Ліга Європи. Не обійшлося без сенсацій

Визначилися всі учасники третього кваліфай-раунду Ліги Європи
Спорт 24 липня, 2009, 14:49 1353
Додати до обраного
Визначилися всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

У четвер, 23 липня визначилися всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Другий раунд кваліфікації не обійшовся без сенсацій: азербайджанський "Карабах" пройшов норвезький Русенборг, учасник Ліги чемпіонів минулого року кіпрський "Анортосіс" поступився у додатковий час чорногорському "Петровацу". "Вадуц" (Ліхтенштейн) також в додатковий час вибив з турніру шотландський "Фалкірк".

Нагадаємо, що донецький "Металург" пройшов білоруський МТЗ-РІПО.

ЛІГА ЄВРОПИ. Другий кваліфікаційний раунд

Матчі-відповіді

"Олімпі" (Грузія) - "Легія" (Польща) - 0:1
Перший матч - 0:3

"Динамо" (Тбілісі, Грузія) - "Металург" (Лієпая, Латвія) - 3:1
Перший матч - 1:2

"Работнічкі" (Македонія) - "Крузейдерс" (Північна Ірландія) - 4:2
Перший матч - 1:1

"Карабах" (Азербайджан) - "Русенборг" (Норвегія) - 1:0
Перший матч - 0:0

"Петровац" (Чорногорія) - "Анортосіс" (Кіпр) - 3:1 (дод. час)
Перший матч - 1:2

МТЗ-РІПО (Білорусь) - "Металург" (Донецьк, Україна) - 1:2
Перший матч - 0:3

"Валетта" (Мальта) - "Сент-Патрік" (Ірландія) - 0:1
Перший матч - 1:1

"Лахті (Фінляндія) -" Гориця "(Словенія) - 2:0
Перший матч - 0:1

"Гандзасар" (Вірменія) - "Бреда" (Нідерланди) - 0:2
Перший матч - 0:6

"Флора" (Естонія) - "Брондбю" (Данія) - 1:4
Перший матч - 1:0

ХІК (Фінляндія) - "Вєтра" (Литва) - 1:3
Перший матч - 1:0

"Каунас" (Литва) - "Севойно" (Сербія) - 1:1
Перший матч - 0:0

"Дінабург" (Латвія) - "Бней Ієгуда" (Ізраїль) - 0:1
Перший матч - 0:4

"Полонія" (Польща) - "Ювенес-Догана" (Мальта) - 4:0
Перший матч - 1:0

"Дачія" (Молдова) - "Жиліна" (Словаччина) - 0:1
Перший матч - 0:2

"Славен Белупо" (Хорватія) - "Мілано" (Македонія) - 8:2
Перший матч - 4:0

"Санта Колома" (Андорра) - "Базель" (Швейцарія) - 1:4
Перший матч - 0:3

"Рандерс" (Данія) - "Судува" (Литва) - 1:1
Перший матч - 1:0

"Лариса" (Греція) - "Рейк'явік" (Ісландія) - 1:1
Перший матч - 0:2

"Тромсе" (Норвегія) - "Динамо" (Мінськ, Білорусь) - 4:1
Перший матч - 0:0

"Маккабі" (Нетанія, Ізраїль) - "Сліема" (Мальта) - 3:0
Перший матч: 0:0

"Холодаш" (Угорщина) - "Ельфсборг" (Швеція) - 0:0
Перший матч - 0:3

"Іскра-Сталь" (Молдова) - "Чорно Море" (Болгарія) - 0:3
Перший матч - 0:1

"Спартак" (Трнава, Словаччина) - "Сараєво" (Боснія і Герцеговина) - 1:1
Перший матч - 0:1

"Вадуц" (Ліхтештейн) - "Фалкірк" (Шотландія) - 2:0 (дод. час)
Перший матч - 0:1

"Уйпешт" (Угорщина) - "Стяуа" (Румунія) - 1:2
Перший матч - 0:2

ХБ "Торсгавн" (Фарерські острови) - "Омонія" (Кіпр) - 1:4
Перший матч - 0:4

"Гент" (Бельгія) - "Нафтан" (Білорусь) - 1:0
Перший матч - 1:2

"Галатасарай" (Туреччина) - "Тобол" (Казахстан) - 2:0
Перший матч - 1:1

"Деррі Сіті" (Ірландія) - "Сконто" (Латвія) - 1:0
Перший матч - 1:1

"Влазнія" (Албанія) - "Рапід" (Відень, Австрія) - 0:3
Перший матч - 0:5

"Широки Бріег" (Боснія і Герцеговина) - "Штурм" (Австрія) - 1:1
Перший матч - 1:2

"Славія" (Сараєво Боснія і Герцеговина) - "Ольборг" (Данія) - 2:1
Перший матч - 0:0.

