Ліга чемпіонів: огляд матчів 3-го туру

Спорт 24 жовтня, 2007, 12:22 1526
Серед матчів Ліги чемпіонів, зіграних у вівторок, відзначимо перемогу, здобуту "Арсеналом" над "Славією" з рекордним рахунком 7:0.

Група E:

У матчі "Рейнджерс" – "Барселона" каталонці володіли ініціативою, але не зуміли реалізувати гольові моменти. Найнебезпечнішим став удар Роналдіньо в перекладину зі штрафного. Відмінні можливості забити до і після перерви упустили Ейдур Гудьйонсен і Тьеррі Анрі. Набравши по очку, суперники ділять перше місце в групі Е.

Поєдинок "Штутгарт" – "Ліон" був матчем аутсайдерів, оскільки обидві команди зазнали дві поразки на старті групового етапу, дозволивши "Барселоні" і "Рейнджерс" відірватися на шість очок. Рахунок в матчі на 56-й хвилині відкрив Фабіо Сантос, який вийшов в "основі" "Ліона" тільки через травму Жеремі Тулалана. За 11 хвилин до фінального свистка Карім Бензема зняв всі питання з приводу результату поєдинку.

Група F:
"Динамо" - "Манчестер Юнайтед" 2:4
"Рома" - "Спортинг" 2:1

Група G:

ЦСКА - Інтер
ЦСКА - "Інтер": за м'яч борються Естебан Камбьяссо (ліворуч) та Сергій Ігнашевич.
У матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів московський ЦСКА програв міланському "Інтеру" - 1:2.
Армійці вийшли вперед на 31-й хвилині матчу після відмінного удару у виконанні Жо.

Проте після пропущеного гола італійці перехопили ініціативу, і на 39-й хвилині Мандрикин лише чудом зреагував на удар Ібрагимовіча в ближній кут.

На 52-й хвилині після помилки захисту армійців Креспо відправив м'яч в сітку - 1:1.

Далі на полі йшла рівна гра, а на 79-й хвилині ЦСКА пропустив безглуздий гол - після подачі штрафного Самуель пробив головою, Мандрикин м'яч зловив, але потім випустив в свої ворота - 1:2.

ПСВ
не зумів продовжити шестиматчеву переможну серію в домашніх іграх з турецькими клубами, добившися лише нульової нічиєї з "Фенербахче", який закінчував зустріч удесятьох.

Група H:

"Арсенал" на своєму полі ураганом пройшовся по празькій "Славії", повторивши рекорд найкрупнішої перемоги Ліги чемпіонів УЄФА.

У грудні 2003 року "Ювентус" з тим же рахунком розгромив "Олімпіакос". "Арсенал" же цією перемогою продовжив виграшну серію у всіх змаганнях (відтепер вона складає дванадцять матчів).

Результат зустрічі не викликав питань вже після п'яти хвилин, коли Цеск Фабрегас красивим ударом відкрив рахунок. Потім Давід Губачек зрізав м'яч у власні ворота, два голи забив юний Тео Уолкотт, дубль офомив Фабрегас, а ще по разу відзначилися Олександр Ґлєб і Ніклас Беннтнер.

Причому "каноніри" продемонстрували просто фантастичний і красивий футбол, подарувавши справжнє свято своїм глядачам.

У іншому матчі групи H "Севілья" розібралася зі "Стяуа" – 2:1. Причому іспанський клуб двічі вразив ворота Сапати вже на самому початку гри. На п'ятій хвилині Кануте, кинутий центральними захисниками на лінії воротарської, точним ударом головою замкнув навіс Капеля справа, а на 12-й хвилині відзначився Луїш Фабіано, який влучив у ворота з гострого кута.

Румунам вдалося скоротити рахунок завдяки Овідіу Петре, який опинився в потрібний момент в потрібному місці, але більшого "Стяуа" зробити не вдалося – а от "Севілья" мала забивати ще.

ЛЧ: огляд матчів вівторка

Спорт 24 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / iPlus / NEWSru.co.il / UA-Футбол / К.К.