Ліга Європи. Матч-центр 3-го туру

Всі результати матчів третього туру групового турніру Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
20 ЖОВТНЯ
Група A
Рефері: Тоні Асумяя (Фінляндія) – Стадіон: "Тумба", Салоніки
22:05 ПАОК Салоніки ПАОК (Греція) Шемрок Роверс "Шемрок Роверс" (Ірландія) 2:1

1:0 Костін Лазер, 12
1:1 Карл Шеппард, 48
2:1 Вієйрінья, 63

Попередження: Мірослав Шнауцнер, 48 - Стівен О'Доннелл, 43; Енді Стівенс, 57; Карл Шеппард, 65; Біллі Деннехі, 76

Рефері: Жорж Соуза (Португалія) – Стадіон: "Уайт Харт Лейн", Лондон
22:05 Тоттенхем Хотспур Лондон "Тоттенхем Хотспур" (Англія) Рубін Казань "Рубін" (Росія) 1:0

1:0 Роман Павлюченко, 33

Попередження: - Роман Шаронов, 32; Сальваторе Боккетті, 34; Олексій Єрьоменко, 82

Група B
Рефері: Лоран Дюамель (Франція) – Стадіон: "Ганновер", Ганновер
22:05 Ганновер 96 "Ганновер" (Німеччина) Копенгаген "Копенгаген" (Данія) 2:2

1:0 Крістіан Пандер, 29
1:1 Дам Н'Дой, 67
2:1 Серхіо Пінто, 81
2:2 Сезар Сантін, 89

Попередження: Крістіан Гріннхейм, 72; Томас Делані, 81

Рефері: Саймон Лі Еванс (Уельс) – Стадіон: "Моріс Дюфрен", Льєж
22:05 Стандард Льєж "Стандард" (Бельгія) Ворскла Полтава "Ворскла" (Україна) 0:0
---
ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ
---
Група C
Рефері: Сергій Карасьов (Росія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів
22:05 Хапоель Тель-Авів "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) ПСВ Ейндховен ПСВ (Нідерланди) 0:1

0:1 Жоржиньо Війнальдум, 70 - пенальті

Попередження: Мірко Оремуш, 68; Маріо Печалка, 69; Шай Абутбуль, 85 - Ола Тойвонен, 86

Рефері: Фернандо Тейшейра Вітьєнес (Іспанія) – "Націонал Арена", Бухарест
22:05 Рапід Бухарест "Рапід" (Румунія) Легія Варшава "Легія" (Польща) 0:1

0:1 Мирослав Радович, 73

Попередження: - Якуб Вавжиняк, 49

Група D

Рефері: Павел Гіл (Польща) – Стадіон: "Летцигрунд", Цюрих

22:05 Цюрих "Цюрих" (Швейцарія) Лаціо Рим "Лаціо" (Італія) 1:1

0:1 Джузеппе Скуллі, 22
1:1 Адріан Нікчі, 23

Попередження: - Лорік Кана, 38; Матузалем, 88

Рефері: Клеман Турпен (Франція) – Стадіон: "Жозе Алваладе", Лісабон
22:05 Спортинг Лісабон "Спортинг" (Лісабон, Португалія) Васлуй "Васлуй" (Румунія) 2:0

1:0 Евалдо, 43
2:0 Матіас Фернандес, 70

Попередження: Фабіан Рінаудо, 80 - Пауль Папп, 17; Мілош Павлович, 23; Живко Міланов, 35

Вилучення: Уеслі Лопес, 38

Група E
Рефері: Милорад Мажич (Сербія) – Стадіон: "Динамо" ім. Валерія Лобановського, Київ
22:05 Динамо Київ "Динамо" (Київ, Україна) Бешикташ Стамбул "Бешикташ" (Туреччина) 1:0

---
ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ
---

Рефері: Анастасіос Какос (Греція) – Стадіон: "Британія", Сток-он-Трент
22:05 Сток Сіті "Сток Сіті" (Англія) Маккабі Тель-Авів "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) 3:0

1:0 Джонс Кенвайн, 12
2:0 Кемерон Джером, 24
3:0 Раян Шоттон, 32

Попередження: Кемерон Джером, 33; Роберт Хут, 69 - Дор Міха, 78; Роберто Колаутті, 78

Вилучення: Кемерон Джером, 43 - Йоав Зів, 55

Група F
Рефері: Лі Проберт (Англія) – Стадіон: "Пасієнки", Братислава
22:05 Слован Братислава "Слован" (Словаччина) Парі Сен-Жермен ПСЖ (Франція) 0:0

Попередження: Карім Гуеде, 70; Філіп Себо, 78 - Клеман Шантом, 49; Сьяка Тьєне, 73; Дієго Лугано, 81

Вилучення: Клеман Шантом, 63; Сьяка Тьєне, 80

Рефері: Іван Бебек (Хорватія) – Стадіон: "Сан-Мамес", Більбао
22:05 Атлетик Більбао "Атлетик" (Іспанія) Зальцбург "Зальцбург" (Австрія) 2:2

0:1 Роман Валлнер, 30
0:2 Леонардо, 36
1:2 Фернандо Льоренте, 69 - пенальті
2:2 Фернандо Льоренте, 75 - пенальті

Попередження: Андер Еррера, 70 - Зімон Ціоммер, 17; Леонардо, 44; Едвард Густафссон, 57; Расмус Ліндгрен, 61; Ібраїм Секаг'я, 69; Роман Валлнер, 77; Петрі Пасанен, 89

Вилучення: Расмус Ліндгрен, 75

Група G
Рефері: Александру Дан Тудор (Румунія) – "АЗ-Стадіон", Алкмар
20:00 Алкмар АЗ (Нідерланди) Аустрія Відень "Аустрія" (Австрія) 2:2

0:1 Дірк Марселліс, 19 - автогол
0:2 Александер Горгон, 29
1:2 Петер Глінка, 80
- автогол
2:2 Понтус Вернблом, 83

Попередження: Ніклас Мойсандер, 13; Понтус Вернблум, 42; Сімон Поульсен, 90+3

Вилучення: Ніклас Мойсандер, 90+2

Рефері: Фірат Айдінус (Туреччина) – Стадіон: "Мальме", Мальме
20:00 Мальме "Мальме" (Швеція) Металіст Харків "Металіст" (Україна) 1:4
---
ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ
---
Група H
Рефері: Даніеле Орсато (Італія) – Стадіон: "Ян Брейдель", Брюгге
20:00 Брюгге "Брюгге" (Бельгія) Бірмінгем "Бірмінгем Сіті" (Англія) 1:2

1:0 Джозеф Акпала, 3
1:1 Девід Мерфі, 26
1:2 Кріс Вуд, 90+10

Попередження: Джонатан Блондель, 31; Нікі Цимлінг, 68 - Нікола Жигіч, 35; Джонатан Спектор, 76; Уейд Еліотт, 82

Рефері: Стефан Штудер (Швейцарія) – Стадіон: "Людськи врт", Марибор
20:00 Марибор "Марибор" (Словенія) Брага "Спортинг" (Брага, Португалія) 1:1

1:0 Агім Ібраїмі, 14
1:1 Елдерсон, 44

Попередження: Зоран Лесяк, 64; Деян Трайковськи, 66; Деян Мезга, 77 - Алан, 57; Джамаль, 84

Група I
Рефері: Алон Єфет (Ізраїль) – Стадіон: "Фріулі", Удіне
20:00 Удінезе "Удінезе" (Італія) Атлетико Мадрид "Атлетико" (Іспанія) 2:0

1:0 Медхі Бенатія, 88
2:0 Антоніо Флоро Флорес, 90+4

Попередження: Еммануель Баду, 58; Даніло, 62 - Габріель Фернандес, 73; Пауло Ассунсао, 84

