Ліга чемпіонів. Результати 1-го туру у групах Е - Н

Спорт 14 вересня, 2011, 00:49 4295
Додати до обраного
Статистичні дані першого туру групового турніру Ліги чемпіонів у групах Е - Н

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Груповий турнір

Перший тур

Групи E, F, G, H

13 ВЕРЕСНЯ
Група E
Рефері: Стефан Ланнуа (Франція) – Стадіон: "Стемфорд Бридж", Лондон
21:45 Челсі Лондон "Челсі" (Англія) Байєр Леверкузен "Байєр" (Німеччина) 2:0 

Челсі: 1. Чех, 4. Давид Луїс (33. Алекс, 76), 17. Босінгва, 2. Іванович, 3. Коул, 12. Мікел, 15. Малуда, 16. Рауль Мейрелеш (8. Лемпард, 64), 10. Мата, 23. Старрідж (39. Анелька, 64), 9. Торрес
Запасні: 40. Іларіу, 19. Феррейра, 20. Макікран, 21. Калу

Байєр: 23. Лено, 21. Топрак, 24. Кадлець, 27. Кастро, 3. Райнартц, 6. Рольфес, 8. Бендер (14. Баліч, 80), 18. Сем, 13. Баллак (10. Аугусто, 66), 9. Шюррле, 11. Кісслінг
Запасні: 22. Єллделл, 2. Швааб, 5. Фрідріх, 38. Белларабі, 19. Дердійок

1:0 Давид Луїс, 67
2:0 Хосе Мата, 90+3

Попередження: Фернандо Торрес, 9; Гонсало Кастро, 38; Давид Луїс, 59; Ерен Дердійок, 74

 

Рефері: Томас Айнваллер (Австрія) – Стадіон: "Генк-Арена", Генк 
21:45 Генк "Генк" (Бельгія) Валенсія "Валенсія" (Іспанія) 0:0 

Генк: 26. Котелеш, 6. Хуберт, 16. Нгконгка, 17. Сімаєйс, 20. Надсон, 8. Тежер, 19. Буффель (15. Камю, 85), 21. Ндабашинзе, 27. Нванганга (31. Огунжимі, 64), 33. Пуділ, 9. Воссен (18. Барда, 80)
Запасні: 1. Сандомірскі, 11. Ванден Боре, 24. Дюрвал, 7. Хіланд

Валенсія: 1. Дієго Алвеш, 4. Рамі, 18. Руїс, 23. Мігел, 5. Топал, 8. Фегулі (19. Пабло Ернандес, 69), 10. Банега, 14. П'ятті (16. Каналес, 79), 21. Парехо (11. Адуріс, 74), 22. Матьє, 9. Сольдадо
Запасні: 13. Гуайта, 20. Рікарду Кошта, 3. Мадуро, 17. Хорді Альба

Попередження: Евер Банега, 28; Буффель, 61; Пуділ, 67

 

Група F
Рефері: Педру Проенса (Португалія) – Стадіон: "Георгіос Караїскакіс", Пірей
21:45 Олімпіакос Пірей "Олімпіакос" (Греція) Олімпік Марсель "Олімпік" (Марсель, Франція) 0:1 

Олімпіакос: 17. Костанцо Ф., 3. Модесто, 4. Мелльберг, 20. Олебас, 21. Пападопулос, 35. Торосідіс, 8. Фейса (77. Макун, 67), 14. Міральяс, 19. Фустер (7. Ібагаса, 67), 33. Єсте (10. Джеббур, 55), 93. Абдун
Запасні: 42. Медьєрі, 23. Маркано, 31. Орбаїс, 9. Пантеліч

ОМ: 30. Манданда, 2. Аспілікуета, 3. Н'Кулу, 13. Дж. Траоре, 21. Діавара, 4. А. Діарра, 7. Шейру (24. Фанні, 82), 8. Лучо (12. Каборе, 77), 19. Амальфітано, 11. Ремі (23. Дж. Айю, 68), 15. Морель
Запасні: 1. Брачільяно, 26. Сабо, 28. Вальбуена, 25. Омрані

0:1 Лучо Гонсалес, 51

Попередження: Міральяш, 61; Морель, 71; Амальфітано, 86; Джордан Айю, 90; А. Пападопулос, 90

Вилучення: Рід Фанні, 90+1

 

Рефері: Енріко Роккі (Італія) – Стадіон: "Вестфаленштадіон", Дортмунд
21:45 Боруссія Дортмунд "Боруссія" (Німеччина) Арсенал Лондон "Арсенал" (Англія) 1:1 

Боруссія: 1. Вайденфеллер, 15. Хуммельс, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 5. Кель (16. Блащиковськи, 68), 11. Гьотце, 22. С. Бендер, 23. Кагава (10. Зідан, 85), 26. Піщек, 9. Левандовськи, 19. Гросскройц (14. Перішич, 68)
Запасні: 20. Ланжерак, 27. Феліпе Сантана, 8. да Сілва, 21. Гюндоган

Арсенал: 13. Щесни, 3. Санья, 6. Кошельни, 28. Гіббс, 4. Мертезакер, 8. Артета, 17. Сонг, 30. Бенаюн, 10. ван Персі (29. Шамах, 86), 27. Жервіньо (11. Андре Сантос, 86), 14. Уолкотт (35. Фрімпонг, 76)
Запасні: 21. Фабьянскі, 20. Джуру, 23. Аршавін, 9. Пак Чу Йон

0:1 Робін ван Персі, 42
1:1 Іван Перішич, 88

Попередження: Бакарі Санья, 75; Шмельцер, 76; Свен Бендер, 90+4

 

Група G
Рефері: Фелікc Брих (Німеччина) – Стадіон: "Драгау", Порту
21:45 Порту "Порту" (Португалія) Шахтар Донецьк "Шахтар" (Україна) 2:1 

Порту: 1. Елтон (к) - 4. Майкон, 5. Перейра, 13. Фусіле, 30. Отаменді, 8. Моутінью, 19. Джеймс Родрігес, 25. Фернандо (7. Беллускі, 61), 35. Дефур, 11. Клебер (10. Джалма Родрігес, 69), 12. Халк (17. Сілвестр Варела, 78)
Запасні:
31. Рафаел Бракалі - 22. Мангаля, 23. Соуза, 20. Кампуш 

Шахтар: 25. Рибка - 26. Рац, 27. Чигринський, 44. Ракицький, 7, Фернандіньо, 8. Жадсон (29. Алекс Тейшейра, 64), 10. Вілліан (3. Хюбшман, 81), 33. Срна (к), 9. Луїс Адріано, 11. Едуардо (5. Кучер, 41), 22. Мхітарян
Запасні:
30. П'ятов, 14. Кобін, 20. Дуглас Коста, 17. Селезньов

Нереалізований пенальті: Халк, 10 (стійка)

0:1 Луїс Адріано, 12
1:1 Халк, 28
2:1 Клебер, 51

Попередження: Луїс Адріано, 26; Дмитро Чигринський, 31; Даріо Срна, 34; Альваро Перейра, 34

Вилучення: Ярослав Ракицький, 41; Дмитро Чигринський, 81

 

Рефері: Едуардо Ітуральде Гонсалес (Іспанія) – Стадіон: ГСП, Нікосія
21:45 АПОЕЛ Нікосія АПОЕЛ (Кіпр) Зеніт Санкт-Петербург "Зеніт" (Росія) 2:1 