"Црвена Звезда" (Сербія) - "Рудар" (Чорногорія) - 4:0
Перший матч - 1:0

"Мазеруелл" (Шотландія) - "Флямуртарі" (Албанія) - 8:1
Перший матч - 0:1

"Хельсінборг" (Швеція) - "Зестафоні" (Грузія) - 2:2 (дод. час)
Перший матч - 2:1

"Фрам" (Ісландія) - "Сігма" (Оломуц, Чехія) - 0:2
Перший матч - 1:1

"Рієка" (Хорватія) - "Діфферанж" (Люксембург) - 3:0
Перший матч - 0:1

"Бангор Сіті" (Уельс) - "Хонка" (Фінляндія) - 0:1
Перший матч - 0:2

"Пасуш де Феррейра" (Португалія) - "Зімбру" (Молдова) - 1:0
Перший матч - 0:0


ЛІГА ЄВРОПИ. 3-й кваліфікаційний раунд

Перші матчі відбудуться 30 липня. Матчі-відповіді - 6 серпня.

"Рієка" (Хорватія) - "Металіст" (Україна)
"Гент" (Бельгія) - "Рома" (Італія)
"Фредрікстад" (Норвегія) - "Лех" (Польща)
"Сараєво" (Боснія) - "Хельсінборг" (Швеція)
"Васлуй" (Румунія) - "Омонія" (Кіпр)
"Металург" Донецьк (Україна) - "Інтерблок" Любляна (Словенія)
ПСВ (Нідерланди) - "Чорно Море" (Болгарія)
"Славія" (Боснія) - "Кошице" (Словаччина)
"Гетеборг" (Швеція) - "Хапоель" Т-А (Ізраїль)
ПАОК (Греція) - "Валеренга" (Норвегія)
"Рандерс" (Данія) - "Гамбург" (Німеччина)
"Хонка" (Фінляндія) - "Карабах" (Азербайджан)
"Вадуц" (Ліхтенштейн) - "Слован" (Чехія)
"Сент-Патрік" (Ірландія) - "Крила Рад" (Росія)
АПОП Кінарас (Кіпр) - "Рапід" (Австрія)
"Стяуа" (Румунія) - "Мазеруелл" (Шотландія)
"Войводіна" (Сербія) - "Аустрія" (Австрія)
ЦСКА (Болгарія) - "Деррі Сіті" (Ірландія)
"Брондбю" (Данія) - "Легія" (Польща)
"Тромсе" (Норвегія) - "Славен" (Хорватія)
"Севойно" (Сербія) - "Лілль" (Франція)
"Спортинг" Брага (Португалія) - "Ельфсборг" (Швеція)
"Работнічкі" (Македонія) - "Оденсе" (Данія)
"Абердін" (Шотландія) - "Сігма" (Чехія)
"Жиліна" (Словаччина) - "Хайдук" (Хорватія)
"Фенербахче" (Туреччина) - "Гонвед" (Угорщина)
"Брюгге" (Бельгія) - "Лахті (Фінляндія)
"Атлетіко" (Іспанія) - "Янг Бойз" (Швейцарія)
"Петровац" (Чорногорія) - "Штурм" (Австрія)
"Бней Ієгуда" (Ізраїль) - "Пасуш де Феррейра" (Португалія)
"Рейк'явік" (Ісландія) - "Базель" (Швейцарія)
"Галатасарай" (Туреччина) - "Маккабі" Нетанія (Ізраїль)
"Фулхем" (Англія) - "Вєтра" (Литва)
"Динамо" Тбілісі (Грузія) - "Црвена Звезда" (Сербія)
"Полонія" (Польща) - "Бреда" (Нідерланди)

Читайте також:

Форвард "Шахтаря" перейшов у "Дніпро" за 5.5 мільйона євро

Донецький "Металург" переміг білоруських "трактористів" у болоті

"Дніпро" підписав камерунця з "Арсеналу"

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 24 липня, 2009, 14:49 1353
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції