"Брюгге" - "Шахтар" - 1:4. Блискуча перемога на класі

"Шахтар" декласував "Брюгге"© shakhtar.com
Спорт 17 вересня, 2009, 23:51 4278 4
Донецький "Шахтар" феєричною перемогою над "Брюгге" почав боротьбу у груповому раунді Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група J. 1-й тур

Брюгге. "Ян Брейдель"
Арбітр: Мартін Інгварссон; асистенти: Петер Мартінссон, Ерік Бергстен; додаткові арбітри (за воротами): Даніель Стальхаммар, Міхаель Лер'єус (всі - Швеція)

БРЮГГЕ Бельгія - ШАХТАР Донецьк, Україна - 1:4

Брюгге: 13. де Влігер(к), 5. Клюковскі, 30. Алькарас, 14. Сімайс, 21. Вермулен - 22. Герертс, 32. Оджиджа-Офое - 8. Дірар, 10. Сонк, 44. Перішич - 15. Акпала
Запасні: 26. Ленартс, 4. Хуфкенс, 7. Дарден, 19. Чавес, 29. де Метс, 40. Куемаа, 77. Даман

Шахтар: 30. Пятов - 26. Рац, 44. Ракицький, 5. Кучер, 33. Срна(к) - 18. Левандовські, 19. Гай - 7. Фернандіньйо, 8. Жадсон, 22. Вілліан - 17. Луїс Адріано
Запасні: 12. Худжамов, 4. Дуляй, 14. Кобін, 21. Гладкий, 28. Полянський, 32. Іщенко, 77. Агахова

Офсайди: 0 - 0

"Шахтар" здобув переконливу перемогу над "Брюгге". У другому турі "гірники" прийматимуть белградський "Партизан". Серби у першому турі поступилися вдома "Тулузі" - 2:3

90+5 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+4 хв: Перішич б'є головою з забійної позиції. Мимо воріт

90+3 хв: Перішич вийшов на ударну позицію в центральній зоні карного майданчика і класно пробив в дальній кут, але Пятов в приголомшливому стрибку робить фантастичний сейв

90+1 хв: Куемаа вистрілив з правого краю карного майданчика в дальній кут, але Пятов блискуче зреагував

86 хв: Кобін увірвався в карний майданчик з правого флангу і низом прострілив в центр, але влучив у захисника і м'яч пішов на кутовий - перший для "Шахтаря" у матчі

84 хв: Кравченко класно п'ятою відпасував на Фернандіньйо, але бразилець з-за меж карного майданчика вистрілив над поперечиною воріт де Влігера.

75 хв: ГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Кравченко блискуче закинув м'яч у праву "дев'ятку" - 1:4

74 хв: Сімайс фолить на Фернандіньйо біля лінії карного майданчика

71 хв: остання заміна у складі "Шахтаря". Замість Жадсона на поле вийшов Полянський

70 хв: кутовий біля воріт Шахтаря зліва. Подача у воротарський майданчик і Пятов кулаками вибив м'яч

68 хв: Алькарас штовхає в спину Адріано на лінії карного майданчика, однак арбітр не фіксує порушення правил. Груба помилка шведського рефері. Цікаво, а що робив суддя за воротами, каву пив?!

65 хв: Луїс Адріано фолить в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Луїс Адріано

63 хв: відразу три заміни у грі. "Шахтар": замість Вілліана на поле вийшов Костянтин Кравченко. "Брюгге": замість Джозефа Акпала на поле вийшов Джордж Куемаа. Вадіса Оджиджа-Офое замінив Кун Дарден

62 хв: Уеслі Сонк, перебуваючи у офсайді скинув м'яч під удар Герертсу і той розстріляв ворота Пятова з 7-ми метрів - 1:3

60 хв: Акпала падає у карному майданчику, випрошуючи пенальті, арбітр іншої думки. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Джозеф Акпала (за симуляцію)

59 хв: кутовий біля воріт Пятова. Подача і захисники виносять м'яч

57 хв: Перішич сильно пробив зліва. М'яч після рикошету летів на кутовий, але Пятов у стрибку піймав сферу

55 хв: пенальті виконує Вадіс Оджиджа-Офое. Удар в правий кут і Пятов намертво ловить м'яч. БРАВО, ПЯТОВ!!!

