Ліга чемпіонів. Огляд всіх матчів плей-оф раунду

Результати плей-оф раунду
Спорт 26 серпня, 2010, 00:12 2251
24-25 серпня визначились 10 команд, які братимуть участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Відбулись заключні матчі плей-оф раунду Ліги чемпіонів. Київське "Динамо", нажаль, поступилось "Аяксу" на виїзді і вилетіло з ЛЧ. Динамівці продовжать виступи у Лізі Європи.

А от справжня сенсація відбулась у Осері, де місцева однойменна команда впевнено перемогла лідера російського футболу "Зеніт". Французи забили по голу в кожному з таймів і вийшли в груповий етап ЛЧ. Зазначимо, що росіяни завершували гру вдев'ятьох. На 65-й хвилині червону картку отримав голкіпер Малафєєв. А за 80-й хвилині за дві жовті картки поле покинув Губочан.

Англійський "Тоттенхем Хотспур" після поразки на виїзді розгромив швейцарський "Янг Бойз" удома. Хет-трік записав на свій рахунок Пітер Крауч. "Шпори" вперше зіграють у груповому турнірі ЛЧ.

Переможцем чехо-словацького протистояння між "Жиліною" і "Спартою" вийшов чемпіон Словаччини. "Жиліна" виграла обидва матчі плей-оф раунду.

Нарешті, "Копенгаген" за сумою двох зустрічей переміг "Русенборг". Данці виграли домашню гру з рахунком 1:0 і завдяки виїзному м'ячу вийшли у груповий етап.

Переможені команди зіграють у груповому етапі Ліги Європи.

Додамо, що Україна представлена у Лізі чемпіонів донецьким "Шахтарем".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Плей-оф раунд

Матчі-відповіді

26 серпня

"Осер" (Франція) - "Зеніт" (Санкт-Петербург, Росія) - 2:0 (перший матч - 0:1)

1:0 Седрік Енгбар, 9
2:0 Іреніуш Єлень, 53

Вилучення: В'ячеслав Малафєєв, 65; Томаш Губочан, 80 (обидва - "Зеніт")

"Аякс" (Амстердам, Нідерланди) - "Динамо" (Київ, Україна) - 2:1 (перший матч - 1:1)

1:0 Луїс Суарес, 43
2:0 Мунір Ель-Хамдауї, 75
2:1 Андрій Шевченко, 84 - пенальті

"Тоттенхем Хотспур" (Лондон, Англія) - "Янг Бойз" (Берн, Швейцарія) - 4:0 (перший матч - 2:3)

1:0 Пітер Крауч, 5
2:0 Джермейн Дефо, 32
3:0 Пітер Крауч, 61
4:0 Пітер Крауч, 78 - пенальті

Вилучення: Сенад Луліч, 77 ("Янг Бойз")

"Копенгаген" (Данія) - "Русенборг" (Тронхейм, Норвегія) - 1:0 (перший матч - 1:2)

1:0 Сельві Оттесен, 33

"Жиліна" (Братислава, Словаччина) - "Спарта" (Прага, Чехія) - 1:0 (перший матч - 2:0)

1:0 Мамаду Сіссе, 18

На 54-й хвилині Іржі Кладрубськи ("Спарта") не реалізував пенальті.

24 серпня

"Севілья" (Іспанія) - "Спортинг" (Брага, Португалія) - 3:4 (перший матч 0:1)

"Сампдорія" (Генуя, Італія) - "Вердер" (Бремен, Німеччина) - 3:2 ДЧ (перший матч 1:3)

"Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) - "Ред Булл Зальцбург" (Австрія) - 1:1 (перший матч 3:2)

"Шериф" (Тирасполь, Молдова) - "Базель" (Швейцарія) - 0:3 (перший матч 0:1)

"Андерлехт" (Брюссель, Бельгія) - "Партизан" (Белград, Сербія) - 2:2. По пенальті 2:3 (перший матч 2:2)

"Динамо" заробило у єврокубках в 6 разів більше за "Шахтар"