"Реал" - "Барселона" - 0:2. Мессі нокаутував Моурінью

"Реал" - "Барселона" - 0:2© AFP
Спорт 27 квітня, 2011, 23:34 4134
"Барселона" зробила величезний крок до фіналу Ліги чемпіонів, обігравши "Реал" у Мадриді з рахунком 2:0.

У Мадриді завершено перший півфінальний матч Ліги чемпіонів між мадридським "Реалом" і каталонською "Барселоною".

Підопічні Пепе Гвардіоли здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0. Ставка Моурінью на захисну гру не принесла "Реалу" дивідендів - за весь матч біля воріт Вальдеса не було жодного небезпечного моменту.

Натомість геніальний Лео Мессі забив два м'ячі у другому таймі.

Нагадаємо, що протягом двох тижнів команди вже двічі зустрічалися: у чемпіонаті (1:1) і фіналі Кубка Короля (1:0 на користь "Реала").

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

Перший матч

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Вольфганг Штарк (Німеччина)

РЕАЛ (Мадрид, Іспанія) - БАРСЕЛОНА (Іспанія) - 0:2

Реал: 1. Касільяс - 12. Марсело, 18. Альбіоль, 4. Серхіо Рамос, 17. Арбелоа - 3. Пепе - 10. Ласс Діарра, 14. Хабі Алонсо - 23. Озіл (28. Алебайор, 46) - 22. Ді Марія, 7. Кріштіану Роналду

Барселона: 1. Вальдес - 5. Пуйоль, 16. Бускетс, 2. Піке, 2. Даніель Алвес - 15. Кейта, 14. Маскерано, 6. Хаві - 7. Вілья, 10. Мессі, 17. Педро (20. Афеллай, 71)

0:1 Ліонель Мессі, 76
0:2 Ліонель Мессі, 87

Попередження: Альваро Арбелоа, 40; Даніель Алвес, 44; Серхіо Рамос, 53; Хав'єр Маскерано, 56; Еммануель Адебайор, 82

Вилучення: Мануель Пінто, 45+2; Пепе, 61; Жозе Моурінью, 63

Матч у відповідь відбудеться 3 травня на "Камп Ноу"

90+3 хв: фінальний свисток! Впевнена перемога Мессі і "Барселони"

87 хв: фантастика!!! Мессі пройшов трьох захисників "Реала" і класно пробив повз Касільяса - 0:2

85 хв: "Барса" впевнено контролює м'яч в центрі поля

82 хв: Адебайор в центрі поля дуже грубо руками блокував Бускетса. Штарк пожалів тоголезця, показавши йому лише "гірчичник"

"Реал" великими силами йде в атаку, але всі спроби вешкових завершуються ще до штрафного майданчика гостей

76 хв: удар Мессі блокували захисники, але м'яч потрапив до Афеллая. Ібрагім прострілив на ближню стійку, де Мессі випередив Рамоса і проштовхнув м'яч у сітку - 0:1

74 хв: до воріт 28 метрів. Роналду б'є і м'яч летить на трибуни

73 хв: на підступах до штрафного майданчика Роналду виграв боротьбу у Піке і захисник збив Кріштіану

68 хв: Вілья потужно пробив з лівого краю штрафного майданчика. Касільяс парирував м'яч перед собою. На добиванні зіграв Педро, але після його удару круглий полетів поруч зі стійкою

Тим часом Моурінью, знаходячись на трибуні, спочатку пише записки, а потім передає їх своєму помічнику Айтору Каранці

66 хв: після подачі Алонсо зі штрафного Кріштіану Роналду виграв боротьбу на другому поверсі, але після його удару м'яч пролетів над поперечиною

66 хв: Пуйоль вдарив по нозі Роналду і гравці "Реала" оточили арбітра з вимогою покарати каталонця

Моурінью дуже емоційно зреагував на таке рішення арбітра, і побачив перед собою "червоне світло"

61 хв: у боротьбі за м'яч Пепе ненавмисно вдарив по нозі Даніеля Алвеса. Однак арбітр порахував, що португалець грубо зіграв проти суперника і вилучив його

56 хв: Алонсо подав зі штрафного. Вальдес вийшов з воріт і намертво піймав м'яч

56 хв: Пепе прокинув м'яч повз Маскерано, і аргентинець зачепив ногу португальця

54 хв: Хаві подав зі штрафного у володіння Касільяса, де суддя зафіксував фол у атаці. Правила порушив Сейду Кейта

Рамос через перебір жовтих карток пропустить матч у відповідь

53 хв: "Реал", захопившись атакою, пропустив контру. Рамос був змушений збивати Мессі, інакше нападник міг вирватися на побачення з Касільясом.

51 хв: від Пуйоля м'яч летів в руки Вальдесу, але Роналду випередив голкіпера і першим опинився на м'ячі. Кріштіану побивав по воротах з гострого кута і влучив у воротаря

47 хв: Педро з правого флангу віддав передачу на Мессі. Лео забарився з ударом і поцілив м'ячем у Рамоса

46 хв: Штарк дає свисток про початок другого тайму

46 хв: Моурінью робить першу заміну. Замість Месута Озіла на поле вийшов Еммануель Адебайор

Зауважу, що коли команди направлялися в тунель, між гравцями спалахнув конфлікт, який ледь не переріс у бійку. Спершу Арбелоа щось не поділив з Кейта, а згодом воротар "Барси" Пінто дав ляпаса комусь з гравців "Реала", за що отримав заслужену червону картку

Статистика тайму

Удари (всього): 6 - 7

Удари в площину: 4 - 4

Кутові: 2 - 1

Офсайди: 2 - 0

Фоли: 9 - 12

45+1 хв: підступний удар з 30-ти метрів завдав Роналду. Вальдес відбив м'яч перед собою, а Озіл з другої спроби також пробив у воротаря

45 хв: штрафний удар виконав Роналду і знову потрапив у стінку

44 хв: на лівому фланзі Ді Марія пройшов Алвеса і захисник "Барси" збив аргентинця

Згідно офіційної статистики команди вже завдали 11 ударів (4 - "Реал", 7 - "Барселона"), однак жоден з них не був по-справжньому небезпечним

38 хв: Педро підставився під лікоть Арбелоа і отримав синець під оком. Попередження отримав Арбелоа, хоча гравець "Барси" сам підставився під лікоть

37 хв: Даніель Алвес збив ді Марію на лівому фланзі біля власного штрафного. Роналду пробив зі штрафного і потрапив у стінку

"Реала" зовсім не видно в атаці. Мадридці обороняються всім складом. Навіть Роналду і Ді Марія в ці хвилини працюють на оборону

28 хв: Мессі з лінії штрафного майданчика віддав блискучу передачу направо на Вілью. Давід намагався прострілити у воротарський майданчик, але вчасно ногу вставив Рауль Альбіоль

25 хв: Мессі віддав класну передачу нак Хаві, відрізавши весь захист мадридців. Хаві пробив у дотик і Касільяс відбив складний удар, зірвавши оплески уболівальників

21 хв: команди поки грають без моментів. Дуже обережно діють у захисті, боячись припуститись помилки, яка може стати фатальною

Нарешті каталонцям вдалося взяти гру під контроль і "Реал" перейшов всією командою у захист

11 хв: Вілья з меж штрафного майданчика намагався поцілити у правий кут, але м'яч пролетів повз ворота

Поки на полі триває спокійна гра. Футболістам "Барселони" ніяк не вдяється взяти м'яч під свій контроль

4 хв: Роналду гідно відповів ударом з лівої ноги. Але м'яч також прилетів у руки голкіперу

3 хв: перший удар в матчі. Хаві приклався по м'ячу з дальньої дистанції, але Касільяс впевнено зреагував

"Реал" обіграв "Барселону" у фіналі Королівського кубка (відео)