Ліга чемпіонів. "Динамо" здобуло сенсаційну перемогу

"Селтик" - "Динамо" - 0:1© uefa.com
Спорт 30 липня, 2009, 13:01 6494 2
Дебютант Ліги чемпіонів московське "Динамо" одержало сенсаційну перемогу над "Селтиком" в Шотландії.

Гол Олександра Кокоріна на сьомій хвилині дозволив дебютанту Ліги чемпіонів московському "Динамо" перемогти в Глазго і зробити важливий крок у напрямку четвертого і вирішального раунду відбору до Ліги чемпіонів.

Динамівцям вдався початок гри, коли Олександр Кержаков потужно прострілив з лівого флангу на ближню штангу, і 99-й номер біло-блакитних, випередивши двох захисників, в дотик відправив снаряд у сітку.

Наставнику чемпіонів Шотландії Ентоні Моубрею, для якого це був перший офіційний матч в новій ролі, у ці хвилини можна було лише поспівчувати. Сезон в Шотландії ще не розпочався, тоді як російська Прем’єр-ліга розпалі, про що на 14-й хвилині зайвий раз нагадав Кирило Комбаров, який хльостко пробив з льоту після передачі свого брата Дмитра.

Залишок першого тайму суперники провели в атаках. У господарів особливо старався дебютант команди Марк-Антуан Фортюн, упустили відразу кілька моментів. В одному з епізодів французу не вистачило якихось сантиметрів, щоб замкнути простріл Шона Мелоні.

На початку другої половини мав забивати Скотт Макдональд, однак замкнути навіс Мелоні австралійцю завадив Денис Колодін, який підстрахував Володимира Габулова на "стрічці".

Господарі продовжили тиснути, але отримати з цього дивіденди у вигляді голу не зуміли. А за чотири хвилини до кінця виручив голкіпер динамівців Володимир Габулов, який відбив складний удар Георгіоса Самараса.

Відтак, для того, щоб пройти далі, "Селтику" треба 5 серпня перемагати в Москві. Між тим, футболісти Селтика не виграють на виїзді з серпня 2003 року, коли вони на аналогічній стадії турніру з рахунком 4:0 розгромили у Будапешті МТК.