Ліга чемпіонів. Всі результати 1/4 фіналу (відео)

Результати перших чвертьфінальних матчів
Спорт 1 квітня, 2010, 10:24 1916
Результати перших чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів.

У середу, 31 березня, відбулися перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів у парах "Арсенал" - "Барселона" та "Інтер" - ЦСКА.

"Інтер" на своєму полі обіграв ЦСКА з рахунком 1:0 (0:0). Єдиний гол на 65-й хвилині зустрічі забив аргентинський нападаючий "Інтера" Дієго Міліто. Армійці розпочали зустріч досить впевнено, спочатку вони мали територіальну й ігрову перевагу. Однак до середини першого тайму "Інтер" перехопив ініціативу і почав все частіше загрожувати воротам Ігоря Акінфєєва. У кінцівці тайму небезпечний момент для взяття воріт гостей не використав голландський півзахисник "Інтера" Уеслі Снейдер, а ще через хвилину міг відзначитися Самуель Ето'О.

У другому таймі натиск господарів тільки посилився. Акінфєєв виручав свою команду до 65-ї хвилини, коли Міліто ударом у дальній кут все-таки відкрив рахунок. Надалі італійський клуб цілком міг збільшити свою перевагу. На 71-й хвилині лише втручання одного з братів Березуцьких врятувало ЦСКА від вірного гола - армійський захисник виніс м'яч з лінії порожніх воріт.

Відбивши ще кілька небезпечних атак, в кінцівці матчу армійці могли уникнути поразки. Дейвідас Шемберас вивів на удар Томаша Нецид, але у того з під ніг м'яч забрав воротар "Інтера" Жуліо Сезар.

В іншому матчі, що відбувся 31 березня, "Арсенал" приймав на своєму полі іспанську "Барселону". Зустріч закінчилася з рахунком 2:2, причому всі голи в матчі були забиті в другому таймі. По ходу гри каталонський клуб мав перевагу в два м'ячі: двічі відзначився Златан Ібрагімович. Проте спочатку на 69-й хвилині Тео Уолкотт скоротив розрив в рахунку, а потім, на 85-й хвилині, Сеск Фабрегас реалізував пенальті і зробив рахунок нічийним.

Матчі-відповіді ЦСКА - "Інтер" і "Барселона" - "Арсенал" відбудуться 6 квітня. 7 квітня зіграють "Бордо" - "Олімпік" Ліон (перша гра - 1:3) та "Манчестер Юнайтед" - "Баварія" (перша гра - 1:2).