"Карпати" – "Паок" - 1:1. Львів попрощався з єврокубками

© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 25 серпня, 2011, 23:58 4884 4
"Карпати" не зуміли пройти ПАОК у плей-офф раунді Ліги Європи, програвши грекам з загальним рахунком 1:3.

Ліга Європи. Плей-офф раунд

Матч-відповідь (Перший матч - 0:2)

Львів. Стадіон "Україна". Початок зустрічі - о 22:00
Головний арбітр:
Фреді Фотрель (Франція)

КАРПАТИ (Львів, Україна) - ПАОК (Салоніки, Греція) - 1:1

Карпати: 32. Богатінов - 8. Ощипко, 9. Крістобаль (99. Пачеко, 74), 16. Худоб'як (к), 17. Голодюк (30. Кравченко, 34), 20. Борха Гомес, 21. Балажиц, 25. Ткачук, 44. Федецький, 77. Лукас, 80. Вільям Батіста (18. Кополовець,67)

Запасні: 22. Тлумак - 7. Годвін, 15. Петрівський, 19. Мартинюк

Головний тренер: Олег Кононов (Білорусь)

ПАОК: 91. Крешич - 4. Балафас, 7. Георгіадіс, 13. Малезас (к), 16. Ліно, 18. Фотакіс, 20. Вієйрінья (9. Салпінгідіс, 83), 25. Лазер (28. Цукалас, 88), 33. Атанасіадіс, 77. Етто, 85. Дієго Аріас

Запасні: 1. Халкіас - 2. Апостолопулос, 8. Чирілло, , 11. Робер, 27. Шнауцнер

Головний тренер: Ласло Болоні (Румунія)

1:0 - Лукас, 45 - пенальті
1:1 - Сотіріос Балафас, 55

Попередження: Лукас, 40; Артем Федецький, 45+1; Андрій Ткачук, 54; Борха Гомес, 89 - Георгіос Георгіадіс, 24; Стіліанос Малезас, 40; Сотіріос Балафас, 44; Етто, 45

Вилучення: Артем Федецький, 69

90+3 хв: Все. "Карпати" залишаються без єврокубків.

73 хв: ПАОК забиває, але арбітр фіксує офсайд.

72 хв: Ткачук знову шукає щастя з далекої відстані. І знову вище

69 хв: львів'яни залишаються у меншості. Федецький залишає поле за другу жовту картку

59 хв: "Карпати" кинулися в атаку, завдавши три удари поспіль, які греки заблокували

55 хв: ГООООЛЛЛ!! греки відіграються. Балафас замкнув передачу біля воріт "Карпат".

47 хв: Ткачук вирішив пробити здалеку... метрів з 35-ти... вище воріт

45 хв: ГГГООООЛЛЛЛ!!! Лукас влучно пробиває пенальті!

33 хв: Фотакіс пробив зі штрафного - над поперечиною

22 хв: непоганий момент був у "Карпат"! Крістобаль у штрафному майданчику скинув м'яч на Ткачука, але після його удару захисник греків виніс м'яч з лінії воріт.

20 хв: Олег Голодюк пробив зі штрафного вище воріт

1-10 хв: львів'яни почали активно. Спочатку Худоб'як пробив вище воріт. Зодом Лукас смачн приклався до м'яча, але воротар ПАОКа парируав удар.