Ліга Європи. Феєрія "Металіста", драма "Карпат" і ганьба "Динамо"

Гравці "Металіста" забили 5 м'ячів© metalist.ua
Спорт 17 вересня, 2010, 02:57 4185 4
Огляд матчів "Динамо", "Карпат" і "Металіста" у першому турі групового раунду Ліги Європи.

16 вересня українське тріо - "Динамо", "Карпати" і "Металіст" - стартувало у груповому раунді Ліги Європи.

"Металіст" провів тренування з підвищеною відповідальністю у Будапешті, розгромивши на стадіоні "Ференц Пушкаш" найкращу команду Угорщини "Дебрецен" з рахунком 5:0. Харків'яни, а точніше бразильський легіон "Металіста", забивали голи на будь-який смак - дублем відзначився Едмар, по голу забили Клейтон Хав'єр і Фініньо. А крапку в матчі поставив українець Сергій Валяєв, якому у день гри виповнилося 32 роки.

Окремо відзначимо другий гол Едмара. Бразилець поцілив п'ятою у дев'ятку після подачі з кутового.

Натомість "Динамо" розчарувало - як результатом, так і грою.  Кияни пропустили гол вже на третій хвилині (відзначився Родіонов), проте ще у першому таймі Мілевський з Єременком організували два м'ячі у ворота білорусів. Здалося, що у другому таймі "Динамо" дотисне суперника, однак незабаром після відновлення гри Нехайчик красивим ударом з лінії карного майданчика зрівняв рахунок. Кияни створили кілька моментів, однак у одних епізодах динамівці били повз ворота, у інших голкіпер діяв бездоганно. Футболісти БАТЕ не відсиджувались в обороні і також мали достатньо моментів біля воріт "Динамо", але Максим Коваль врятував киян від третього голу.

Після матчу тренер білорусів пожалкував, що не вдалося виграти у Києві. А керманич "Динамо" заявив, що у п'ятницю зустрінеться з президентом "Динамо", щоб обговорити своє майбутнє в команді.

Нарешті у Львові трапився трилер - "Карпати" були близькі до перемоги над дортмундською "Боруссією", але не отримали й очка. В дебюті гри львів'яни пропустили два м'ячі. Однак підопічні Олега Кононова, забивши гол у роздягальню (відзначився Олег Голодюк), на початку другого тайму піймали суперника на помилці і зрівняли рахунок - гол забив Михайло Кополовець. А коли на 78-й хвилині забив Денис Кожанов, здалося, що Львів вже не втратить перемогу.

На жаль, іншої думки був парагвайський нападник Лукас Барріос, що став головним могильником "Карпат". На 87-й хвилині він, обігравшись з партнером, розстріляв ворота з 16-ти метрів. А на другій компенсованій хвилині він віддав гросмейстерську передачу на Маріо Гьотце, якому залишилось влучити у ворота.

Тим не менше, старт "Карпат" є обнадійливим - львів'яни мають характер і, покращивши гру в обороні, "Карпати" мають непогані шанси на вихід у плей-оф. Тим більше, що "Боруссія" на сьогодні - найсильніша команда квартету J. "Севілья" і ПСЖ демонструють досить "сіру" гру.

Нагадаємо, що "Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з перемоги над сербським "Партизаном".