Ліга чемпіонів. Свято в Угорщині та Ізраїлі

Визначилися 5 переможців кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів© plusworld.ru
Спорт 26 серпня, 2009, 10:30 1893
У вівторок визначилися 5 учасників групового турніру Ліги чемпіонів.

25 серпня відбулися матчі-відповіді вирішального кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

ШЛЯХ НАЙСИЛЬНІШИХ

"Атлетико" (Іспанія) - "Панатінаїкос" (Греція) - 2:0. Перша гра - 3:2

"Атлетико", отримавши переконливу перемогу над греками, легко вийшов в груповий етап Ліги чемпіонів. Мадридці контролювали хід поєдинку впродовж 90 хвилин, а головну роль, як і неділю тому, зіграли південноамериканські легіонери. Спершу після прострілу Форлана Вінтра відправив м'яч у власні ворота, а в другому таймі Серхіо Агуеро влучно пробив з-за меж карного майданчика. Зазначимо, що гості догравали вдесятьох - червону картку отримав нападник Джібріль Сіссе.

"Андерлехт" (Бельгія) - "Олімпік" (Ліон, Франція) - 1:3. Перша гра - 1:5

Бронзовий призер чемпіонату Франції і у другому матчі переконливо переміг "Андерлехт". Хет-трік на рахунку новачка ліонців Лісандро Лопеса.

ШЛЯХ ЧЕМПІОНІВ

"Дебрецен" (Угорщина) - "Левскі" (Болгарія) - 2:0. Перша гра - 2:1

Завдяки голам Гергея Рудольфа та Йожефа Варги "Дебрецен" вперше у своїй історії пробився в груповий раунд Ліги чемпіонів.

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - "Зальцбург" (Австрія) - 3:0. Перша гра - 2:1

"Маккабі" з Хайфи забезпечив собі другу в історії участь в груповому раунді Ліги чемпіонів завдяки перемозі над "Зальцбургом" з рахунком 3:0. Голи в у другій зустрічі на свій рахунок записали Володимир Двалішвілі, Ейял Гольса і Мохаммад Гадір. Таким чином, чемпіон Ізраїлю добився перемоги із спільним рахунком 5:1.

"Цюріх" (Швейцарія) - "Вентспілс" (Латвія) - 2:1. Перша гра - 3:0

"Вентспілс" не зміг зробити дива в протистоянні з "Цюріхом". Швейцарський клуб, що виграв у Ризі з перевагою в три м'ячі, і в Санкт-Галлені серйозних проблем не мав. Перемога господарів з рахунком 2:1 відправила "Цюріх" до групового етапу турніру, а "Вентспілс", які і інші переможені, перебирається в ту ж стадію Ліги Європи.

Ще 5 матчів відбудеться у середу, 26 серпня.

Араби жорстоко побили футболістів "Челсі"