Ліга Європи. Матч-центр 2-го туру

© football-wallpapers.org
Спорт 29 вересня, 2011, 23:32 4677 3
Додати до обраного
Результати всіх матчів другого туру групового раунду Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
29 ВЕРЕСНЯ
Група A
ефері: Мартін Ганссон (Швеція) – Стадіон: "Центральний", Казань
18:00 Рубін Казань "Рубін" (Росія) ПАОК Салоніки ПАОК (Греція) 2:2

0:1 Костін Лазар, 23
1:1 Нельсон Вальдес, 52
2:1 Володимир Дядун, 66
2:2 Георгіос Фотакіс, 80

Попередження: Олег Кузьмін, 35; Алан Касаєв, 60; Сесар Навас, 90 - Стілянос Малєзас, 51; Етто, 90

Рефері: Гедімінас Мажейка (Литва) – Стадіон: "Уайт Харт Лейн", Лондон
22:05 Тоттенхем Хотспур Лондон "Тоттенхем Хотспур" (Англія) Шемрок Роверс "Шемрок Роверс" (Ірландія) 3:1

0:1 Стівен Райс, 50
1:1 Роман Павлюченко, 60
2:1 Джермейн Дефо, 61
3:1 Джованні дос Сантос, 66

1Попередження: Гарі МакКейб, 18; Роман Фінн, 61

Група B
Рефері: Крістінн Якобссон (Ісландія) – "Ворскла" імені Бутовського, Полтава
22:05 Ворскла Полтава "Ворскла" (Україна) Ганновер 96 "Ганновер" (Німеччина) 1:2
---
ОГЛЯД МАТЧУ ТУТ
---
Рефері: Анастасіос Какос (Греція) – Стадіон: "Моріс Дюфрен", Льєж
22:05 Стандард Льєж "Стандард" (Бельгія) Копенгаген "Копенгаген" (Данія) 3:0

1:0 Луїс Мануель Сейхас, 57
2:0 Феліпе, 72
3:0 Кану, 79

Попередження: Кану, 27; Єлле ван Дамм, 59; Сінан Болат, 89 - Клаудемір, 4; П'єрр Бенгтссон, 34; Сольві Оттесен, 35

Група C
Рефері: Саїд Еннжимі (Франція) – Стадіон Войська Польського, Варшава
22:05 Легія Варшава "Легія" (Польща) Хапоель Тель-Авів "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) 3:2

0:1 Тото Тамуз Теміле, 34
1:1 Даніель Любойя, 67
2:1 Марцин Коморовскі, 72 - пенальті
2:2 Маран Лала, 79
3:2 Мірослав Радович, 89

Попередження: Марцин Коморовскі, 23; Аріель Борисюк, 64; Мірослав Радович, 73; Міхал зиро, 90 - Носа Емануель Ігєбор, 72; Омрі Кенде, 90

Рефері: Фреді Фотрель (Франція) – "Націонал Арена", Бухарест
22:05 Рапід Бухарест "Рапід" (Румунія) ПСВ Ейндховен ПСВ (Нідерланди) 1:3

1:0 Дан Алекса, 28
1:1 Вільфред Боума, 43
1:2 Ола Тойвонен, 89
1:3 Тім Матавж, 90

Попередження: Дан Алекса, 43; Даніель Панку, 45; Чіпріан Іоан Дяк, 56; Руй Дуарте, 85 - Кевін Струтман, 52; Дріс Мертенс, 80

Група D

Рефері: Менаше Масіах (Ізраїль) – Стадіон: "Чяхлалул", Пятра Нямт

22:05 Васлуй "Васлуй" (Румунія) Цюрих "Цюрих" (Швейцарія) 2:2

0:1 Александер Альфонс, 32
1:1 Веслі Лопес, 62 - пенальті

2:1 Майк Темванжера, 77
2:2 Александер Альфонс, 79

Попередження: Веслі Лопес, 15; Майк Темванджера, 45; Мілош Павловіч, 74; Лючан Санмартен, 79 - Хайнц Барметтер, 90

Вилучення: Філіпп Кох, 61 ("Цюрих")

Рефері: Серж Гюм'єнні (Бельгія) – Стадіон: "Жозе Алваладе", Лісабон
22:05 Спортинг Лісабон "Спортинг" (Лісабон, Португалія) Лаціо Рим "Лаціо" (Італія) 2:1

