Ліга чемпіонів. "Інтер" вирвав перемогу у Москві

ЦСКА - "Інтер" - 2:3© AFP
Спорт 27 вересня, 2011, 21:40 1386
Аргентинський нападник Мауро Сарате приніс "Інтеру" перемогу над ЦСКА у другому турі Ліги чемпіонів.

Стартовий матч другого туру групового турніру Ліги чемпіонів відбувся у Москві. Місцевий ЦСКА у драматичному матчі поступився міланському "Інтеру" з рахунком 2:3.

Італійці доволі швидко забили два м'ячі. На шостій відзначився Лусіо, скориставшись неузгодженістю у обороні росіян. А на 23-й хвилині Паццині відправив м'яч у сітку ударом з близької відстані, скориставшись відмінним пасом Нагамото.

На другій компенсованій хвилині др першого тайму армійцям вдалося скоротити різницю в рахунку. Дзагоєв невідпорним ударом зі штрафного відправив м'яч під поперечину.

Другий тайм пройшов за переваги армійців, яка втілилася у гол Вагнера Лава на 77-й хвилині. Бразилець втік від двох захисників і ударом з 15-ти метрів відправив м'яч у сітку.

Здалося, що росіяни дотиснуть суперника. Однак забив "Інтер". Камб'яссо з центру поля закинув м'яч на лінію штрафного майданчика. Сарате грудьми скинув собі під удар і пробив у лівий кут.

2:3 - "Інтер" набрав перші очки у Лізі чемпіонів.

У третьому турі ЦСКА прийматиме "Трабзонспор", а "Інтер" поїде у Лілль.

Ліга чемпіонів. Груповий турнір

Група В. 2-й тур

Москва. Стадіон "Лужники". 20000 глядачів
Головний арбітр: Крейг Томсон (Шотландія)

ЦСКА (Москва, Росія) - ІНТЕР (Мілан, Італія) - 2:3

ЦСКА: 30. Габулов - 4. Ігнашевич, 6. Олексій Березуцький, 14. Набабкин,  24. Василь Березуцький - 10. Дзагоєв, 17. Мамаєв (21. Тошич, 68), 22. Алдонін, 26. Секу Олісе - 8. Сейду Думбія, 9. Вагнер Лав

Запасні: 1. Чепчугов - 2. Шемберас, 59. Федотов, 19. Цауня, 25. Рахіміч, 48. Попов

Інтер: 1. Жуліо Сезар - 4. Дзанетті, 6. Лусіо, 25. Самуель, 26. Ківу (48. Крізетіг, 90), 55. Нагатомо - 11. Рікардо Альварес (42. Жонатан, 84), 19. Камб'яссо, 20. Джоел Обі - 7. Паццині (28. Сарате, 49), 22. Дієго Міліто

Запасні: 2. Кастеллацці - 16. Кальдірола, 29. Коутіньо, 94. Романо

0:1 Лусіо, 6 (Габулов вийшов на перехоплення навісу Альвареса з кута поля, але не погодив свої дії з захисниками і наскочив на них. М'яч відскочив до Лусіо, який в один дотик відправив його у сітку)

0:2 Джампаоло Паццині, 23 (Нагатомо на швидкості пройшов Олексія Березуцького, увірвався в штрафний майданчик і видав націлену передачу на Паццині, який в один дотик спокійно переправив м'яч повз Габулова у верхній правий кут воріт)

1:2 Алан Дзагоєв, 45+2 (півзахисник прекрасно виконав штрафний удар з 21 метра, відправивши м'яч під поперечину)

2:2 Вагнер Лав, 78 (бразильський нападник увірвався в штрафний майданчик зліва, обійшов двох захисників і відправив м'яч у ближній кут)

2:3 Мауро Сарате, 80 (Камб'яссо блискучою передачею з центра поля закинув м'яч на Сарате. Мауро грудьми прокинув сферу собі на хід і невідпорно пробив у лівий кут)

Попередження: Жоель Обі, 69; Естебан Кам'бяссо, 90

Промах Шевченка потрапив до найяскравіших моментів Ліги чемпіонів (відео)