Ліга чемпіонів: огляд матчів середи

Спорт 20 вересня, 2007, 11:46 1107 1
"Інтер" зазнав поразки від "Фенербахче", впевнені перемоги здобули "Барса" – над "Ліоном" та "Арсенал" – над "Севільєю".

У середу відбулися ще 8 поєдинків першого туру групових турнірів футбольної Ліги чемпіонів.

Група Е
"Барселона" – "Ліон" 3:0
"Рейнджерс" – "Штутгарт" 2:1

Іспанська "Барселона" у матчі фаворитів групи Е розгромила французький "Ліон" з рахунком 3:0. Рахунок в цьому матчі був відкритий у середині першого тайму. Невдахою виявився гравець "Ліона" Клер, який забив м'яч у власні ворота.

Незважаючи на те, що "Барса" володіла перевагою, "Ліон" теж створив немало небезпечних моментів біля воріт Вальдеса. До розчарування Олена Перрена, жоден з них не закінчився узяттям воріт.

"Барселона" - "Ліон"
AFP
"Барселона" - "Ліон": Ліонель Мессі (ліворуч) та Антоні Ревельєр.
А в кінцівці зустрічі ігрова перевага господарів поля переросла в ще один гол, який забив Ліонель Мессі, остаточно поховавши надії "Ліона" хоча б на нічийний результат. Під завісу гри на другій додатковій хвилині своїм дебютним голом відзначився новобранець "Барси" Тьєррі Анрі.

Після невиразного старту у внутрішньому чемпіонаті багато фахівців говорили про кризу "Барси", але цим матчем "каталонці" розвіяли всі сумніви щодо своїх претензій як на чемпіонський титул в "Прімеро" так і на повторення успіху в Лізі чемпіонів.

Вольові три очки у грі зі "Штутгартом" здобув шотландський "Рейнджерс", який програючи по ходу гри зумів вирвати перемогу із рахунком 2:1. У шотландців відзначилися Адам і Даршевіль – з пенальті, у гостей гол на рахунку Гомеса

Група F
"Рома" – "Динамо" 2:0
"Спортінг" – "Манчестер Юнайтед" 0:1

Група G
"Фенербахче" – "Інтер" 1:0
ПСВ – ЦСКА 2:1

У групі G стартового туру Ліги чемпіонів зафіксовано перший несподіваний результат. Італійський "Інтер" на виїзді програв турецькому "Фенербахче" з рахунком 0:1. Єдиний гол в першому таймі забив Дейвід. Причому турецька команда перемогла абсолютно заслужено, упустивши ще кілька можливостей для взяття воріт суперника.

В іншій зустрічі групи московський ЦСКА був обіграний голландським ПСВ з рахунком 2:1.На 59-й хвилині Данко Лазовіч, вийшовши сам на сам з Веніаміном Мандрикіним, катнув м'яч мимо голкіпера - 1:0.

Незабаром Юрій Жирков зобов'язаний був зрівнювати рахунок, але не влучив у створ воріт. Зате Кеннету Пересу на 80-й хвилині вдався прекрасний "постріл" у ближній верхній кут воріт москвичів, і господарі подвоїли рахунок.

Незадовго до фінального свистка Вагнер Лав скоротив відставання гостей до мінімуму, використавши помилку суперника і хороший пас Жиркова.

Група H
"Арсенал" – "Севілья" 3:0
"Славія" – "Стяуа" 2:1

Іспанська "Севілья", яка у минулому єврокубковому сезоні виграла Кубок УЄФА, у середу була декласована лондонським "Арсеналом" з рахунком 3:0. Вже через 27 хвилин після початку гри рахунок відкрив Сеск Фабрегас

У другому таймі відзначився Робін ван Персі, а вже у додатковий час хорват Едуардо да Сілва, що вийшов на заміну, довершив розгром.

В іншому матчі групи Н східно-європейське дербі між "Славією" та "Стяуа" завершилося перемогою чеського клубу з рахунком 2:1. На гол чеха Сенкержика румуни відповіли голом Гояна, але Белаїд приніс чеському клубу історичну першу перемогу в Лізі чемпіонів.

Матчі другого туру пройдуть 2 та 3 жовтня.