"Динамо" закономірно програло "Барселоні" Спорт 29 вересня, 23:39
Київське "Динамо" поступилося каталонській "Барселоні" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" зазнало поразки від каталонської "Барселони" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Майстер-клас для "Динамо" - аналіз матчу "Барселона" - "Динамо" від футбольного експерта Олександра Солнцева.

Господарі відкрили рахунок на 26-й хвилині - відзначився Леонель Мессі. А у середині тайму другого гол номер два у ворота Шовковського забив Педріто - це другий гол молодого нападника у ворота українських команд. Нагадаємо, що перший м'яч влетів від ноги Педріто у ворота "Шахтаря" у матчі за Суперкубок Європи.

Загалом гра на "Камп Ноу" пройшла за тотальної переваги "Барселони". Наприклад, відсоток володіння м'ячем - 69 на 31 на користь каталонців. І підсумковий рахунок 2:0 є цілком закономірним.

Однак, варто відзначити дві грубі помилки суддівського корпусу не на користь "Динамо". У першому таймі голландський арбітр Бйорн Куйперс не зарахував чистий гол Вукоєвича. А у другій половині, правда вже при рахунку 0:2, лайнсмен помилився, помилково зафіксувавши офсайд у іменинника Андрія Шевченка, якому 29 вересня виповнилося 33 роки.

Відтак, "Динамо" опустилося на другу сходинку у групі F і через три тижні (20 жовтня) кияни проведуть перший з двох ключових матчів проти "Інтера". Перша зустріч між командами відбудеться у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца".

Зазначимо, що у іншому матчі нашої групи "Рубін" та "Інтер" зіграли внічию - 1:1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 2-й тур

Барселона. "Камп Ноу"
Арбітр: Бйорн Куйперс; асистенти: Сандер ван Рукел, Норбертус Йозефус Сімонс (всі - Нідерланди)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 2:0

Барселона: 1. Вальдес - 22. Абідаль, 3. Піке, 5. Пуйоль, 2. Дані Алвес - 24. Туре, 15. Кейта, 6. Хаві - 8. Іньєста, 9. Ібрагімович, 10. Мессі
Запасні: 13. Пінто, 4. Маркес, 16. Бускетс, 17. Педріто, 19. Максвелл, 31. Ассулін, 35. Хеффрен

Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко, 7. Шевченко, 20. Гусєв - 10. Мілевський
Запасні: 31. Богуш, 3. Бетао, 4. Гіоане, 15. Діакате, 17. Михалик, 22. Кравец, 36. Нінкович

1:0 Леонель Мессі, 25
2:0 Педріто, 76