Всі результати 4-го туру Ліги Європи

Спорт 4 листопада, 2011, 00:24 3692
Додати до обраного
Результати всіх матчів 4-го туру групового турніру Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
3 ЛИСТОПАДА
Група A
Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Центральний", Казань
19:00 Рубін Казань "Рубін" (Росія) Тоттенхем Хотспур Лондон "Тоттенхем Хотспур" (Англія) 1:0
ВІДЕО

Рубін: 1. Рижиков, 4. Навас, 19. Калешин, 27. Боккетті, 76. Шаронов (к), 8. Рязанцев, 10. Касаєв, 16. Нобоа, 61. Караденіз, 66. Натхо, 5. Мартінс
Запасні: 24. Арлаускіс, 2. Кузьмін, 3. Ансальді, 67. Кверквелія, 20. О. Єрьоменко, 18. Вальдес, 92. Оражахмедов

ТХ: 23. Кудічині, 13. Галлас (к), 19. Бассонг, 29. Лівермор, 31. Таунсенд, 40. Пієнар, 43. Фредерікс, 46. Керролл, 9. Павлюченко, 18. Дефо, 27. Фальке
Запасні: 1. Гомес, 59. Стюарт, 47. Ніколсон, 58. Парретт, 37. Кейн, 53. Ланкастер, 54.Прітчард

1:0 Бебрас Натхо, 56

Рефері: Олексій Кульбаков (Білорусь) – Стадіон: "Таллах", Дублін
20:00 Шемрок Роверс "Шемрок Роверс" (Ірландія) ПАОК Салоніки ПАОК (Греція) 1:3 ВІДЕО
Група B
Рефері: Ерік Брамхар (Нідерланди) – Стадіон: "Паркен", Копенгаген
20:00 Копенгаген "Копенгаген" (Данія) Ганновер 96 "Ганновер" (Німеччина) 1:2 ВІДЕО
Рефері: Лібор Коваржик (Чехія) – Стадіон: "Ворскла" імені Бутовського, Полтава
20:00 Ворскла Полтава "Ворскла" (Україна) Стандард Льєж "Стандард" (Бельгія) 1:3 ВІДЕО
---
ОГЛЯД МАТЧУ
---
Група C
Рефері: Стюарт Еттвелл (Англія) – Стадіон: ПСВ, Ейндховен
20:00 ПСВ Ейндховен ПСВ (Нідерланди) Хапоель Тель-Авів "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) 3:3 ВІДЕО
Рефері: Стефан Йоганнессон (Швеція) – Стадіон: "Легія", Варшава
20:00 Легія Варшава "Легія" (Польща) Рапід Бухарест "Рапід" (Румунія) 2:1 ВІДЕО
Група D
Рефері: Міхаліс Кукулакіс (Греція) – "Стадіо Олімпіко", Рим
20:00 Лаціо Рим "Лаціо" (Італія) Цюрих "Цюрих" (Швейцарія) 1:0 ВІДЕО
Рефері: Крістінн Якобссон (Ісландія) – Стадіон: "Чяхлалул", Пятра Нямт
20:00 Васлуй "Васлуй" (Румунія) Спортинг Лісабон "Спортинг" (Лісабон, Португалія) 1:0 ВІДЕО
Група E
Рефері: Томмі Шервен (Норвегія) – Стадіон: "Іненю", Стамбул
20:00 Бешикташ Стамбул "Бешикташ" (Туреччина) Динамо Київ "Динамо" (Київ, Україна) 1:0 ВІДЕО
---
ОГЛЯД МАТЧУ
---
Рефері: Дуарте Гомеш (Португалія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів
20:00 Маккабі Тель-Авів "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) Сток Сіті "Сток Сіті" (Англія) 1:2 ВІДЕО
Група F
Рефері: Марк Кортні (Північна Ірландія) – Стадіон: "Парк-де-Пренс", Париж
20:00 Парі Сен-Жермен ПСЖ (Франція) Слован Братислава "Слован" (Словаччина) 1:0 ВІДЕО
Рефері: Станислав Тодоров (Болгарія) – Стадіон: "Вальс-Зіценхайм", Зальцбург
20:00 Зальцбург "Зальцбург" (Австрія) Атлетик Більбао "Атлетик" (Іспанія) 0:1 ВІДЕО
Група G
Рефері: Тоні Шапрон (Франція) – Стадіон: "Франц Горр", Відень
22:05 Аустрія Відень "Аустрія" (Австрія) Алкмар АЗ (Нідерланди) 2:2 ВІДЕО
Рефері: Матей Юг (Словенія) – Стадіон: "Металіст", Харків
22:05 Металіст Харків "Металіст" (Україна) Мальме "Мальме" (Швеція) 3:1 ВІДЕО
---
ОГЛЯД МАТЧУ
---
Група H
Рефері: Марцин Борський (Польща) – Стадіон: "Сент-Ендрюс", Бірмінгем
22:05 Бірмінгем "Бірмінгем Сіті" (Англія) Брюгге "Брюгге" (Бельгія) 2:2 ВІДЕО
Рефері: Леонтіос Тратту (Кіпр) – Стадіон: "Брага Мунісіпал", Брага
22:05 Брага "Спортинг" (Брага, Португалія) Марибор "Марибор" (Словенія) 5:1 ВІДЕО
Група I
Рефері: Іштван Вод (Угорщина) – Стадіон: "Вісенте Кальдерон", Мадрид
22:05 Атлетико Мадрид "Атлетико" (Іспанія) Удінезе "Удінезе" (Італія) 4:0 ВІДЕО
Рефері: Бруну Пайшау (Португалія) – Стадіон: "Селтик Парк", Глазго
22:05 Селтик Глазго "Селтик" (Шотландія) Ренн "Ренн" (Франція) 3:1 ВІДЕО
Група J
Рефері: Ханнес Каасік (Естонія) – Стадіон: "АуфШальке", Гельзенкірхен
22:05 Шальке 04 Гельзенкірхен "Шальке" (Німеччина) АЕК Ларнака АЕК (Ларнака, Кіпр) 0:0 ВІДЕО
Рефері: Кевін Блом (Нідерланди) – Стадіон: "Націонал Арена", Бухарест
22:05 Стяуа Бухарест "Стяуа" (Румунія) Маккабі Хф "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) 4:2 ВІДЕО
Група K
Рефері: Халіс Езках'я (Туреччина) – Стадіон: "Крейвен Коттедж", Лондон
22:05 Фулхем Лондон "Фулхем" (Англія) Вісла Краків "Вісла" (Польща) 4:1 ВІДЕО
Рефері: Овідіу Алін Гецеган (Румунія) – Стадіон: "Твенте Стадіум", Енсхеде
22:05 Твенте Енсхеде "Твенте" (Нідерланди) Оденсе "Оденсе" (Данія) 3:2 ВІДЕО
Група L
Рефері: Вільям Коллам (Шотландія) – Стадіон: "Спірос Луїс", Афіни
22:05 АЕК Афіни АЕК (Афіни, Греція) Локомотив Москва "Локомотив" (Росія) 1:3 ВІДЕО
Рефері: Менаше Масіах (Ізраїль) – Стадіон: "Констант Ванденсто"к, Брюссель
22:05 Андерлехт Брюссель "Андерлехт" (Бельгія) Штурм Грац "Штурм" (Австрія) 3:0 ВІДЕО

Результати 1-го туру

Результати 2-го туру

Результати 3-го туру

Розклад 5-го туру

Розклад 6-го туру

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 4 листопада, 2011, 00:24 3692
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції