині рахунок за сумою двох зустрічей став рівним. Це воротар поляків Сергій Парейко зрізав м'яч у власні ворота.

На початку другого тайму Аїлтон забив другий гол після передачі Івана Тричковськи, але гості відповіли на це влучним пострілом Цезарія Вілка.

АПОЕЛ організував фінальний штурм і на 87-й хвилині Аїлтон забив третій м'яч, подарувавши своїй команді путівку в груповий етап. Між іншим, команда з Кіпру втретє в історії гратиме у груповому турнірі.

ГЕНК (Бельгія) - МАККАБІ ХАЙФА (Ізраїль) - 2:1 (1:2). В серії пенальті 4:1

Переможець цього протистояння визначився лише в серії післяматчевих пенальті, героєм якої став голкіпер "Генка" Ласло Котелеш.

ВІЛЬЯРРЕАЛ (Іспанія) - ОДЕНСЕ (Данія) - 3:0 (0:1)

Дубль Джузеппе Россі та влучний удар Карлоса Марчени принесли "Вільяреалу" перемогу в матчі-відповіді проти "Оденсе" та перепустку в груповий етап Ліги чемпіонів.

ЦЮРИХ (Швейцарія) - БАВАРІЯ (Мюнхен, Німеччина) - 0:1 (0:2)

Перемогу "Баварії" в Цюриху приніс влучний удар Маріо Гомеса на сьомій хвилині зустрічі.

Забивши м'яч, мюнхенці трохи збавили оберти, але не дали приводу засумніватися в своїй перевазі. Лізти вперед за будь-яку ціну гостям було не потрібно, а у господарів не надто виходило.

Українець Анатолій Тимощук вийшов на заміну на 64-й хвилині.

Ще п'ять матчів плей-офф раунду відбудуться у середу, 24 серпня. А увечері наступного дня відбудеться жеребкування групового турніру - своїх суперників дізнається і донецький "Шахтар".

"Барселона" розгромила третю команду Італії (відео)

"Динамо" побореться з "Ліоном" за нігерійського футболіста (відео)

• киев киев 24 серпня, 13:51 Згоден 2 Не згоден 4 вперёд Динамо Киев , мы в уже в лиге чемпионов ! ура ))) відповісти цитувати Дякуємоспам да уж да уж 24 серпня, 14:07 Згоден 6 Не згоден 0 раньше Киевское Динамо было первым и все ровнялись на Киевское Динамо , это был топ клуб и в каждой стране на честь Динамо команды назывались , а теперь этому киевскому Динамо надо равняться на Динамо (Загреб) . Хорваты уже переплюнули украинский клуб , стыдоба ! где характер у команды , покупают туда хороших игроков , меняют тренеров , а игры нет и нет . Нету того Динамо , которое в 1942 году во время войны , в окупированном немцами Киеве , в матче смерти против немецкой команды Люфтваффе , проявили себя отважными патриотами и отдали жизни за победу . Динамовцы выиграли "матч смерти" у фашистской команды "Люфтваффе" - 5:3, после чего половина динамовцев были казнены . Где этот героический настрой , где та мотивация ??? далеко ещё прежнему динамо до того отважного , безстрашьного киевского клуба . цитувати Дякуємоспам