Ліга чемпіонів. "Мілан" вирвав нічию у "Барселони" (відео) Спорт 14 вересня, 06:01
Тьяго Сілва приніс "Мілану" нічию на "Камп Ноу" у першому турі групового турніру Ліги чемпіонів.

Італійський "Мілан" вирвав нічию у матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти іспанської "Барселони".

"Россонері" відкрили рахунок на першій хвилині. Алешандре Пато прорвався із центру поля, вибіг на побачення з Віктором Вальдесом і красиво пробив повз голкіпера. Цей гол став найшвидшим у стартових матчах Ліги чемпіонів за всю історію турніру.

Після такого ляпасу, "Барселона" стрімко перевела гру на половину поля суперника. Один тільки Мессі мав декілька шансів зрівняти рахунок.

Проте він записав у свій доробок результативну передачу. Аргентинець прорвався до володінь Аббьятті і прострілив на Педро, який розстріляв ближній кут воріт.

На цьому каталонці не зупинилися, продовжуючи нагнітати обстановку біля воріт "Мілана". Але до перерви реалізувати свої моменти не змогли.

У другому таймі Давид Вілья забив другий м'яч у ворота гостей. Бускетс заробив штрафний, а Вілья просто ювелірно поклав м'яч у дальній кут воріт.

Після цього "Барселона" повністю взяла володіння м'ячем під свій контроль і здавалося, що у матчі все вирішено. Але Тьяго Сілва вже у компенсований час зрівняв рахунок, влучно пробивши головою після розіграшу кутового.

У другому турі "Барселона" поїде до Білорусі, де зустрінеться з БАТЕ. А "Мілан" прийматиме вдома чеську "Вікторію".

Відзначу, що БАТЕ з "Вікторією" також розійшлися миром - 1:1.