Ліга чемпіонів: історія зустрічей учасників 1/4 фіналу

"Барселона" зіграє проти "Атлетіко" / Фото: Reuters

Перші поєдинки між командами відбудуться 5 та 6 квітня.

Сьогодні, 18 березня, були визначені всі пари чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

ТСН Проспорт пропонує вам згадати попередні очні зустрічі команд в єврокубках, якщо такі взагалі були.

"Вольфсбург" - "Реал"

"Вольфсбург" та "Реал" раніше на європейській арені не зустрічалися. Хавбек "вовків" Юліан Дракслер у складі "Шальке-04" поступався "Реалу" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезона-2013/14 і 2014/15.

"Баварія" - "Бенфіка"

З шести попередніх поєдинків з "Бенфікою" мюнхенська "Баварія" виграла чотири за двох нічиїх. Востаннє суперники зустрічалися в далекому 1995 році.

"Барселона" - "Атлетико"

"Барселона" та "Атлетіко" зустрічалися у чвертьфіналі ЛЧ-2013/14. "Атлетіко" тоді переміг вдома з мінімальним рахунком, а на "Камп Ноу" домігся нічиєї - 1:1. Це третя дуель команди Дієго Сімеоне зі співвітчизниками в 1/4 фіналу. Рік тому "індіанці" поступилися "Реалу" з загальним рахунком 0:1. "Барселона" виграла у "Атлетіко" шість останніх матчів. Ліонель Мессі забивав у п'яти з них.

ПСЖ – "Манчестер Сіті"

ПСЖ та "Манчестер Сіті" раніше зустрічалися лише одного разу. Їхній поєдинок в рамках групового етапу Кубка УЄФА-2008/09 в Манчестері завершився нульовою нічиєю.

Нагадаємо, що сьогодні свого суперника по чвертьфіналу Ліги Європи дізнався донецький "Шахтар".