Ліга чемпіонів: результати

Спорт 16 серпня, 2007, 10:51 743
Головною сенсацією перших матчів 3-го кваліфікаціного раунду ЛЧ стала домашня поразка "Аякса" від чеської "Славії".

В середу відбулися 12 перших матчів 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2007/08. Як завжди буває на цій стадії турніру, не обійшлося без сенсацій.

Калівода
Чех Давід Калівода забиває пенальті у матчі "Славії" з "Аяксом" в Амстердамі (Фото - EPA)
Найбільше розчарування спіткало уболівальників голландського "Аякса", який на своєму полі з мінімальним рахунком програв чеській "Славії". Причому господарі поплатилися за нереалізований пенальті. Постріл Хунтелаара парирував голкіпер "Славії" Ваняк. А вже через кілька хвилин одиннадцятиметровий був призначений вже у ворота "Аякса", і чех Калівода не схибив.

Московський "Спартак" як не намагався, так і не зміг вирвати перемогу в домашньому матчі проти шотландського "Селтіка" – 1:1. На м'яч, забитий Хартлі, москвичі відповіли голом Павлюченка.

Гол "Вердера"
За мить Уго Алмейда ("Вердер") заб'є гол у ворота загребського "Динамо" (Фото - EPA)
Бременський "Вердер", програючи з загребськими динамівцями – 0:1 (Балабан), зміг зрівняти рахунок (Алмейда), а у кінцівці поєдинку і забити переможний гол (Єнсен).

Білоруський БАТЕ зумів на останній хвилині звести внічию матч зі "Стяуа". Також на 90-й хвилині уникнув поразки "Бешикташ", але враховуючи, що грав він на виїзді, шанси на загальний успіх у нього більш високі, ніж у білоруської команди.

Спокійно можуть себе відчувати "Арсенал", "Севілья" і "Русенборг" після впевнених перемог над своїми суперниками.

Результати перших матчів 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, зіграних в середу:

"Тулуза" (Франція) - "Ліверпуль" (Англія) - 0:1

"Тампере" (Фінляндія) - "Русенборг" (Норвегія) - 0:3

"Спартак" (Москва, Росія) - "Селтік" (Шотландія) - 1:1

"Фенербахче" (Туреччина) - "Андерлехт" (Бельгія) - 1:0

"Сараєво" (Боснія и Герцеговіна) - "Динамо" (Київ, Україна) - 0:1

"Цюрих" (Швейцарія) - "Бешикташ" (Турція) - 1:1

"Аякс" (Голландія) - "Славія" (Чехія) - 0:1

"Зальцбург" (Австрія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 1:0