"Партизан" - "Шахтар" - 0:3. Донеччани на 99 відсотків у плей-оф

"Партизан" - "Шахтар" - 0:3© shakhtar.com
Спорт 23 листопада, 2010, 23:36 4266 2
У Белграді завершено матч 5-го туру Ліги чемпіонів "Партизан" (Сербія) - "Шахтар" (Україна).

Донецький "Шахтар" як ніколи близький до виходу в плей-оф Ліги чемпіонів. "Гірникам" не вдалося поставити фінальний акорд у матчі з "Партизаном" у Белграді.

Донеччани розгромили сербів, однак поразка "Арсенала" від "Спортинг Браги" (0:2) не дозволила підопічним Мірчи Луческу достроково вийти у плей-оф.

З іншої сторони, "Шахтар" має прекрасні шанси, щоб завершити груповий турнір на першому місці. Для цього гірникам достатньо удома зіграти внічию з португальцями. Хоча, звісно, "Шахтар" буде грати виключно на перемогу. По іншому донецькі футболісти удома не грають.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 5-й тур

Белград. "Партизан"
Головний арбітр: Франк де Блекере; Асистенти: Петер Херманс, Вальтер Вроманс; Додаткові помічники за воротами: Крістоф Вірант, Пітер Вервекен (всі - Бельгія)

ПАРТИЗАН (Сербія) - ШАХТАР (Україна) - 0:3

Партизан: 88.Стойковіч, 3.Стевановіч, 8.Петровіч (4.Медо, 64), 9.Клео, 10.Морейра (23.Давидов, 72), 13.М.Йовановіч, 18.Лазевскі, 20.Крстаїч, 22.С.Іліч (77.Ілієв, 84), 25.Бабовіч, 99.Сміляніч

Запасні: 12.Живковіч, 2.Мільковіч, 11.Бойя, 15.Савіч

Шахтар: 30.П 'ятов, 8.Жадсон (29.Тейшейра, 76), 9.Адріано, 10.Вілліан, 15.Степаненко, 19.Гай (90.Віценець, 73), 20.Коста (11.Едуардо, 61), 26.Рац, 27.Чигринський, 33.Срна (к), 44.Ракицький

Запасні: 12.Худжамов, 5.Кучер, 32.Іщенко, 99.Морено

0:1 Тарас Степаненко, 52
0:2 Жадсон, 59
0:3 Едуардо да Сілва, 68

Попередження: Олексій Гай, 31; Мілан Сміляніч, 39; Стефан Бабовіч, 40; Тарас Степаненко, 48; Дмитро Чигринський, 66; Саша Іліч, 82

"Шахтар" заслужено переміг і має прекрасні шанси виграти групу Н

90+3 хв: у заключні хвилини матчу перевагою володів "Партизан" і П'ятов кілька разів врятував ворота від голу.

Матеус забив другий гол у ворота "Арсенала" - для "Шахтаря" це нічого не змінює.

Змінився рахунок у Бразі. На 83-й хвилині Матеус вивів "Спортинг Брагу" уперед. Цей результат, тим більше, дає "Шахтарю прекрасні шанси на вихід у плей-оф.

У Бразі "нулі", а це означає, що "Шахтар" проходить у плей-оф Ліги чемпіонів. При цьому, донеччани мають прекрасні шанси на перше місце у групі.

75 хв: Рац і Віценець повинні були забивати четвертий гол у ворота сербів. Однак обидва по черзі забарились з ударом

68 хв: Срна пройшов по правому флангу і відпасував в штрафний майданчик на Вілліана. Бразилец прострілив у воротарський майданчик і Едуардо, відірвавшись від захисників, пробив повз голкіпера - 0:3

59 хв: Срна з правого флангу віддав класний пас на Жадсона і бразилець ударом у дотик переправив м'яч у сытку - 0:2

52 хв: Жадсон подав кутовий зліва у воротарський майданчик. Чигринський поборовся з захисниками і від ноги Крстаїча м'яч відскочив на вільного Степаненка і Тарас з кількох метрів розстріляв ворота - 0:1

46 хв: під акомпанемент зливи починається другий тайм

У матчі "Спортинг Брага" - "Арсенал" після першого тайму також "нулі".

Дистанція (м): 57620 - 56655

45+1 хв: перерва

44 хв: Адріано потужно пробив з 23-х метрів. М'яч пролетів поруч зі стійкою

31 хв: поки що ігрова і територіальна перевага на боці господарів

13 хв: Гай влупив з 17-ти метрів і голкіпер відбив м'яч на кутовий

У Белграді почалася справжнісінька злива!

12 хв: "Шахтар" вперше у матчі провів дві непоганих атаки. Рац класно прострілював зліва, але обидва рази його партнерам не вдалося завершити атаки

3 хв: господарі активніше почали гру і вже нанесли перший небезпечний удар по воротах П'ятова. З-меж штрафного пробивав Клео. На щастя, м'яч не влетів у ворота

Мілевським цікавляться "Арсенал" і "Ліверпуль"