Ліга чемпіонів повертається. Результати жеребкування першого та другого кваліфай-раундів

© Getty Images
Перші матчі відбудуться 28/29 червня, матчі-відповіді - 5/6 липня.

У Ньоні відбулася церемонія жеребкування першого та другого кваліфікаційного раундів Ліги чемпіонів-2016/17.

Читайте також: Ліга Європи-2016/17. Став відомий жереб першого та другого кваліфай-раундів

Матчі першого раунду відбудуться 28/29 червня та 5/6 липня.

"Флора" (EST) - "Лінкольн" (GIB)

"ТНС" (WAL) - "Тре Пенне" (SMR)

"Валлета" (MLT) - "Б-36" (FRO)

ФК "Санта-Колома" (AND) - "Алашкерт" (ARM)

У другому відбірковому раунді до команд, які починають боротьбу на цій стадії, приєднаються переможці попереднього раунду.

Поєдинки другого раунду будуть зіграні 12/13 липня та 19/20 липня.

"Карабах" (AZE) - "Дюделанж" (LUX)

"Хапоель" Беер-Шева (ISR) - "Шериф" (MDA)

"Олімпія" Любляна (SVN) - "Тренчин" (SVK)

"Зальцбург" (AUT) - "Лієпая" (LVA)

"Вардар" (MKD) - "Динамо" Загреб (CRO)

"ТНС"/"Тре Пенне" - АПОЕЛ (CYP)

"Зрінськи" (BIH) - "Легія" (POL)

"Лудогорець" (BUL) - "Младость" (MNE)

"Динамо" Тбілісі (GEO) - "Санта-Колома" / "Алашкерт"

"Жальгіріс" (LTU) - "Астана" (KAZ)

"Скендербеу" (ALB)* - "Ференцварош" (HUN)

БАТЕ (BLR) - "Сейняйокі" (FIN)

"Валлета"/"Б-36" - "Црвена Звезда" (SRB)

"Русенборг" (NOR) - "Норчепінг" (SWE)

"Дандолк" (IRL) - "Хабнарфйордур" (ISL)

"Флора"/"Лінкольн" - "Селтік" (SCO)

"Крузейдерс" (NIR) - "Копенгаген" (DEN)

* Допуск "Скендербеу" носить попередній характер і залежить від рішення САС. Слухання справи призначено на 5/6 липня 2016 року.

Команди, які йдуть у списку першими, проводять перші матчі вдома.

Нагадаємо, що з третього раунду змагання розпочне донецький "Шахтар". Київське "Динамо" на правах чемпіона стартує з групового раунду.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
Всього коментарів: 0
Вибір редакції