1:0 Рікі ван Вольфсвінкель, 21 (Дієго Капель)
1:1 Мірослав Клозе, 40 (Лорік Цана)
2:1 Еміліано Інсуа, 45

Попередження: Фабіан Рінаудо, 44; Еміліано Інсуа, 45; Жоау Перейра, 52 - Андерсон Ернанес, 22; Гонсалвеш Андре Діас, 31; Модібо Діакіте, 51; Джузеппе Скуллі, 90; Томмазо Роккі, 90

Вилучення: Еміліано Інсуа, 50

Група E
Рефері: Антоні Готьє (Франція) – Стадіон: "Британія", Сток-он-Трент
22:05 Сток Сіті "Сток Сіті" (Англія) Бешикташ Стамбул "Бешикташ" (Туреччина) 2:1

0:1 Роберто Хільберт, 13 (Рікардо Куарежма)
1:1 Пітер Крауч, 15
2:1 Джонатан Уолтерс, 78 - пенальті

Попередження: Меттью Апсон, 43; Гленн Уїлан, 83 - Томаш Сівок, 78

Рефері: Маріо Страхоня (Хорватія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів
22:05 Маккабі Тель-Авів "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) Динамо Київ "Динамо" (Київ, Україна) 1:1
---
ОГЛЯД МАТЧУ ТУТ
---
Група F
Рефері: Александру Дан Тудор (Румунія) – Стадіон: "Вальс-Зіценхайм", Зальцбург
22:05 Зальцбург "Зальцбург" (Австрія) Слован Братислава "Слован" (Словаччина) 3:0

1:0 Сантьяго Леонардо, 60
2:0 Гонсало Сарате, 77
3:0 Душан Свенто, 90

Попередження: Шимон Ціоммер, 41 - Марьян Хад, 53; Марко Мілінкович, 64; Карім Гюде, 68

Рефері: Бас Нейхейс (Нідерланди) – Стадіон: "Сан-Мамес", Більбао
22:05 Атлетик Більбао "Атлетик" (Іспанія) Парі Сен-Жермен ПСЖ (Франція) 2:0

1:0 Ігор Габілондо, 20 (Оскар де Маркос)
2:0 Маркель Сусаета Ласкурайн, 45 (Ігор Габілондо)

Попередження: Йон Ортенетксе, 10; Горка Іраізос Морено, 29; Ікер Муньян, 57 - Мохамед Ламіне Сіссоко, 44; Матьє Бодмер, 53; Сіаса Тьєне, 79; Сеара, 83

Вилучення: Мохамед Ламіне Сіссоко, 52

Група G
Рефері: Марцин Борський (Польща) – Стадіон: "Металіст", Харків
20:00 Металіст Харків "Металіст" (Україна) Алкмар АЗ (Нідерланди) 1:1
---
ОГЛЯД МАТЧУ
---
Рефері: Павел Гіл (Польща) – Стадіон: "Мальме", Мальме
20:00 Мальме "Мальме" (Швеція) Аустрія Відень "Аустрія" (Австрія) 1:2

0:1 Насер Березіт, 17
0:2 Александер Грюнвальд, 36
1:2 Маттіас Рагеньє, 83

Попередження: Вілтон Фігейредо, 56; Понтус Янссон, 90 - Александер Грюнвальд, 75; Александер Гордон, 80

Вилучення: Паскаль Грюнвальд, 90

Група H
Рефері: Томмі Шервен (Норвегія) – Стадіон: "Брага Мунісіпал", Брага
20:00 Брага "Спортинг" (Брага, Португалія) Брюгге "Брюгге" (Бельгія) 1:2

1:0 Елдер Барбоза, 53
1:1 Джозеф Акпала, 71
1:2 Раян Донк, 90

Попередження: Ліор Рафаелов, 63 ("Брюгге")

Рефері: Том-Гаральд Хаген (Норвегія) – Стадіон: "Людськи врт", Марибор
20:00 Марибор "Марибор" (Словенія) Бірмінгем "Бірмінгем Сіті" (Англія) 1:2

1:0 Далібор Волас, 29
1:1 Кріс Бурк, 64
1:2 Вейд Елліотт, 79

Попередження: Зоран Лесяк, 90 - Лаям Ріджвелл, 44; Моргано Гоміс, 60

Група I
Рефері: Бюлент Їлдирим (Туреччина) – Стадіон: "Селтик Парк", Глазго
20:00 Селтик Глазго "Селтик" (Шотландія) Удінезе "Удінезе" (Італія) 1:1

1:0 Сун-Йон Кі, 3 - пенальті
1:1 Алмен Абді, 88 - пенальті

Попередження: Байрам Каял, 24; Віктор Ваньяма, 82; Георгіос Самарас, 83 - Еммануель Агеман-Баду, 52; Джоель Екстранд, 70; Пабло Армеро, 80

Рефері: Хюсейн Гечек (Туреччина) – Стадіон: "Рут-де-Лор'ян", Ренн
20:00 Ренн "Ренн" (Франція) Атлетико Мадрид "Атлетико" (Іспанія) 1:1

1:0 Віктор Уго Монтано, 56
1:1 ХуанФран, 87

Попередження: Джонатан Пітройпа, 64 - Арда Туран, 27; Луїс Переа, 35

Група J
Рефері: Марк Кортні (Північна Ірландія) – Стадіон: ГСП, Нікосія
20:00 АЕК Ларнака АЕК (Ларнака, Кіпр) Стяуа Бухарест "Стяуа" (Румунія) 1:1

1:0 Мілан Мрдакович, 59
1:1 Міхал Костя, 65

Попередження: Янніс Скопелітіс, 56; Горка Пінтадо, 84; Джейсон Деметріу, 88 - Пабло Даніель Брандан, 79; Андрей Препеліца, 84

Вилучення: Пабло Даніель Брандан, 82

Рефері: Жорж Соуза (Португалія) – "Арена АуфШальке", Гельзенкірхен
20:00 Шальке 04 Гельзенкірхен "Шальке" (Німеччина) Маккабі Хф "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) 3:1

1:0 Крістіан Фухс, 8 (Клаас-Ян Хунтелаар)
1:1 Іван Веред, 35
2:1 Крістіан Фухс, 65
3:1 Хосе Мануель Хурадо, 81

Попередження: Джефферсон Фарфан, 58 - Тамір Коен, 56; Таіб Тавата, 72; Владімір Двалішвілі, 80; Алі Осман, 89

Група K
Рефері: Дуарте Гомеш (Португалія) – "Твенте Стадіум", Енсхеде
20:00 Твенте Енсхеде "Твенте" (Нідерланди) Вісла Краків "Вісла" (Польща) 4:1

0:1 Дуду Бітон, 8
1:1 Люк де Йонг, 32
2:1 Марк Янко, 45
3:1 Марк Янко, 57
4:1 Віллем Янссен, 80

Попередження: Радослав Соболєвскі, 23; Осман Чавес, 56; Жуніор Діас, 60 (всі - "Вісла")

Рефері: Максим Лаюшкін (Росія) – Стадіон: "Оденсе", Оденсе
20:00 Оденсе "Оденсе" (Данія) Фулхем Лондон "Фулхем" (Англія) 0:2

0:1 Ендрю Джонсон, 36 (Клайнт Демпсі)
0:2 Ендрю Джонсон, 88 (Бреде Хангеланд)

Попередження: Калілу Мохамед Траоре, 71 - Філіпп Сендерос, 64; Діксон Етуху, 85

Вилучення: Калілу Мохамед Траоре, 90

Група L
Рефері: Матей Юг (Словенія) – Стадіон: "Локомотив", Москва
19:00 Локомотив Москва "Локомотив" (Росія) Андерлехт Брюссель "Андерлехт" (Бельгія) 0:2

0:1 Матіас Суарес, 11
0:2 Дюмерсі Мбокані, 71

Попередження: Віктор Обінна, 47; Роман Шишкін, 62 - Марцин Васілевскі, 45

Рефері: Лі Проберт (Англія) – Стадіон: "Спірос Луїс", Афіни
20:00 АЕК Афіни АЕК (Афіни, Греція) Штурм Грац "Штурм" (Австрія) 1:2

1:0 Йоахім Штандфест, 50 - автогол
1:1 Томас Бюргшталлер, 87
1:2 Маріо Хаас, 90

Попередження: Панайотіс Лагос, 48; Траянос Деллас, 49; Кала, 89 - Харіс Буква, 55; Маріо Хаас, 74

Вилучення: Траянос Деллас, 53

Результати 1-го туру

Результати 3-го туру

Результати 4-го туру

Розклад 5-го туру

Розклад 6-го туру

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 29 вересня, 2011, 23:32 4677 3
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
Вибір редакції