Ліга чемпіонів. Матчі дня: "Баварія" - "Бенфіка" та іспанське дербі "Барселона" - "Атлетіко"

5 квітня відбудуться перші матчі 1/4 фіналу турніру. Початок обох - о 21:45.

Ліга чемпіонів повертається! Сьогодні будуть зіграні два перших поєдинки за вихід у півфінал найпрестижнішого єврокубка.

У вівторок "Баварія" у Мюнхені приймає "Бенфіку", а на "Камп Ноу" "Барселона" зійдеться з мадридським "Атлетіко".

БАВАРІЯ - БЕНФІКА

Мюнхен. "Альянц Арена". 21:45

Тричі єврокубкова доля зводила суперників. Переможцем тих зустрічей виходила "Баварія", яка потім доходила як мінімум до фіналу турніру.

• Вперше шляхи команд перетнулися в чвертьфіналі Кубка чемпіонів-1975/76. Після нічиєї 0:0 в Лісабоні "Баварія" розгромила суперника в рідних стінах - 5:1.

• У другому колі Кубка чемпіонів-1981/82 перший матч в столиці Португалії знову завершився нульовою нічиєю, а вдома "Баварія" здобула велику перемогу. Тепер 4:1.

•У третьому колі Кубку УЄФА-1995/96 "Баварія" перемогла португальців і вдома (4:1), і на виїзді (3:1).

• "Баварія" грала у півфіналі в чотирьох останніх розіграшах Ліги чемпіонів.

•Статистика мюнхенців у чвертьфіналах: В17 П9.

• Ліссабонці вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів вперше з сезону 2011/12.

•На цій стадії Кубка європейських чемпіонів "Бенфіка" 8 разів перемагала і стільки ж - сходила з дистанції.

БАРСЕЛОНА - АТЛЕТІКО

Барселона. "Кам Ноу". 21:45

Суперники вдруге за три сезони зустрінуться в Лізі чемпіонів.

•Перша зустріч відбулася у чвертьфіналі сезону-2013/14. У першому матчі в столиці Каталонії була зафіксована нічия 1:1.

У матчі-відповіді перемогу мадридцям (1:0) приніс гол Коке на п'ятій хвилині, в результаті чого перервалася серія "Барселони", яка протягом шести років поспіль доходила як мінімум до півфіналу.

•Цього сезону "Барса" виграла обидва очних поєдинки в Примері з однаковим рахунком 2:1.

Останньої домашньої поразку в Лізі чемпіонів каталонці зазнали в травні 2013 року, коли поступилися "Баварії" з рахунком 0:3. Це єдиний програш "синьо-гранатових" у останніх 36 домашніх матчах в найпрестижнішому єврокубку (29 перемог).

• Статистика "Барселони" в 1/4 фіналу: В14 П3.

•"Атлетіко", після перемоги над "Барселоною" в 2014-му, минулого сезону поступився "Реалу" із загальним рахунком 0:1.

• "Матрацники" увосьме зіграють у чвертьфіналі найпрестижнішого єврокубка і спробують вп'яте пробитися у півфінал.