54 хв: Кучер завалив Дірара в карному майданчику. ПЕНАЛЬТІ

53 хв: в ігровому епізоді травму отримав Рац. Румун покидає межі поля на носилках

47 хв: Дірар грубо зіграв проти Даріо Срни на правому фланзі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Набіль Дірар

46 хв: у обох командах відбулися заміни. "Шахтар": замість Олексія Гая на поле вийшов Василь Кобін. "Брюгге": замість Йорна Вермулена на поле вийшов Карл Хуфкенс

Статистика після 1-го тайму:
Удари: 9 - 7
Кутові: 3 - 0
Фоли: 7 - 3

45+2 хв: ПЕРЕРВА

45+2 хв: б'є Клюковскі. Точнісінько в руки Пятову

45+1 хв: розіграли господарі кутовий і втратили м'яч

45 хв: Дірар наносить точний і потужний удар з 18-ти метрів. Пятов кінчиками пальціа перевів м'яч на кутовий

44 хв: Клюковскі виконав вивірену подачу з лівого флангу і Перішич пробив з вигідної позиції, але м'яч пройшов поряд зі стійкою

40 хв: ще один удар Акпали. Слабо і точно в руки Пятову

39 хв: подача з лівого флангу і Акпала б'є головою. Вище воріт

37 хв: Алькарас грубо збив Вілліана на підступах до карного майданчика зліва. Срна навішує зі штрафного. М'яч, нікого не торкнувшись, покидає мжі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Алькарас

34 хв: ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Сімайс збив Луїса Адріано на підступах до карного майданчика. Штрафний удар. Б'є Срна. Рикошет від Клюковскі і 0:3

28 хв: перший кутовий у матчі. Виконують гравці "Брюгге" зліва. Подача і м'яч в руках у Пятова

26 хв: Перішич б'є з 15-ти метрів. Неточно

24 хв: серія навісів у карний майданчик "гірників". Футболісти "Шахтаря" на другому поверсі переграють оппонентів

19 хв: ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Вілліан увірвався у карний майданчик зліва. Перед ним два захисники. Бразилець на замасі прибрав одного і блискуче закрутив м'яч у дальню "шістку" - 0:2

17 хв: Сонк подав з правого флангу і Акпала пробив головою з лінії воротарського. Пятов у стрибку ловить м'яч

15 хв:  Фернандіньйо б'є з 16-ти бетрів у лівий кут. М'яч розминувся зі стійкою воріт

12 хв: ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Жадсон віддавав передачу на Фернандіньйо. М'яч невдало зрикошетив від Офое прямо на Гая, який сам стояв справа. Олексій опинився в потрібному місці, в потрібний час і з близької дистанції розстріляв де Влігера

10 хв: знову Акпала падає у карному майданчику, проте арбітр на ці падіння не зважає

9 хв: Фернандіньйо наніс потужний удар з-за меж карного майданчика. Неточно

Зазначимо, щ у матчах Ліги Європи у якості експерименту задіяно 5 арбітрів - головний, два лінійних та два додаткових, що стоять за воротами

6 хв: після зіткнення з Разваном Рацом у карному майданчику Акпала опинився на газоні. Однак ані головний суддя, ані додатковий, котрий стоїть за воротами, не помітили порушення правил

5 хв: більше м'ячем володіє донецький "Шахтар". Але роблять це "гірники" в основному на своїй половині поля

2 хв: штрафний удар в бік воріт "Брюгге". До воріт 30 метрів. Б'є ракицький. Точно в руки де Влігеру

1 хв: господарі розпочали з центра поля

22:01 команди виходять на поле переповненого стадіону "Ян Брейдель". Звучить гімн Ліги Європи