Ліга чемпіонів: усі результати жеребкування

Ліга чемпіонів: усі результати жеребкування
Спорт 16 липня, 2010, 13:52 1787
Додати до обраного
Загалом, у третьому відбірковому раунді в боротьбу вступлять 13 клубів, які розділені на два потоки: Шлях чемпіонів і Шлях нечемпіонів.

У швейцарському Ньоні 16 липня відбулось жеребкування третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Київське "Динамо" виступи у Лізі чемпіонів розпочне з протистояння з бельгійським "Гентом". Перший матч кияни, які кваліфікуються за "Шляхом нечемпіонів",  зіграють вдома 27/28 липня, другий на виїзді 3/4 серпня.

Загалом, у третьому відбірковому раунді в боротьбу вступлять 13 клубів, які розділені на два потоки: Шлях чемпіонів і Шлях нечемпіонів. Команди з різних потоків у кваліфікації зустрітися не можуть.

Окрім "Динамо", шляхом нечемпіонів кваліфікуватимуться володар Кубку УЄФА-2007/08 "Зеніт", "Аякс", "Селтік", а також "Уніря". З 13 команд, які почнуть виступи з третього відбіркового раунду, дві - "Брага" і "Гент" - не мають досвіду участі в Лізі чемпіонів.

Шляхом чемпіонів підуть тільки три клуби: швейцарський "Базель", бельгійський "Андерлехт" і данський "Копенгаген". У жеребкуванні також візьмуть участь 34 команди, що зараз виступають у другому відбірковому раунді. Переможці цих пар, які зіграють в наступній стадії, визначаться 20/21 липня.

Учасники третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА - Шлях нечемпіонів

"Уніря", Румунія - "Зеніт", Росія
"Аякс", Нідерланди - ПАОК, Греція
"Янг Бойз", Швейцарія - "Ференбахче", Туреччина
"ДИНАМО" КИЇВ - "Гент", Бельгія
"Брага", Португалія - "Селтік", Шотландія

Учасники третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА - Шлях чемпіонів

Група 1, матчі 27/28 липня і 3/4 серпня

"Металург" Л/"Спарта" - "Інтер" Б/ "Лех"
"Актобе"/Олімпі" - "Хапоель"/Железнічар"
"Шеріф"/ "Динамо" Т -  "Динамо" З/"Копер"
"Літекс"/"Рудар" - "Біркіркара"/ "Жиліна"
"Левадія"/ "Дебрецен" - "Базель" (Швейцарія)

Група 2, матчі 27/28 липня і 3/4 серпня

АІК/"Женесс" - "Лінфілд"/"Русенборг"
"Партизан"/"Пюнік" - "Екранас"/ХІК
БАТЕ/"Хабнарфьордюр" - "Копенгаген" (Данія)
"Богеміан"/ТНС - "Андерлехт" (Бельгія)
"Омонія"/"Ренова" - "Зальцбург"/"Торсхавн"

Читайте також:

"Динамо" дізналося першого суперника в Лізі чемпіонів

Ліга чемпіонів: усі результати перших матчів кваліфікації

"Карпати" отримали суперників у Лізі Європи

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / П.З.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 16 липня, 2010, 13:52 1787
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції