Результати матчів четвертого туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G і H.
1 листопада відбулися матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів у групах E, F, G і H.
Група G. Чемпіон України донецький "Шахтар" зазнав поразки від "Зеніту" і фактично вилетів з Ліги чемпіонів. АПОЕЛ продовжує творити сенсації - цього разу кіпріоти обіграли "Порту" з рахунком 2:1.
Група Н. У Мінську БАТЕ зіграв унічию з "Міланом" і випередив чеську "Вікторію", яка зазнала розгромної поразки від "Барселони".
"Мілан" і "Барселона" стали першими учасниками плей-офф Ліги чемпіонів, а БАТЕ і "Вікторія" у наступному турі розіграють путівку у плей-офф раунд Ліги Європи.
Група E. "Валенсія" здобула важливу перемогу над "Байєром" і зберігає непогані шанси на вихід з групи. "Челсі" ж оступився у Генку і "аристократам" треба набрати у двох матчах три очки.
Група F. "Боруссія" у важкому матчі обіграла "Олімпіакос", а "Арсенал" розписав мирову з марсельським "Олімпіком". Шанси на вихід в плей-офф зберігають всі команди групи.
Всі голи ігрового дня:
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Груповий турнір
1 ТУР | 2 ТУР |
3 ТУР |
4 ТУР | 5 ТУР | 6 ТУР |
1 ЛИСТОПАДА | |||||
Група Е |
|||||
Рефері: Свейн Моен (Норвегія) – "Генк-Арена", Генк | |||||
21:45 | "Генк" (Бельгія) | "Челсі" (Англія) | 1:1 |
||
Генк: 26. Котелеш, 11. Ванден Боре, 16. Нгконгка, 20. Надсон, 7. Хіланд, 8. Тежер, 14. Де Брюйн, 15. Камю, 19. Буффель (21. Ндабашинзе, 69), 27. Нванганга (35. Лімбомбе, 82), 9. Воссен (18. Барда, 87) Челсі: 1. Чех, 4. Давид Луїс, 17. Босінгва, 2. Іванович, 3. Ешлі Коул, 6. Ромеу (10. Мата, 77), 15. Малуда, 16. Рауль Мейрелеш, 7. Рамірес (8. Лемпард, 66), 39. Анелька (23. Старрідж, 66), 9. Торрес 0:1 Рамірес, 26 (Фернандо Торрес) Нереалізований пенальті: Давид Луїс, 40 (сейв воротаря) Попередження: Кевін Де Брюйн, 66; Рауль Мейрелеш, 90+1 |
|||||
Рефері: Йонас Ерікссон (Швеція) – Стадіон: "Месталья", Валенсія | |||||
21:45 | "Валенсія" (Іспанія) | "Байєр" (Німеччина) | 3:1 |
||
Валенсія: 1. Дієго Алвеш, 4. Рамі, 18. Руїс, 23. Мігел, 5. Топал, 8. Фегулі (14. П'ятті, 59), 10. Банега (24. Тіно Коста, 24), 19. Пабло Ернандес, 22. Матьє, 7. Жонас (17. Хорді Альба, 74), 9. Сольдадо Байєр: 23. Лено, 21. Топрак, 24. Кадлець, 27. Кастро, 5. Фрідріх, 6. Рольфес, 8. Бендер (3. Райнартц, 79), 18. Сем (31. Йоргенсен, 84), 13. Баллак, 9. Шюррле, 11. Кісслінг (19. Дердійок, 77) 1:0 Жонас, 1 Попередження: Міхаель Баллак, 26; Омер Топрак, 33; Тіно Коста, 62; Жеремі Матьє, 68; Сідней Сем, 82 |
|||||
Група F | |||||
Рефері: Владислав Безбородов (Росія) – "Вестфаленштадіон", Дортмунд | |||||
21:45 | "Боруссія" (Німеччина) | "Олімпіакос" (Греція) | 1:0 |
||
