Ліга чемпіонів. "Дракони" перемогли "Арсенал"

Точний удар Фалькао приніс "драконам" перемогу© AFP
Спорт 18 лютого, 2010, 08:25 1306 1
"Порту" здобув мінімальну перемогу над "Арсеналом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Португальський "Порту" переграв лондонський "Арсенал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі відкрили "дракони" завдяки помилці польського воротаря "канонірів" Лукаша Фабьянскі. Голкіпер "Арсеналу" відправив м'яч у свої ворота, не зумівши перехопити простріл з флангу у виконанні Варела. Через сім хвилин - на 18-й хвилині матчу - 35-річний захисник "Арсеналу" Сол Кемпбелл зрівняв рахунок, забивши гол після подачі кутового.

Переможний гол португальці забили на 55-й хвилині. І цього разу не обійшлося без помилки голкіпера Фабьянскі. Воротар "Арсеналу" взяв м'яч у руки після передачі Кемпбелла, в результаті чого арбітр зустрічі Мартін Ханссон призначив вільний удар з меж карного майданчика лондонців. Поки гравці "Арсеналу" поверталися у свій карний майданчик, португальці розіграли вільний удар, вивівши на ударну позицію Радамела Фалькао, який і забив вирішальний гол.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу

Перший матч

Порту. "Драгау"
Арбітр: Мартін Ханссон (Швеція)

"Порту" (Португалія) - "Арсенал" (Лондон, Англія) - 2:1 (1:1)

Порту: Елтон, Фусіле, Роланду, Алвеш, Перрейра, Варела, Фернандо, Рубен Мікаел (Беллучі, 85), Мейрелеш (Коста, 68), Халк (Гонсалес, 82), Фалькао

Арсенал: Фабьянскі, Санья, Вермален, Кемпбелл, Кліші, Діабі, Денілсон, Фабрегас, Насрі (Ебує, 87), Росіцкі (Уолкотт, 68), Бендтнер (Вела, 83)

1:0 Лукас Фабьянскі, 11 - автогол
1:1 Сол Кемпбелл, 18
2:1 Радамел Фалькао, 58

Попередження: Алвеш, 34, Фусіле, 65, Перейра, 78, Фернандо, 85 - Діабі, 31

• Анастасия Анри Анастасия Анри 18 лютого, 10:41 Згоден 0 Не згоден 0 ужас...и это матч Лиги Чемпионов...и это арбитры высшего уровня,а мы ещё что-то говорим на украинских рефери...кошмар. А в матче Баварии и Фиорентины вообще из чистого офсайда забили)))) Арсенал -то всё равно выиграет.))) відповісти цитувати Дякуємоспам