"Динамо" - АЗ - 2:0. Мілевський стріляє дуплетом

На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершено матч між київським "Динамо" і голландським АЗ.

На столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершено матч четвертого туру Ліги Європи між місцевим "Динамо" і голландським АЗ. Кияни перемогли і зробили величезний крок у плей-оф.

Додамо, що у паралельному матчі лідер групи БАТЕ переміг молдовський "Шериф" і достроково вийшов у 1/16 фіналу.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап. 4-й тур

Група Е

20:00 Київ. Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Еспен Бернтсен (Норвегія)

ДИНАМО (Україна) - АЗ (Нідерланди) - 2:0

Динамо: 35.Коваль, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 9.Ярмоленко (36.Нинкович, 58), 10.Мілевський (49.Зозуля, 90+1), 17.Михалик (с) (37.Юссуф, 52), 20.Гусєв, 23.Єременко, 30.Ель Каддурі, 34.Хачеріді 44.Алмейда

АЗ: 22.Ромеро, 2.Жаліенс, 4.Морено, 3.Марселліс, 8.Схаарс (с), 14.Клаван, 16.Вернблум, 20.Ельм (7.Фалкенбург, 73), 11.Мартенс (17.Гудмундссон, 73), 9.Жонатас (19.Сигторссон, 73), 27.Холман

1:0 Артем Мілевський, 47
2:0 Артем Мілевський, 61

Попередження: Євген Хачеріді, 90+3; Роман Зозуля, 90+3; Колбейнн Сігторссон, 90+3

90+3 хв: впевнена перемога "Динамо"

90+1 хв: Лужний замінив Мілевського. Стадіон проводжає Артема оплесками

87 хв: після подачі зі штрафного Ель-Каддурі Мілевський в дотик переправляв м'яч у ворота, але Ромеро знову рятує свою команду

84 хв: Хачеріді віддавав на Коваля і Макс ледве не забив у власні ворота

82 хв: Нінкович класно пробив з-за меж штрафного майданчика і Ромеро відбив м'яч на кутовий

БАТЕ забило третій гол у ворота "Шерифа"

У наступному турі "Динамо" і БАТЕ у Мінську розіграють перше місце у групі Е, а АЗ разом з "Шерифом" можуть сміливо переключатися на внутрішні чемпіонати.

73 хв: потрійна заміна у складі АЗ

71 хв: Гусєв протягнув м'яч до штрафного майданчика, але захисник вибив сферу з-під ноги Олега. М'яч потрапив до Мілевського. Артем пробив і сфера пройшла в сантиметрах від стійки

Змінився рахунок у Борисові. БАТЕ вийшов уперед

70 хв: гості провели кілька незебпечних атак, однак у завершальній фазі їм відверто не пощастило

61 хв: Єременко втік по лівому флангу, увійшов у штрафний майданчик, викотив м'яч на Мілевського і Артем у падінні переправив м'яч у сітку.

56 хв: Схаарс пальнув здалеку. Коваль з другої спроби накрив м'яч

52 хв: Михалик покинув поле через пошкодження. Його замінив Юссуф

47 хв: "Динамо" виходить вперед. Бетао віддав на Єременка. Рома в штрафний майданчик на Мілевського, і Артем з носка відправив м'яч у сітку воріт!

45 хв: під кінець тайму кияни зменшили оберти і дозволили супернику взяти гру під контроль. Арбітр, не додавши жодної секунди, просвистів на перерву

Поки у нас нулі, у Борисові вже 1:1. "Шериф" зрвняв рахунок.

31 хв: Мілевський заробив небезпечний штрафний удар. Пробив Єременко - в руки Ромеро

21 хв: після подачі кутового Алмейда пробиває і Ромеро знову рятує гостей

21 хв: ФАНТАСТИКА. Після удару Ярмоленко Ромеро відбив м'яч в сторону на Мілевського. Артем з кількох метрів переправляв м'яч у порожні ворота і вже готувався святкувати гол, але Ромеро якимсь дивом відбив удар нападника "Динамо"

Тим часом, змінився рахунок в Борисові. БАТЕ перемагає "Шериф" з рахунком 1:0

18 хв: після кутового Алмейда пробив головою. М'яч пролетів над поперечиною

18 хв: Яллінс у останній момент вибив м'яч з-під ноги Ярмоленка

15 хв: у перші 15 хвилин матчу територіальною перевагою володіють кияни. Але до незебпечних ударів біля воріт гостей справа не доходить. В той же час гості при щонайменшій можливості б'ють по воротах Коваля