Боруссія: 1. Вайденфеллер, 15. Хуммельс, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 5. Кель, 7. Лейтнер (27. Феліпе Сантана, 86), 11. Гьотце (23. Кагава, 66), 14. Перішич (16. Блащіковскі, 75), 26. Піщек, 9. Левандовскі, 19. Гросскройц Олімпіакос: 42. Медьєрі, 3. Модесто, 4. Мелльберг, 20. Олебас, 21. Пападопулос, 23. Маркано (93. Абдун, 67), 7. Ібагаса (9. Пантеліч, 79), 8. Фейса (77. Макун, 59) , 14. Миральяс, 31. Орбаис, 10. Джеббур 1:0 Кевін Гросскройц, 7 (Маріо Гьотце) Попередження: Олаф Мелльберг, 52; Авраам Пападопулос, 59; Іван Перішич, 73; Пабло Орбаїс, 74 |
|||||
Рефері: Паоло Тальявенто (Італія) – Стадіон: "Емірейтс", Лондон | |||||
21:45 | "Арсенал" (Англія) | "Олімпік" (Марсель, Франція) | 0:0 |
||
Арсенал: 13. Щесни, 5. Вермален, 11. Андре Сантос, 25. Дженкінсон, 4. Мертезакер, 8. Артета, 16. Рамзі (7. Росіцкі, 66), 17. Сонг, 9. Пак Чу Йон (10. ван Персі, 62), 27. Жервіньо (23. Аршавін, 76), 14. Уолкотт ОМ: 30. Манданда, 3. Н'Кулу, 21. Діавара, 24. Фанні, 4. Алу Діарра, 7. Шейру, 28. Вальбуена (8. Лучо, 74), 11. Ремі (19. Амальфітано, 68), 15. Морель, 20. Андре Айю, 23. Джордан Айю (10. Жиньяк, 84) Попередження: Алу Діарра, 40; Томаш Росіцкі, 85 |
|||||
Група G | |||||
Рефері: Стефан Ланнуа (Франція) – Стадіон: "Петровський", Санкт-Петербург | |||||
19:00 | "Зеніт" (Росія) | "Шахтар" (Україна) | 1:0 | ||
--- ВІДЕООГЛЯД+АНАЛІЗ МАТЧУ --- |
|||||
Рефері: Енріко Роккі (Італія) – Стадіон: ГСП, Нікосія | |||||
21:45 | АПОЕЛ (Кіпр) | "Порту" (Португалія) | 2:1 |
||
--- ОГЛЯД МАТЧУ --- |
|||||
Група H | |||||
Рефері: Роберт Шергенхофер (Австрія) – Стадіон: "Еден", Прага | |||||
21:45 | "Вікторія" (Чехія) | "Барселона" (Іспанія) | 0:4 |
||
Вікторія: 33. Павлік, 8. Лімберскі, 28. Чішовскі, 10. Хорват (14. Ржезнік, 77), 11. Петржела, 18. Бістронь, 20. Ірачек, 26. Коларж (5. Дюріш, 68), 27. Райторал, 6. Піларж, 23. Бакош (15. Шевінскі, 25) Барселона: 1. Вальдес, 5. Пуйоль, 22. Абідаль (9. Алексіс Санчес, 74), 2. Даніель Алвес (19. Максвелл, 71), 3. Піке, 16. Бускетс (15. Сейду Кейта, 65), 11. Алькантара, 21. Адріано Коррея, 4. Фабрегас, 10. Мессі, 39. Куенка 0:1 Лео Мессі, 24 - пенальті Попередження: Вацлав Пілар, 16; Даніель Алвес, 49; Давід Лімберскі, 60; Роман Павлік, 72; Петр Ірачек, 75; Павел Хорват, 76 Вилучення: Марьян Чішовскі, 22 |
|||||
Рефері: Петер Расмуссен (Данія) – Стадіон: "Динамо", Мінськ |
|||||
19:00 | БАТЕ (Білорусь) | "Мілан" (Італія) | 1:1 |
||
БАТЕ: 30. Гутор, 5. Юревич, 14. Радьков, 18. Бордачьов, 22. Сіміч, 25. Бага (17. Павлов, 76), 2. Ліхтарович (23. Олехнович, 63), 8. Володько, 10. Брессан, 7. Концевой (11. Гордейчук, 84), 15. Скавиш Мілан: 32. Абб'ятті, 2. Тайво, 13. Неста (25. Бонера, 67), 33. Тьяго Сілва, 18. Аквілані (10. Зеедорф, 69), 20. Абате, 22. Ночеріно, 23. Амброзіні, 27. Боатенг, 11. Ібрагімович, 70. Робіньо (56. Ганц, 83) 0:1 Златан Ібрагімович, 22 (Робіньо) Попередження: Едгар Олехнович, 71; Массімо Амброзіні, 84 |
Дивіться також:
Турнірні таблиці Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи
Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України