Розклад і результати матчів третього туру групового турніру Ліги чемпіонів.
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Груповий турнір
1 ТУР | 2 ТУР |
3 ТУР |
4 ТУР | 5 ТУР | 6 ТУР |
18 ЖОВТНЯ | ||||||
Група А | ||||||
Рефері: Павел Краловець (Чехія) – Стадіон: "Сіті оф Манчестер", Манчестер |
||||||
21:45 | "Манчестер Сіті" (Англія) | "Вільярреал" (Іспанія) | 2:1 |
ВІДЕО | ||
Рефері: Олегаріу Бенкеренса (Португалія) – Стадіон: "Сан-Паоло", Неаполь |
||||||
21:45 | "Наполі" (Італія) | "Баварія" (Німеччина) | 1:1 |
ВІДЕО | ||
Група В |
||||||
Рефері: Марк Клаттенбург (Англія) – Стадіон: "Лужники", Москва | ||||||
19:00 | ЦСКА (Росія) | "Трабзонспор" (Туреччина) | 3:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Ховард Уебб (Англія) – Стадіон: "Лілль Метрополь", Лілль | ||||||
21:45 | "Лілль" (Франція) | "Інтер" (Італія) | 0:1 | ВІДЕО | ||
Група С | ||||||
Рефері: Віктор Кашшаї (Угорщина) – Стадіон: "Санкт-Якоб Парк", Базель | ||||||
21:45 | "Базель" (Швейцарія) | "Бенфіка" (Португалія) | 0:2 | ВІДЕО | ||
Рефері: Фелікc Брих (Німеччина) – "Націонал Арена", Бухарест | ||||||
21:45 | "Оцелул" (Румунія) | "Манчестер Юнайтед" (Англія) | 0:2 | ВІДЕО | ||
Група D |
||||||
Рефері: Мануель Грефе (Німеччина) – Стадіон: "Максимир", Загреб | ||||||
21:45 | "Динамо" (Загреб, Хорватія) | "Аякс" (Нідерланди) | 0:2 | ВІДЕО | ||
Рефері: Джюнейт Чакир (Туреччина) – Стадіон: "Сантьяго Бернабеу", Мадрид | ||||||
21:45 | "Реал" (Іспанія) | "Олімпік" (Ліон, Франція) | 4:0 | ВІДЕО | ||
19 ЖОВТНЯ | ||||||
Група Е |
||||||
Рефері: Олексій Ніколаєв (Росія) – Стадіон: "Стемфорд Бридж", Лондон | ||||||
21:45 | "Челсі" (Англія) | "Генк" (Бельгія) | 5:0 |
ВІДЕО |
||
Рефері: Крейг Томсон (Шотландія) – Стадіон: "БайАрена", Леверкузен | ||||||
21:45 | "Байєр" (Німеччина) | "Валенсія" (Іспанія) | 2:1 |
ВІДЕО |
||
Група F | ||||||
Рефері: Бас Нейхейс (Нідерланди) – Стадіон: "Георгіос Караїскакіс", Пірей | ||||||
21:45 | "Олімпіакос" (Греція) | "Боруссія" (Німеччина) | 3:1 |
ВІДЕО |
||
Рефері: Дамир Скоміна (Словенія) – Стадіон: "Велодром", Марсель | ||||||
21:45 | "Олімпік" (Марсель, Франція) | "Арсенал" (Англія) | 0:1 |
ВІДЕО |
||
Група G | ||||||
Рефері: Антоні Готьє (Франція) – Стадіон: "Драгау", Порту | ||||||
21:45 | "Порту" (Португалія) | АПОЕЛ (Кіпр) | 1:1 |
ВІДЕО |
||
--- ОГЛЯД МАТЧУ --- |
||||||
Рефері: Франк де Блекере (Бельгія) – Стадіон: "Донбас Арена", Донецьк | ||||||
21:45 | "Шахтар" (Україна) | "Зеніт" (Росія) | 2:2 |
ВІДЕО |
||
--- ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО --- |
||||||
Група H | ||||||
Рефері: Александар Ставрев (Македонія) – Стадіон: "Камп Ноу", Барселона | ||||||
21:45 | "Барселона" (Іспанія) | "Вікторія" (Чехія) | 2:0 |
ВІДЕО |
||
Рефері: Том-Гаральд Хаген (Норвегія) – Стадіон: "Сан-Сіро", Мілан | ||||||
21:45 | "Мілан" (Італія) | БАТЕ (Білорусь) | 2:0 |
ВІДЕО |
Дивіться також:
Турнірні таблиці Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи
Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України