Ліга чемпіонів. Огляд усіх матчів 2-го кваліфай-раунда

Огляд матчів 2-го кваліфікаційного раунду© 24-sport.com
Спорт 14 липня, 2011, 09:19 1959
В 11-ти матчах зафіксовано шість розгромних перемог і лише одна нічия - не впорався зі своїм суперником БАТЕ.

У середу, 13 липня, відбулися 11 зустрічей другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В усіх парах, за виключенням двобою "Лінфілд" - БАТЕ, перемогу святкували фаворити.

У шести протистояннях фактично визначено володарів путівок до наступного раунду.

Грузинський "Зестапоні" поклав на лопатки молдовську "Дачію" - 3:0. Грузини вирішили долю протистояння ще у першому таймі - відзначилися Гелашвілі і Двалі (двічі).

Один з найсильніших клубів на цьому етапі змагань ізраїльський "Маккабі" (Хайфа) розтрощив удома боснійський "Борац" - 5:1. Господарі пропустили першими (на 24-й хвилині відзначився Распудич), а Амаша лиш у компенсований до першого тайму час зрівняв рахунок. Однак з 71-ї по 73-ту хвилини ізраїльтяни вбили інтригу у цьому двобої - два голи забив Амаша (71-а, 73-я хвилини), а один записав на свій рахунок Ямпольський (72'). На 80-й хвилині Голаса поставив жирну крапку у протистоянні.

Фінський ХІК не мав проблем у виїзному матчі з валлійським "Бангор Сіті" - 3:0. Дубль на рахунку Седіка (14-а, 55-а хвилини), а третій гол за хвилину до закінчення матчу забив Сорса.

Загребське "Динамо" здобуло розгромну перемогу над азербайджанським "Нефтчі" - 3:0. На 37-й хвилині рахунок відкрив Бадель. У другому таймі дуплетом вистрілив Крстанович (46-а, 65-а хвилини).

Чемпіон Сербії "Партизан" розгромив у Белграді "Шкендію", колишніх співвітчизників з Македонії - 4:0. У першому таймі серби не могли знайти ключ до воріт гостей, а от у другому м'ячі посипалися у ворота македонців. Відзначилися Вукіч (46'), Едуардо (58') і Щепович (74'). А на 76-й хвилині македонець Бериша зрізав м'яча у власні ворота.

Норвезький "Русенборг" пройшовся катком по обороні ісландського "Блейдавіка" - 5:0. Відзначилися Шелбред (43'), Дорсін (48'), Генріксен (72'), Пріца (76') і Ольсен (86').

Єдина нічия серед усіх матчів другого раунду була зафіксована у Белфасті. Північноірландський "Лінфілд" зіграв у результативну нічию з білоруським БАТЕ. На гол Фордайса (5') білоруси відповіли влучним ударом Рамона Брессана (37').

Шведський "Мальме" скромно переміг фарерський "Торсхавн" - 2:0. Скандинави пробили оборону суперника лише у другому таймі. Рахунок відкрив Реджепі (58'), а другий гол фарерці забили у власні ворота (77').

Учасник попередньої Ліги чемпіонів кіпрський АПОЕЛ не мав проблем у виїзному матчі з албанським чемпіоном "Шкендербеу" - 2:0. Відзначилися Нуну Мораїш (52') і Мандука (56').

З таким же рахунком австрійський "Штурм" переграв удома угорський "Відеотон" - 2:0. Голи забили Собіч (68') і Кінаст (90'+2).

Нарешті, польська "Вісла" задовольнилася мінімальною перемогою над латвійським "Сконто" - 1:0. Виїзну перемогу полякам приніс автогол Роде на 40-й хвилині. Відзначу, що це був єдиний матч, в якому була показана червона картка. На 83-й хвилині за два попередження пішов з поля ветеран латвійського футболу Юріс Лайзанс.

Ще шість матчів другого кваліфай-раунду відбулися у вівторок. З їх результатами можна ознайомитися тут.

Матчі-відповіді відбудуться 19 та 20 липня.

Нагадаємо, що київське "Динамо" розпочне боротьбу з третього кваліфай-раунду. Перший суперник киян буде відомий у п'ятницю.

Донецький "Шахтар" бере старт у груповому етапі.

Воротар забив дивовижний гол у першому матчі в кар'єрі (відео)