Ліга чемпіонів. Матч-центр 2-го туру

Спорт 27 вересня, 2011, 07:07 3373
Додати до обраного
Результати матчів другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
27 ВЕРЕСНЯ
Група А
Рефері: Віктор Кашшаї (Угорщина) – Стадіон: "Альянц-Арена", Мюнхен
21:45 Баварія Мюнхен "Баварія" (Німеччина) Манчестер Сіті "Манчестер Сіті" (Англія) 2:0
Рефері: Франк де Блекере (Бельгія) – Стадіон: "Сан-Паоло", Неаполь
21:45 Наполі "Наполі" (Італія) Вільяреал "Вільярреал" (Іспанія) 2:0
Група В
Рефері: Крейг Томсон (Шотландія) – Стадіон: "Лужники", Москва
19:00 ЦСКА Москва ЦСКА (Росія) Інтернаціонале Мілан "Інтер" (Італія) 2:3
Рефері: Бйорн Куйперс (Нідерланди) – Стадіон: "Хюсеїн Авні Акер", Трабзон
21:45 Трабзонспор Трабзон "Трабзонспор" (Туреччина) Лілль "Лілль" (Франція) 1:1
Група С
Рефері: Паоло Тальявенто (Італія) – Стадіон: "Олд Траффорд", Манчестер
21:45 Манчестер Юнайтед "Манчестер Юнайтед" (Англія) Базель "Базель" (Швейцарія) 3:3
Рефері: Давід Фернандес Борбалан (Іспанія) – "Націонал Арена", Бухарест
21:45 Оцелул Галац "Оцелул" (Румунія) Бенфіка Лісабон "Бенфіка" (Португалія) 0:1
Група D
Рефері: Павел Краловець (Чехія) – Стадіон: "Жерлан", Ліон
21:45 Ліон "Олімпік" (Ліон, Франція) Динамо Загреб "Динамо" (Загреб, Хорватія) 2:0
Рефері: Марк Клаттенбург (Англія) – Стадіон: "Сантьяго Бернабеу", Мадрид
21:45 Реал Мадрид "Реал" (Іспанія) Аякс Амстердам "Аякс" (Нідерланди) 3:0
28 ВЕРЕСНЯ
Група Е
Рефері: Нікола Ріццолі (Італія) – Стадіон: "Месталья", Валенсія
21:45 Валенсія "Валенсія" (Іспанія) Челсі Лондон "Челсі" (Англія) 1:1
Рефері: Алан Келлі (Ірландія) – Стадіон: "БайАрена", Леверкузен
21:45 Байєр Леверкузен "Байєр" (Німеччина) Генк "Генк" (Бельгія) 2:0
Група F
Рефері: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія) – Стадіон: "Арсенал", Лондон
21:45 Арсенал Лондон "Арсенал" (Англія) Олімпіакос Пірей "Олімпіакос" (Греція) 2:1
Рефері: Йонас Ерікссон (Швеція) – Стадіон: "Велодром", Марсель
21:45 Олімпік Марсель "Олімпік" (Марсель, Франція) Боруссія Дортмунд "Боруссія" (Німеччина) 3:0
Група G
Рефері: Говард Уебб (Англія) – Стадіон: "Петровський", Санкт-Петербург
19:00 Зеніт Санкт-Петербург "Зеніт" (Росія) Порту "Порту" (Португалія) 3:1
Рефері: Роберт Шергенхофер (Австрія) – Стадіон: "Донбас Арена", Донецьк
21:45 Шахтар Донецьк "Шахтар" (Україна) АПОЕЛ Нікосія АПОЕЛ (Кіпр) 1:1
Група H
Рефері: Мануель Грефе (Німеччина) – Стадіон: "Динамо", Мінськ
21:45 БАТЕ Борисов БАТЕ (Білорусь) Барселона "Барселона" (Іспанія) 0:5
Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Сан-Сіро", Мілан
21:45 Мілан "Мілан" (Італія) Вікторія Пльзень "Вікторія" (Чехія) 2:0

Дивіться також:

Турнірні таблиці Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 27 вересня, 2011, 07:07 3373
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції