Ліга чемпіонів. Естонці та угорці створили сенсації

Відбулися всі матчі 2-го кваліфай-раунду
Спорт 23 липня, 2009, 13:55 1511
Додати до обраного
Визначилися всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

У середу, 22 липня, визначилися всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Зафіксовано кілька сенсаційних результатів. Так естонська "Левадія" змогла вибити з розіграшу чемпіона Польщі – краківську "Вісла". Угорський "Дебрецен" пройшов "Кальмар" зі Швеції.

А ось австрійський "Ред Булл" (Зальцбург) був в трьох хвилинах від краху, однак врятувався на останніх хвилинах гри. Данський "Копенгаген" двічі з тенісним рахунком 6:0 обіграв "Могрен", а "Маккабі" (Хайфа) не зумів повторити показник данців і обмежився чотирма м'ячами у ворота "Гленторана".

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд

Матчі-відповіді

"Актобе" (Казахстан) - "Хафнарфьордур" Ісландія - 2:0 (1:0)
Голи: Смаков (20), Тлешев (67)
Перший матч: 4:0

"Дюделанж" (Люксембург) - "Вентспілс" (Латвія) - 1:3 (1:1)
Голи: Да Мота (15) - Астафьев (27), Бутрікс (57), Міхаджукс (67)
Перший матч: 0:3

"Левадія" (Естонія) - "Вісла" (Польща) - 1:0 (0:0)
Гол: Іванов (90)
Перший матч: 1:1

"Кальмар" (Швеція) - "Дебрецен" (Угорщина) - 3:1 (2:1)
Голи: Ельм (19, 72, з пенальті), Мендес (32) - Варга (13)
Перший матч: 0:2

"Гленторан" (Північна Ірландія) - "Маккабі" Хайфа (Ізраїль) - 0:4 (0:1)
Голи: Белло (9, 53), Масілела (62), Арбайтман (90 +2)
Перший матч: 0:6

"Богеміанс" (Ірландія) - "Ред Булл" Зальцбург (Австрія) - 0:1 (0:0)
Гол: Єжек (87)
Перший матч: 1:1

"Могрен" (Чорногорія) - "Копенгаген" (Данія) - 0:6 (0:4)
Голи: Ндойе (11, 40), Нордстранд (16), Вінгаард (45), Ділейні (47), Алмейда (87)
Перший матч: 0:6

"Марібор" (Словенія) - ВІТ-Джорджія Грузія - 3:1 (2:1)
Голи: Бундерла (9), Маркос (19), Міхеліч (86) - Кварацкелія (45 +1)
Перший матч: 0:0

Таким чином, визначилися всі пари третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, матчі якого відбудуться 27-28 липня і 4-5 серпня.

"Шлях чемпіонів"

"Ред Булл" Зальцбург (Австрія) - "Динамо" Загреб (Хорватія)
"Слован" (Словаччина) - "Олімпіакос" (Греція)
"Цюрих" (Швейцарія) - "Марібор" (Словенія)
"Апоель" (Кіпр) - "Партизан" (Сербія)
"Шериф" (Молдова) - "Славія" (Чехія)
"Актобе" (Казахстан) - "Маккабі" Хайфа (Ізраїль)
"Баку" (Азербайджан) - "Левскі" (Болгарія)
"Вентспілс" (Латвія) - БАТЕ (Білорусь)
"Левадія" (Естонія) - "Дебрецен" (Угорщина)
"Копенгаген" (Данія) - "Стабек" (Норвегія)

"Шлях найсильніших"

"Шахтар" (Україна) - "Тімішоара" (Румунія)
"Селтік" (Шотландія) - "Динамо" Москва (Росія)
"Спарта" (Чехія) - "Панатінаїкос" (Греція)
"Спортінг" (Португалія) - "Твенте" (Нідерланди)
"Андерлехт" (Бельгія) - "Сівасспор" (Туреччина)

Читайте також:

Ліга чемпіонів. "Динамо", БАТЕ і "Партизан" йдуть далі

"Металург" і "Металіст" отримали суперників в Лізі Європи

Результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Террикон / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 23 липня, 2009, 13:55 1511
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції