Ліга чемпіонів: огляд матчів середи

Спорт 25 жовтня, 2007, 11:28 803
Програвши турецькому "Бешикташу", англійський "Ліверпуль" посідає в своїй групі останнє місце, маючи в своєму активі одне очко.

"Ліверпуль"   3  0 1 2  2-4   1

Фіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону "Ліверпуль" близький до того, щоб залишитися за бортом плей-офф нинішнього турніру. У третьому турі групового раунду "мерсисайдці" поступилися на виїзді турецькому "Бешикташу" - 1:2.

Матч почався для англійців з казусу. Каррагер, намагаючись не упустити м'яч на кутовий, влучив в свого одноклубника Фіннана, після якого м'яч відскочив до півзахисника турецького клубу Сердара Озкана. Його удар зрізав в свої ворота ще один гравець оборони "Ліверпуля" Самі Хююпя.

На думку наставника "червоних" Рафи Бенітеса цей гол багато в чому зумовив результат матчу.

У другому таймі перевагу стамбульського клубу подвоїв бразильський легіонер Бобо. Все, що вдалося футболістам "Ліверпуля" - зусиллями капітана Стівена Джеррарда відіграти один м'яч.

Перший тайм поєдинку "Марселя" проти "Порту" пройшов з перевагою гостей – зокрема, двічі м'яч влучав у штангу воріт, які захищав Стів, - проте на табло залишилися нулі.

Після перерви нарешті прийшли голи. Ньянг вивів марсельців вперед, заштовхавши м'яч у ворота, скориставшись пасом від Джибріля Сіссе.

Проте довести справу до перемоги французи не змогли. Манданда збив в штрафній Лісандро Лопеса і Лучо Гонсалес спокійно реалізував пенальті, направивши м'яч точнісінько в кут воріт.

"Шальке-04" 3  1 0 2  2-3  3

Перемога "Русенборга" над "Валенсією" стала головним сюрпризом другого ігрового дня третього туру Ліги чемпіонів. Все складалося для фаворита начебто непогано, але на початку другого тайму почалися проблеми.

"Русенборгу" вдалася шикарна комбінація, що зародилася на лівому фланзі. Дорсин пройшов Альбіоля і відпасував на Коне, удар якого з ближньої дистанції Канісаресу парирувати не вдалося.

Незабаром валенсійці пропустили і другий гол. Відар Рісет, головний довгожитель клубу з Норвегії в Лізі чемпіонів, додав м'ячу головою потрібну траєкторію після того, як той заметушився у володіннях Канісареса і міг покинути їх межі. Прийти в себе після такого потрясіння іспанцям так і не вдалося...

Голи Флорана Малуда і Дідьє Дрогба принесли "Челсі" перемогу в домашньому поєдинку третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА проти "Шальке-04" і зміцнили лідерство лондонців в групі В.

Господарі із самого початку взяли гру під свій контроль і легко заробили три очки в матчі з гельзенкірхенцями, які понесли перший серйозний удар ще до стартового свистка, коли з'ясувалося, що не зможе взяти участь в матчі Кевін Кураньї.

Малуда скористався гарним пасом Дрогба, а потім вже сам івуарієць добре зіграв на випередженні. Найнебезпечніший момент у воріт Чеха створив Серен Ларсен, але після його удару м'яч влучив у хрестовину і опинився в руках голкіпера.

"Лацио"          3  0 2 1  4-5  2

"Вердер" нарешті здобув першу перемогу в груповому турнірі Ліги чемпіонів, здолавши вдома "Лацио". У складі "музикантів" варто виділити Дієго, який щедро роздавав передачі партнерам.

Саме бразилець віддав пас на Саного, який переправив м'яч у ворота суперника з гострого кута. На початку другого тайму Угу Алмейда забив другий м'яч.

Єдине, що вдалося римлянам – це скоротити розрив у рахунку. Коларов потужно пробив зі штрафного, Візе з його ударом справився, але відбив м'яч точно на Манфредіні, який самотньо стояв на лінії штрафної…

Два голи Робіньо в другому таймі забезпечили мадридському "Реалу" вольову перемогу над "Олімпіакосом", футболісти якого більшу частину матчу на "Сантьяго Бернабеу" провели удесятьох.

"Галактікос" відкрили рахунок вже на другій хвилині (Рауль). Лучано Галлетті через п'ять хвилин його зрівняв, але незабаром гості залишилися в меншості – був вилучений Теодорідіс. Проте, це не зашкодило Жуліо Сезару вивести греків вперед -2:1.

Героєм матчу став Робіньо, який оформив дубль. Переможну крапку в матчі поставив Бальбоа – 4:2. Відзначимо, що за рахунку 2:2 ван Ністельрой не реалізував пенальті.