Українці вилетіли. Результати матчів-відповідей Ліги Європи за 4 серпня

© ФК Ворскла
Визначилися учасники останнього відбіркового етапу турніру.

4 серпня відбулися матчі-відповіді третього кваліфай-раунду Ліги Європи, за підсумками яких стали відомі всі учасники раунду плей-оф.

Обидві наші команди - "Ворскла" та "Олександрія" - покинули турнір.

Жеребкування лей-оф відбудеться 5 серпня о 14:00 за Києвом.

Участь у жеребі візьме і донецький "Шахтар", який вилетів з Ліги чемпіонів.

Чорним виділено команди, які вийшли у плей-оф

СЛОВАН Ліберець Чехія
Слован Либерец
__2:0__
2:1 пм*
(відбувся 3 серпня)
АДМІРА Медлінг Австрія
Адмира-Ваккер Медлинг
МІТЬЮЛЛАНД Данія
Митьюлланд
__1:1 дч_
1:0 пм
ВІДЕОТОНУгорщина
Видеотон
ХІКФінляндія
ХИК
__0:2__
2:1 пм
ГЕТЕБОРГ Швеція
Гетеборг
НИММЕКалью Естонія
Нымме Калью
__0:2__
0:1 пм
ОСМАНЛИСПОР Туреччина
Османлыспор
СПАРТАК Трнава Словаччина
Спартак Трнава
    0:1__
1:0 пм
АУСТРІЯ Відень Австрія
Аустрия Вена
СПАРТАК Москва Росія
Спартак Москва
__0:1__
1:1 пм
АЕК Ларнака Кіпр
АЕК Ларнака
КРАСНОДАР Росія
Краснодар
__3:1___
3:0 пм
БІРКІРКАРА Мальта
Биркиркара
ЯНІНА Греція
Янина
__1:2__
0:1 пм
АЗ Алкмаар Нідерланди
Алкмаар
БЕЙТАР Ізраїль
Бейтар
__3:0__
1:1 пм
ЕЛГАВА Латвія
Елгава
ВОРСКЛА Полтава Україна
Ворскла
_2:3_
0:0 пм
ЛОКОМОТИВА Загреб Хорватія
Локомотива Загреб
АІК Швеція
АИК
__0:2__
0:1 пм
ПАНАТІНАЇКОС Греція
Панатинаикос
ГАБАЛА Азербайджан
Габала
__1:0__
1:1 пм
ЛІЛЛЬ Франція
Лилль
МЛАДА-БОЛЕСЛАВ Чехія
Млада-Болеслав
__1:0__
0:2 пм
ШКЕНДІЯ Македонія
Шкендия
АРОКА Португалія
Арока
__0:0__
1:1 пм
ХЕРАКЛЕС Нідерланди
Хераклес
АПОЛЛОН Лімасол Кіпр
Аполлон Лимасол
__3:3__
1:2 пм
ГРАССХОППЕРС Швейцарія
Грасcхопперс
СЕНДЕРЮСКЕ Данія
Сендерюске
__1:1__
2:1 пм
ЗАГЛЕМБЕ Польща
Заглембе
МАККАБІ Тель-Авів Ізраїль
Маккаби ТА
__2:1__
3:1 пм
ПАНДУРІЙ Румунія
Пандурий
ДИНАМО Мінськ Білорусь
Динамо Минск
__0:2__
1:1 пм
ВОЙВОДІНА Сербія
Войводина
АЕК Афіни Греція
АЕК Афины
__0:1__
0:0 пм
СЕНТ-ЕТЬЄН Франція
Сент-Этьен
БРОНДБЮ Данія
Брондбю
__3:1__
0:1 пм
ГЕРТА Німеччина
Герта
РІЄКА Хорватія
Риека
__2:2__
0:0 пм
ІСТАНБУЛ Башакшехір Туреччина
Истанбул Башакшехир
МАРИБОР Словенія
Марибор
__1:0__
1:1 пм
АБЕРДІН Шотландія
Абердин
ВІІТОРУЛКонстанца Румунія
Вииторул Констанца
__0:0__
0:5 пм
ГЕНТ Бельгія
Гент
ХАЙДУК Спліт Хорватія
Хайдук Сплит
__3:1__
3:0 пм
ОЛЕКСАНДРІЯУкраїна
Александрия
САССУОЛО Італія
Сассуоло
__3:0__
1:1 пм
ЛЮЦЕРН Швейцарія
Люцерн
КОРК СІТІ Ірландія
Корк Сити
__1:2__
0:1 пм
ГЕНК Бельгія
Генк
ВЕСТ ХЕМ ЮНАЙТЕД Англія
Вест Хэм
__3:0__
1:2 пм
ДОМЖАЛЕ Словенія
Домжале
РІУ АВЕ Португалія
Риу Аве
__1:1__
0:0 пм
СЛАВІЯ Прага Чехія
Славия
РАПІД Відень Австрія
Рапид Вена
__3:0__
0:0 пм
ТОРПЕДО Жодіно Білорусь
Торпедо Жодино

*пм - перший матч
дч - додатковий час

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції