Розклад і результати матчів 5-го туру групового турніру Ліги Європи.
ЛІГА ЄВРОПИ
Груповий турнір
1 ТУР | 2 ТУР |
3 ТУР |
4 ТУР | 5 ТУР | 6 ТУР |
30 ЛИСТОПАДА | ||||||
Група A |
||||||
Рефері: Гаральд Лехнер (Австрія) – Стадіон: "Центральний", Казань | ||||||
19:00 | "Рубін" (Росія) | "Шемрок Роверс" (Ірландія) | 4:1 | ВІДЕО | ||
1:0 Нельсон Вальдес, 10 Попередження: Хесус Навас, 11; Олександр Рязанцев, 39; Гьокденіз Караденіз, 69 - Пет Салліван, 62; Дан Мюррей, 65; Стівен О'Доннелл, 75 |
||||||
Рефері: Бас Нейхейс (Нідерланди) – Стадіон: "Уайт Харт Лейн", Лондон | ||||||
22:05 | "Тоттенхем Хотспур" (Англія) | ПАОК (Греція) | 1:2 | ВІДЕО | ||
Група B |
||||||
Рефері: Антоніо Дамато (Італія) – Стадіон: "Моріс Дюфрен", Льєж | ||||||
22:05 | "Стандард" (Бельгія) | "Ганновер" (Німеччина) | 2:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Олексій Кульбаков (Білорусь) – Стадіон: "Ворскла" імені Бутовського, Полтава | ||||||
22:05 | "Ворскла" (Україна) | "Копенгаген" (Данія) | 1:1 | ВІДЕО | ||
--- СТАТИСТИКА МАТЧУ --- |
||||||
Група C |
||||||
Рефері: Жолт Сабо (Угорщина) – Стадіон: "Валентин Станеску", Бухарест | ||||||
22:05 | "Рапід" (Румунія) | "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) | 1:3 | ВІДЕО | ||
Рефері: Фірат Айдінус (Туреччина) – Стадіон: "Легія", Варшава | ||||||
22:05 | "Легія" (Польща) | ПСВ (Нідерланди) | 0:3 | ВІДЕО | ||
1 ГРУДНЯ | ||||||
Група D |
||||||
Рефері: Петер Расмуссен (Данія) – Стадіон: "Жозе Алваладе", Лісабон | ||||||
22:05 | "Спортинг" (Лісабон, Португалія) | "Цюрих" (Швейцарія) | 2:0 | |||
Рефері: Мілорад Мажич (Сербія) – Стадіон: "Чяхлалул", Пятра Нямт | ||||||
22:05 | "Васлуй" (Румунія) | "Лаціо" (Італія) | 0:0 | |||
Група E |
||||||
Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Британія", Сток-он-Трент | ||||||
22:05 | "Сток Сіті" (Англія) | "Динамо" (Київ, Україна) | 1:1 | |||
--- ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО --- |
||||||
Рефері: Серж Гюм'єнні (Бельгія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів | ||||||
22:05 | "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) | "Бешикташ" (Туреччина) | 2:3 | |||
Група F |
||||||
Рефері: Ханнес Каасік (Естонія) – Стадіон: "Сан-Мамес", Більбао | ||||||
22:05 | "Атлетик" (Іспанія) | "Слован" (Словаччина) | 2:1 | |||
Рефері: Ліран Ліані (Ізраїль) – Стадіон: "Вальс-Зіценхайм", Зальцбург | ||||||
22:05 | "Зальцбург" (Австрія) | ПСЖ (Франція) | 2:0 | |||
30 ЛИСТОПАДА | ||||||
Група G | ||||||
Рефері: Марк Кортні (Північна Ірландія) – Стадіон: "Мальме", Мальме | ||||||
20:00 | "Мальме" (Швеція) | АЗ (Нідерланди) | 0:0 | |||
Рефері: Павел Крістіан Балай (Румунія) – Стадіон: "Металіст", Харків | ||||||
20:00 | "Металіст" (Україна) | "Аустрія" (Австрія) | 4:1 | ВІДЕО | ||
--- ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО --- |
||||||
Група H | ||||||
Рефері: Маркус Стрьомбергссон (Швеція) – Стадіон: "Брага Мунісіпал", Брага | ||||||
20:00 | "Спортинг" (Брага, Португалія) | "Бірмінгем Сіті" (Англія) | 1:0 | ВІДЕО | ||
Рефері: Лібор Коваржик (Чехія) – Стадіон: "Людськи врт", Марибор | ||||||
20:00 | "Марибор" (Словенія) | "Брюгге" (Бельгія) | 3:4 | ВІДЕО | ||
Група I | ||||||
Рефері: Сергій Карасьов (Росія) – Стадіон: "Рут-де-Лор'ян", Ренн | ||||||
20:00 | "Ренн" (Франція) | "Удінезе" (Італія) | 0:0 | |||
Рефері: Ерік Брамхар (Нідерланди) – Стадіон: "Селтик Парк", Глазго | ||||||
20:00 | "Селтик" (Шотландія) | "Атлетико" (Іспанія) | 0:1 | ВІДЕО | ||
1 ГРУДНЯ | ||||||
Група J |
||||||
Рефері: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія) – Стадіон: "АуфШальке", Гельзенкірхен | ||||||
20:00 | "Шальке" (Німеччина) | "Стяуа" (Румунія) | 2:1 | |||
Рефері: Андре Маррінер (Англія) – Стадіон: ГСП, Нікосія | ||||||
20:00 | АЕК (Ларнака, Кіпр) | "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) | 2:1 | |||
Група K |
||||||
Рефері: Лоран Дюамель (Франція) – Стадіон: "Оденсе", Оденсе | ||||||
20:00 | "Оденсе" (Данія) | "Вісла" (Польща) | 1:2 | |||
Рефері: Маріо Страхоня (Хорватія) – Стадіон: "Твенте Стадіум", Енсхеде | ||||||
20:00 | "Твенте" (Нідерланди) | "Фулхем" (Англія) | 1:0 | |||
--- ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ о 0:30 --- |
||||||
Група L |
||||||
Рефері: Роберт Малек (Польща) – Стадіон: "Спірос Луїс", Афіни | ||||||
20:00 | АЕК (Афіни, Греція) | "Андерлехт" (Бельгія) | 1:2 | |||
Рефері: Деніз Айтекін (Німеччина) – Стадіон: "Локомотив", Москва | ||||||
19:00 | "Локомотив" (Росія) | "Штурм" (Австрія) | 3:1 | ВІДЕО |
Дивіться також:
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів
Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи
Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України