Рефері: Роберт Малек (Польща) – Стадіон: "Рут-де-Лор'ян", Ренн
20:00 Ренн "Ренн" (Франція) Селтик Глазго "Селтик" (Шотландія) 1:1
1:0 Ча Ду Рі, 30 - автогол
2:0 Джо Ледлі, 70
Група J
Рефері: Лука Банті (Італія) – Стадіон: ГСП, Нікосія
20:00 АЕК Ларнака АЕК (Ларнака, Кіпр) Шальке 04 Гельзенкірхен "Шальке" (Німеччина) 0:5

0:1 Льюїс Холтбі, 23 (Джермейн Джоунс)
0:2 Клаас Ян Хунтелаар, 35 (Крістіан Фухс)
0:3 Бенедікт Хеведес, 40 (Крістіан Фухс)
0:4 Юліан Дракслер
0:5 Клас-Ян Хунтелаар, 88

Рефері: Даніель Стальхаммар (Швеція) – Стадіон: "Кір'ят-Еліазер", Хайфа
20:00 Маккабі Хф "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) Стяуа Бухарест "Стяуа" (Румунія) 5:0

1:0 Веаам Амаша, 10
2:0 Веаам Амаша, 20
3:0 Янів Катан, 38 - пенальті
4:0 Талеб Тватха, 72
5:0 Ейдан Веред, 79

Попередження: Сейду Яхая, 23 - Ясмін Латовлевічі, 24; Леандро Тату, 56

Вилучення: Ерік Космін Бікфалві, 37; Валентин Ілієв, 64

Група K
Рефері: Мартін Ганссон (Швеція) – Стадіон: "Мійський", Краків
20:00 Вісла Краків "Вісла" (Польща) Фулхем Лондон "Фулхем" (Англія) 1:0

1:0 Давід Бітон, 60

Попередження: Івица Ілієв, 2; Осман Чавес, 27

Вилучення: Осман Чавес, 87 - Мусса Дембеле, 29

Рефері: Давід Фернандес Борбалан (Іспанія) – Стадіон: "Оденсе", Оденсе
20:00 Оденсе "Оденсе" (Данія) Твенте Енсхеде "Твенте" (Нідерланди) 1:4

0:1 Воут Брама, 13
0:2 Емір Байрамі, 31
0:3 Насер Шадлі, 65
1:3 Байє Джибі Фалл, 71
1:4 Люк де Йонг, 82

Попередження: Ерік Джемба-Джемба, 41 - Дуайт Тьєндаллі, 45

Група L
Рефері: Пол ван Букель (Нідерланди) – Стадіон: "Локомотив", Москва
19:00 Локомотив Москва "Локомотив" (Росія) АЕК Афіни АЕК (Афіни, Греція) 3:1

1:0 Дмитро Сичов, 47
2:0 Дмитро Сичов, 71 - пенальті
2:1 Дімітрісв Саілмас, 89
3:1 Феліпе Кайседо, 90+3

Попередження: Сеніяд Ібрічіч, 62; Мануель Да Коста, 75 - Хосе Карлос, 67

Рефері: Алан Келлі (Ірландія) – Стадіон: "Арнольд Шварценеггер", Грац
20:00 Штурм Грац "Штурм" (Австрія) Андерлехт Брюссель "Андерлехт" (Бельгія) 0:2

0:1 Гійом Жийє, 66
0:2 Матіас Суарес, 75

Попередження: Томас Бюргшталлер, 19; Мілан Дудич, 64 - Матіас Суарес, 23; Лукас Білья, 70; Мілан Йованович, 82

Вилучення: Томас Бюргшталлер, 67

Результати 1-го туру

Результати 2-го туру

Результати 4-го туру

Розклад 5-го туру

Розклад 6-го туру

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: