Ліга чемпіонів. "Шахтар" - "Селтік": 2:0 Спорт 18 вересня, 22:02
Футболісти донецького "Шахтаря" розпочали груповий турнір Ліги чемпіонів з впевненої перемоги над шотландським "Селтіком".

Донецький "Шахтар" стартував із перемоги в Лізі чемпіонів. У вівторок "гірники" з рахунком 2:0 у Донецьку перемогли шотландський "Селтік". Результат цієї гри був зроблений командою Мірча Луческу у перші 8 хвилин поєдинку.

Вже на 6-й хвилині Фернандінью відпасував на Брандау, який ударом із 16 метрів пробив у дальній від Боруца кут воріт - 1:0.

Через дві хвилини шотландці знову пропустили гол. Рац навісив у штрафну і Лукареллі виграв боротьбу у Вілсона й ударом головою відправляє м`яч у кут воріт "Селтіка" - 2:0.

Такий результат повністю спантеличив гостей і вони відходили до хвилини 30, після чого вирівняли гру, але забити не змогли. П`ятову у першій 45-хвилинці лише раз довелося по-справжньому вступити у гру, коли він відбив небезпечний удар Макдональда у ближній кут воріт.

На 32-й хвилині Брандау забив ще один гол, але на думку арбітра зробив це з положення поза грою.

У другому таймі небезпечних моментів біля обох воріт стало ще менше. "Шахтар" уже грав у своє задоволення і на утримання переможного результату, а в шотландців не виходило в атаці.

Дав Луческу шанс дебютувати у груповому тунірі Ліги чемпіонів і Гладкому, котрий замінив Лукареллі. "Гірники" могли збільшити свою перевагу, але удар Фернандіньо парирував воротар, а Нері Кастільо двічі трохи забракло влучності.

В останні 4 хвилини "Селтік" спробував забити хоча б м`яч престижу, але удар Кіллена відбив П`ятов.

Рінат Ахметов
Після матчу із "Селтіком" президент "Шахтаря" Рінат Ахметов прокоментував результат гри: "У першу чергу, я хочу поздоровити усіх шанувальників нашого клуба з дуже важливою перемогою на старті Ліги чемпіонів.

Наша команда сьогодні продемонструвала яскравий і змістовний футбол. Ми забили два гола і мали ще ряд моментів для узяття воріт "Селтіка".

Я вважаю, що ми придбали дуже сильних і досвідчених футболістів, що неодмінно підсилять нашу команду і стануть улюбленцями донецьких уболівальників. І я переконаний, що ці хлопці принесуть "Шахтарю" бажаний результат".

"Шахтар" - "Селтік" - 2:0 (2:0)
Голи: 1:0 - Брандао (6), 2:0 - Лукареллі (8).

"Шахтар": П`ятов, Хюбшман, Кучер, Рац, Ілсіньо, Левандовські, Срна, Фернандіньо (Дуляй 86), Жадсон, Лукареллі (Гладкий 71), Брандау.

"Селтік": Боруц, Вілсон, Колдуелл, Макманус, Нейлор, Донаті, Хартлі, Браун, Накамура (Макгіді 65), Макдоналд (Кіллен 67), Веннегор оф Хесселінк (Журавські 85).

Крім матчу у Донецьку, в Європі відбулися ще 7 поєдинків Ліги чемпіонів. Ось їх результати:

А: "Порту" - "Ліверпуль"      1:1 (Гонсалес, пен. - Куйт)

А: "Марсель" - "Бешикташ" 2:0 (Родрігес, Сіссе)

В: "Челсі" - "Русенборг"      1:1 (Шевченко - Коппінен)

В: "Шальке" - "Валенсія"    0:1 (Вілья)

С: "Реал" - "Вердер"            2:1 (Рауль, ван Ністелрой - Саного)

С: "Олімпіакос" - "Лаціо"     1:1 (Галлетті - Дзаурі)

D: "Мілан" - "Бенфіка"         2:1 (Пірло, Індзагі - Нуно Гомеш)