Результати всіх матчів 4-го туру групового турніру Ліги Європи.
ЛІГА ЄВРОПИ
Груповий турнір
1 ТУР | 2 ТУР |
3 ТУР |
4 ТУР | 5 ТУР | 6 ТУР |
3 ЛИСТОПАДА | ||||||
Група A |
||||||
Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Центральний", Казань | ||||||
19:00 | "Рубін" (Росія) | "Тоттенхем Хотспур" (Англія) | 1:0 |
ВІДЕО | ||
Рубін: 1. Рижиков, 4. Навас, 19. Калешин, 27. Боккетті, 76. Шаронов (к), 8. Рязанцев, 10. Касаєв, 16. Нобоа, 61. Караденіз, 66. Натхо, 5. Мартінс ТХ: 23. Кудічині, 13. Галлас (к), 19. Бассонг, 29. Лівермор, 31. Таунсенд, 40. Пієнар, 43. Фредерікс, 46. Керролл, 9. Павлюченко, 18. Дефо, 27. Фальке 1:0 Бебрас Натхо, 56 |
||||||
Рефері: Олексій Кульбаков (Білорусь) – Стадіон: "Таллах", Дублін | ||||||
20:00 | "Шемрок Роверс" (Ірландія) | ПАОК (Греція) | 1:3 | ВІДЕО | ||
Група B |
||||||
Рефері: Ерік Брамхар (Нідерланди) – Стадіон: "Паркен", Копенгаген | ||||||
20:00 | "Копенгаген" (Данія) | "Ганновер" (Німеччина) | 1:2 | ВІДЕО | ||
Рефері: Лібор Коваржик (Чехія) – Стадіон: "Ворскла" імені Бутовського, Полтава | ||||||
20:00 | "Ворскла" (Україна) | "Стандард" (Бельгія) | 1:3 | ВІДЕО | ||
--- ОГЛЯД МАТЧУ --- |
||||||
Група C |
||||||
Рефері: Стюарт Еттвелл (Англія) – Стадіон: ПСВ, Ейндховен | ||||||
20:00 | ПСВ (Нідерланди) | "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) | 3:3 | ВІДЕО | ||
Рефері: Стефан Йоганнессон (Швеція) – Стадіон: "Легія", Варшава | ||||||
20:00 | "Легія" (Польща) | "Рапід" (Румунія) | 2:1 | ВІДЕО | ||
Група D |
||||||
Рефері: Міхаліс Кукулакіс (Греція) – "Стадіо Олімпіко", Рим | ||||||
20:00 | "Лаціо" (Італія) | "Цюрих" (Швейцарія) | 1:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Крістінн Якобссон (Ісландія) – Стадіон: "Чяхлалул", Пятра Нямт | ||||||
20:00 | "Васлуй" (Румунія) | "Спортинг" (Лісабон, Португалія) | 1:0 | ВІДЕО | ||
Група E |
||||||
Рефері: Томмі Шервен (Норвегія) – Стадіон: "Іненю", Стамбул | ||||||
20:00 | "Бешикташ" (Туреччина) | "Динамо" (Київ, Україна) | 1:0 | ВІДЕО | ||
--- ОГЛЯД МАТЧУ --- |
||||||
Рефері: Дуарте Гомеш (Португалія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів | ||||||
20:00 | "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) | "Сток Сіті" (Англія) | 1:2 | ВІДЕО | ||
Група F |
||||||
Рефері: Марк Кортні (Північна Ірландія) – Стадіон: "Парк-де-Пренс", Париж | ||||||
20:00 | ПСЖ (Франція) | "Слован" (Словаччина) | 1:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Станислав Тодоров (Болгарія) – Стадіон: "Вальс-Зіценхайм", Зальцбург | ||||||
20:00 | "Зальцбург" (Австрія) | "Атлетик" (Іспанія) | 0:1 | ВІДЕО | ||
Група G | ||||||
Рефері: Тоні Шапрон (Франція) – Стадіон: "Франц Горр", Відень | ||||||
22:05 | "Аустрія" (Австрія) | АЗ (Нідерланди) | 2:2 | ВІДЕО | ||
Рефері: Матей Юг (Словенія) – Стадіон: "Металіст", Харків | ||||||
22:05 | "Металіст" (Україна) | "Мальме" (Швеція) | 3:1 | ВІДЕО | ||
--- ОГЛЯД МАТЧУ --- |
||||||
Група H | ||||||
Рефері: Марцин Борський (Польща) – Стадіон: "Сент-Ендрюс", Бірмінгем | ||||||
22:05 | "Бірмінгем Сіті" (Англія) | "Брюгге" (Бельгія) | 2:2 | ВІДЕО | ||
Рефері: Леонтіос Тратту (Кіпр) – Стадіон: "Брага Мунісіпал", Брага | ||||||
22:05 | "Спортинг" (Брага, Португалія) | "Марибор" (Словенія) | 5:1 | ВІДЕО | ||
Група I | ||||||
Рефері: Іштван Вод (Угорщина) – Стадіон: "Вісенте Кальдерон", Мадрид | ||||||
22:05 | "Атлетико" (Іспанія) | "Удінезе" (Італія) | 4:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Бруну Пайшау (Португалія) – Стадіон: "Селтик Парк", Глазго | ||||||
22:05 | "Селтик" (Шотландія) | "Ренн" (Франція) | 3:1 | ВІДЕО | ||
Група J |
||||||
Рефері: Ханнес Каасік (Естонія) – Стадіон: "АуфШальке", Гельзенкірхен | ||||||
22:05 | "Шальке" (Німеччина) | АЕК (Ларнака, Кіпр) | 0:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Кевін Блом (Нідерланди) – Стадіон: "Націонал Арена", Бухарест | ||||||
22:05 | "Стяуа" (Румунія) | "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) | 4:2 | ВІДЕО | ||
Група K |
||||||
Рефері: Халіс Езках'я (Туреччина) – Стадіон: "Крейвен Коттедж", Лондон | ||||||
22:05 | "Фулхем" (Англія) | "Вісла" (Польща) | 4:1 | ВІДЕО | ||
Рефері: Овідіу Алін Гецеган (Румунія) – Стадіон: "Твенте Стадіум", Енсхеде | ||||||
22:05 | "Твенте" (Нідерланди) | "Оденсе" (Данія) | 3:2 | ВІДЕО | ||
Група L |
||||||
Рефері: Вільям Коллам (Шотландія) – Стадіон: "Спірос Луїс", Афіни | ||||||
22:05 | АЕК (Афіни, Греція) | "Локомотив" (Росія) | 1:3 | ВІДЕО | ||
Рефері: Менаше Масіах (Ізраїль) – Стадіон: "Констант Ванденсто"к, Брюссель | ||||||
22:05 | "Андерлехт" (Бельгія) | "Штурм" (Австрія) | 3:0 | ВІДЕО |
Дивіться також:
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи
Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України