"Шахтар" - "Арсенал" - 2:1. "Каноніри" знову програли в Україні

"Шахтар" - "Арсенал" - 2:1
Спорт 3 листопада, 2010, 23:46 4641 4
Донецький "Шахтар" з рахунком 2:1 переміг лондонський "Арсенал" у четвертому турі Ліги чемпіонів.

У Донецьку завершено матч четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів між місцевим "Шахтарем" і лондонським "Арсеналом".

"Гірники" реабілітувалися за лондонську поразку 1:5, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Зазначимо, що після чотирьох турів "Арсенал" очолює групу Н, маючи в активі 9 очок. Стільки ж у "Шахтаря". "Спортинг Брага" має шість очок, а "Партизан" - 0.

Цікаво, що "Арсенал" програв четвертий з п'яти матчів на українській землі.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 4-й тур

Донецьк. "Донбас-Арена". 51153 глядачі
Головний арбітр: Массімо Бузакка (Швейцарія)

ШАХТАР (Україна) - АРСЕНАЛ (Англія) - 2:1

Шахтар: 30.П'ятов, 3.Хюбшман, 8.Жадсон (20.Коста, 73), 9.Адріано (99.Морено, 88), 10.Вілліан, 11.Едуардо, 19.Гай (29.Тейшейра, 62), 26.Рац, 27.Чигринський, 33.Срна(к), 44.Ракицький

Запасні: 12.Худжамов, 5.Кучер, 14.Кобін, 15.Степаненко

Арсенал: 21.Фаб'янськи, 7.Росіцкі(к), 8.Насрі, 14.Уолкотт (41.Томас, 82), 18.Скіллачі, 19.Уїлшир, 20.Джуру, 22.Кліши, 27.Ебуе, 40.Істмонд (11.Вела, 59), 52,Беннтнер (29.Шамах, 73)

Запасні: 53.Щясни, 3.Санья, 6.Косцельни,  46.Ленсбері

0:1 Тео Уолкотт, 10
1:1 Дмитро Чигринський, 28
2:1 Едуардо, 45

Попередження: Еммануель Ебуе, 27; Томаш Хюбшман, 27; Олексій Гай, 47; Разван Рац, 83

Володіння м'ячем: 48% (47%) - 52% (53%)
Дистанція (м): 110509 (56333) - 109939 (55972)

"Шахтар" наздогнав "Арсенал" у турнірній таблиці і зробив вагомий крок у плей-оф Ліги чемпіонів.

90+3 хв: у компенсований час гірники повинні були забивати третій гол, але свої моменти не використав Марсело Морено

87 хв: Едуардо після скидки Раца наносит удар зльоту. В руки голкіперу

85 хв: "каноніри" хвилину крутили карусель біля воріт "гірників", але єдиний удар Вели був неточним

77 хв: Срна зі штрафного закрутив м'яч над стінкою, але Фаб'янськи прочитав епізод і піймав м'яч

75 хв: після подачі Срни Адріано п'ятою намагався переправити м'яч у ворота, але на заваді став захисник

74 хв: Дуглас Коста здійнив ривок зі своєї половини поля у володіння англійців, прибрав одного захисника, але влучив у спину іншому

72 хв: знову на ударній позиції Уолкотт. І знову бездоганно діє П'ятов

71 хв: Вела віддав класну передачу на Уолкотта. Той потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. П'ятов ловить м'яч

69 хв: Уолкотт закручував м'яч з лінії штрафного у правий кут і П'ятов у стрибку ловить сферу

65 хв: Скіллачі виграв другий поверх і з лінії воротарського пробив в руки П'ятову

62 хв: Скіллачі збив Едуардо у штрафному майданчику, але Бузакка не поставив пенальті. А згадаймо, який був пенальті у Лондоні. Ганьба, пане Бузакко!

62 хв: перша заміна у складі "Шахтаря". Замість Олексія Гая вийшов Алекс Тейшейра

61 хв: контратака гірників 5 в 3. Вілліан входить в штрафний майданчик і б'є по воротах. Захисник блокує удар

60 хв: Вела шойно вийшов на поле і відразу пробив. Чигринський лягає під удар

55 хв: Вілліан і Ракицький непорозумілся у власному штрафному і подарували м'яч Уїлширу. Прицільний удар англійця і м'яч пройшов поруч з дев'яткою

49 хв: Едуардо обіграв двох суперників, увійшов в штрафний майданчик, але обіграти ще двох англійців йому не вдалося

47 хв: Гай сфолив на Уїлширі в центрі поля і отримав "гірчичник". Англійці невдало розіграли штрафний

Дистанція (м): 56333 - 55972

45 хв: щойно каноніри розіграли м'яч з центра поля, як Бузакка дав свисток на перерву

45 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Гірники забили гол "у роздягальню". Срна обіграв захисника на правому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і віддав передачу на Едуардо. Колишній "канонір" ударом в дотик відправив м'яч у ворота

40 хв: Росіцкі пробив низом з-за меж штрафного майданчика. П'ятов ловить м'яч

37 хв: Срна подав штрафний з правого флангу. На жаль, в руки Фаб'янськи

34 хв: Гай класно віддав на Жадсона. Той пробив у дотик, але м'яч опинився в руках Фаб'янськи

28 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Жадсон зі штрафного навісив у штрафний майданчик і Чигринський ударом головою відправив м'яч у сітку

24 хв: Едуардо віддавав прекрасну передачу під удар Адріано але Джуру в останній момент підставив ногу, вибивши м'яч на кутовий

22 хв: Жадсон відкотив під удар Вілліану, але у той пробив "у молоко"

17 хв: відверто пощастило "канонірам". Спершу після удару Жадсона захисник вибив м'яч з воріт головою. Потім Жадсон добивав і влучив у стійку. А після розіграшу кутового Чигринський з 10-ти метрів розстрілював ворота, але Фаб'янськи дивом парирував удар

Атакували і пропустили ...

10 хв: Росіцкі кинув у прорив Уолкотта. Нападник втік від захисників і красивим ударом закрутив м'яч у ворота повз П'ятова - 0:1

9 хв: Едуардо увірвався у штрафний справа і прострілив. Захисник вибив м'яч на кутовий. Після подачі кутового Чигринський небезпечно пробивав головою ... повз ворота

7 хв: перед штрафним майданчиком "Шахтаря" Насрі обіграв Ракицького і небезпечно пробив з 20-ти метрів. М'яч пролетів поруч зі стійкою

4 хв: перший кутовий біля воріт П'ятова завершився порушенням правил кимсь з "канонірів"

2 хв: донеччани отримали право на штрафний удар з 28-ми метрів. Пробив Даріо Срна ... в руки Фаб'янськи

1 хв: "гірники" розпочали матч з центру поля