Ліга чемпіонів: ганьба "Динамо" та подвиг "Маккабі"

5 команд відправились в Лігу Європи© plusworld.ru
Спорт 5 серпня, 2009, 09:45 3450 2
"Андерлехт", "Зальцбург", "Спортінг", "Панатінаїкос" та "Маккабі" вийшли у 4-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

У вівторок відбулися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Справжній подвиг вчинили футболісти ізраїльського "Маккабі". Програючи "Актобе" уже на 15-й хвилині матчу три м'ячі, чемпіон Ізраїлю зумів переломити хід зустрічі, виграти з рахунком 4:3.

Цікавою була кінцівка матчу між "Твенте" і "Спортінгом". Голландці забили гол на початку матчу і всю гру вели у рахунку. А на останній хвилині зустрічі голкіпер португальців Руй Патрісіу забив гол, який і вивів гостей у наступний раунд кваліфікації.

Другий рік поспіль празькій "Спарті" не вдалося пройти в кваліфікації кращий клуб Греції. На цей раз чехи, що перемогли у першому матчі з рахунком 3:1, не утримали перевагу в Афінах і програли "Панатінаїкосу" - 0:3. Причому греки забивали лише у другому таймі.

Гол Робіна Нелісса, забитий за сім хвилин до кінця матчу, приніс "Зальцбургу" гостьову перемогу з рахунком 2:1 над загребським "Динамо" і місце в 4-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Сівасспор" блискуче провів матч-відповідь з "Андерлехтом" і узяв верх з рахунком 3:1. Проте в наступний етап все одно пробився бельгійський клуб, який в першому поєдинку розгромив турків з рахунком 5:0.

Додамо, що переможені команди гратимуть в Лізі Європи.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ 3-й кваліфікаційний раунд

Матчі-відповіді

ШЛЯХ НАЙСИЛЬНІШИХ

"Сівасспор" (Туреччина) - "Андерлехт" (Бельгія) - 3:1; 0:5 (перша гра)

Сівасспор: Вардар, Байрак, Сезгелмез, Муса (Дагашан, 61), Килич (Агбету, 59), Каманан, Їлмаз, Мартін (Ердоган, 76), Єрлікая, Кавук, Тунджер

Андерлехт: Прото, Дешахт, Ван Дамм, Полак, Буссуфа (Рейналдо, 76), Шатель, Де Суттер (Фрутос, 57), Юхас, Васілевськи, Жійе, Сар

Голи: Мартін, 12 - 1:0, Каманан, 19 (з пенальті) - 2:0, Ван Дамм, 34 - 2:1, Муса, 58 - 3:1
Попередження: Кавук, 5

"Твенте" (Нідерланди) - "Спортінг" Лісабон (Португалія) - 1:1; 0:0 (перша гра)

Твенте: Михайлов, Вісгерхоф, Райковіч, Брама, Стам, Н-Куфо, Перес, Стох (Рукавіца, 79), Дуглас, Руіс (Станку, 90), Янсен

Спортінг: Патрісіу, Каррісу, Полга, Фернандес (Перейрінья, 46), Джало, Поштіга (Кайседо, 63), Велозу, Моутінью, Ліедсон, Маркеш (Вукчевіч, 63), Авел

Голи: Дуглас, 2 - 1:0, Патрісіу, 90+5 - 1:1
Попередження: Поштіга, 43

ШЛЯХ ЧЕМПІОНІВ

"Маккабі" Хайфа (Ізраїль) - "Актобе" (Казахстан) - 4:3; 0:0 (перша гра)

Маккабі: Давидович, Тейшейра, Кульма, Двалішвілі, Гадір (Бокколі, 65), Масілела, Катана, Кейнан, Каял (Арбейтман, 58), Рафаелов (Гольса, 31), Мешумар

Актобе: Сидельников, Чічулін, Смаков, Митрофанов (Тлешев, 60), Хайруллін, Головской (Асанбаев, 67), Кенжесарієв, Логвиненко, Струков (Бадло, 72), Аверченко, Лаврик

Голи: Аверченко, 8 - 0:1, Чічулін, 13 - 0:2, Хайруллін, 15 - 0:3, Катана, 26 - 1:3, Гольса, 34 - 2:3, Двалішвілі, 59 - 3:3, Двалішвілі, 62 - 4:3
Попередження: Рафаелов, 24, Кейнан, 56, Давидович, 76, Тейшейра, 84 - Головской, 38, Чічулін, 90

"Динамо" Загреб (Хорватія) - "Зальцбург" (Австрія) - 1:2; 1:1 (перша гра)

Динамо: Бутіна, Ловрен, Саммір (Барбаріч, 89), Главіна, Шаго (Слепічка, 46), Карлос (Крамаріч, 85), Бадель, Врдоляк, Бішчан, Моралес, Пападопулос

Зальцбург: Густафссон, Дудіч, Ціклер (Ціоммер, 79), Нелісс, Чоі, Шімер, Ульмер, Швенто (Опдам, 90), Секагья, Ляйтгеб (Аугустінуссен, 87), Ауфхаузер.

Голи: Швенто, 33 - 0:1, Пападопулосом, 47 - 1:1, Нелісс, 83 - 1:2
Попередження: Ловрен, 69, Слепічка, 80 - Секагья, 61

"Панатінаїкос" (Греція) - "Спарта" (Чехія) - 3:0; 1:3 (перша гра)

Панатінаїкос: Галіновіч, Мун, Саррієгі, Сіссе, Лєто (Сімао, 75), Салпінгідіс, Жілберто, Вінтра, Карагуніс (Габріель, 78), Кацураніс, Спіропулос

Спарта: Блажек, Паміч, Хоенедер, Губнік, Бергер, Жофчак, Вільфрід (Прудников, 69), Кушнір, Земан (Кадлец, 59), Вацек, Гушек (Калоуда, 79)