АПОЕЛ: 22. Хіотіс, 3. Паулу Жорже, 6. Марсело Олівейра, 7. Пурсайтідіс (77. Солому, 74), 26. Нуно Мораіш, 98. Боавентура, 21. Густаво Мандука (29. Александру Нектаріос, 89), 23. Еліу Пінту, 81. Марсіньо (5. Яхіч, 64), 8. Аїлтон, 11. Трічковскі
Запасні: 88. Кіссас, 10. Хараламбідес, 20. Адорно, 9. Соларі

Зеніт: 16. Малафєєв, 2. Анюков, 3. Алвеш, 6. Ломбартс, 14. Губочан (9. Бухаров, 89), 4. Крішито, 10. Данні, 15. Широков (20. Файзулін, 75), 18. Зирянов (8. Лазович, 80), 27. Денісов, 11. Кержаков
Запасні: 30. Жевнов, 24. Луковіч, 17. Розіна, 23. Хусті

0:1 Костянтин Зирянов, 63
1:1 Густаво Мандука, 73
2:1 Аїлтон, 75

Попередження: Бруну Алвеш, 29; Данні, 35; Марсело Олівейра, 40; Нуну Мораїш, 71; Паулу Жорже 71; Яхич, 79

Вилучення: Бруну Алвеш, 76

 

Група H
Рефері: Мартін Аткінсон (Англія) – Стадіон: "Камп Ноу", Барселона
21:45 Барселона "Барселона" (Іспанія) Мілан "Мілан" (Італія) 2:1 

Барселона: 1. Вальдес, 2. Даніел Алвес, 22. Абідаль, 6. Хаві (к), 8. Інієста (4. Фабрегас, 39), 14. Маскерано, 15. Кейта (5. Пуйоль, 67), 16. Бускетс, 7. Вілья (20. Афеллай, 84), 10. Мессі, 17. Педро Родрігес
Запасні:
13. Пінто - 19. Максвелл, 11. Тьяго Алькантара, 21. Адріано

Мілан: 32. Аббьятті - 13. Неста, 19. Дзамбротта, 20. Абате, 33. Тьяго Сілва, 4. Ван Боммель (18. Аквілані, 78), 10. Зеедорф (к), 22. Ночеріно, 27. Боатенг, 7. Пато, 99. Кассано (28. Емануельсон, 62)
Запасні: 1. Амелія - 25. Бонера, 76. Єпес, 77. Антоніні, 23. Амброзіні

0:1 Алешандре Пато, 1
1:1 Педро Родрігес, 36
2:1 Давид Вілья, 51
2:2 Тьяго Сілва, 90+2

Попередження: Марк ван Боммель, 19; Алессандро Неста, 57; Даніел Алвес, 70; Карлес Пуйоль, 90+2

 

Рефері: Лоран Дюамель (Франція) – Стадіон: "Еден", Прага
21:45 Вікторія Пльзень "Вікторія" (Чехія) БАТЕ Борисов БАТЕ (Білорусь) 1:1 

Вікторія: 24. Чех, 8. Лімберскі (7. Трапп, 79), 28. Чишовскі, 10. Хорват, 11. Петржела (5. Дюріш, 70), 18. Бістронь, 20. Їрачек, 26. Коларж, 27. Райторал, 6. Піларж (17. Гора, 88), 23. Бакош
Запасні: 25. Данек, 14. Ржезнік, 15. Шевінскі, 16. Даріда

БАТЕ: 30. Гутор, 18. Бордачьов, 21. Філіпенко, 22. Сіміч, 25. Бага, 8. Володько, 10. Брессан (7. Концевой, 72), 11. Гордейчук (24. Володько, 83), 23. Олехнович, 77. Рудік, 99. Кежман (9. Алекс Порфіріо, 76)
Запасні: 35. Чесновський, 14. Радьков, 6. Патоцький, 19. Алексіян

1:0 Марек Бакош, 45
1:1 Ренан Брессан, 69

Попередження: Едгар Олехнович, 19; Даніел Коларж, 63; Ренан Брессан, 71; Піларж, 81

 

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 14 вересня, 2011, 00:49 4295
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції