"Сампдорія" - "Металіст" - 0:0. Важливе очко для харків'ян

"Сампдорія" - "Металіст" - 0:0© football-pictures.net
Спорт 5 листопада, 2010, 00:04 3082
На стадіоні "Луїджи Ферраріс" у Генуї завершено матч між італійською "Сампдорією" і харківським "Металістом".

У Генуї "Металіст" зіграв внічию "Сампдорією" у матчі четвертого туру Ліги Європи.

Харків'яни з сімома очками залишаються на другому місці у групі I, випереджаючи "Сампдорію" на два очки.

Додамо, що у паралельному матчі лідер групи ПСВ з рахунком 2:0 переміг угорський "Дебрецен". ПСВ набрав 10 очок.

2 грудня "Металіст" приймає "Дебрецен", а у Генуї зіграють "Сампдорія" і ПСВ.

Цікаво, що "Сампдорія" вперше за чотири матчі не програла "Металісту".

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап. 4-й тур

Група I

22:05 Генуя. "Луїджи Ферраріс"
Головний арбітр: Фернандо Тейшейра Вітьєнес (Іспанія)

САМПДОРІЯ (Італія) - МЕТАЛІСТ (Україна) - 0:0

Сампдорія: 1.Жуніор Коста, 3.Циглер, 26.Вольта, 28.Гастальделло, 19.Каччаторе - 17.Паломбо - 16.Полі (7.Манніні, 63), 4.Дессена - 8.Губерті (11.Коман, 72) - 89.Марілунго (10.Пацціні, 63), 9.Поцці

Металіст: 81.Дишленкович - 15.Фініньо, 22.Обрадович, 30.Папа Гуйє, 3.Вільягра (5.Шелаєв, 74) - 11.Олійник (9.Воробей, 87), 8.Едмар, 7.Валяєв, 37.Бордіян - 33.Девич (2.Романчук, 64), 10.Клейтон

Попередження: Даніеле Гастальделло, 42; Папа Гуйє, 45; Володимир Дишленкович, 89

90+3 хв: "Металіст" вистояв на Апеннінах, здобувши важливе очко.

90+2 хв: Пацціні б'є низом з-за меж штрафного. Дишленкович ловить м'яч

85 хв: після передачі Комана справа Пацціні завдавав удару по воротах. Дишленкович на місці

84 хв: Гуйє збив Поцці на підступах до штрафного. Подача у володіння Дишленковича, кілька рикошетів і м'яч виносять далеко в поле

81 хв: щось не клеїться сьогодні з передачами у плеймейкера "Металіста" Хав'єра. Бразилець "запоров" кілька потенційно гольових атак

77 хв: Металіст подав два кутових. Італійці відбились

76 хв: класна атака "Металіста". Олійник, опинившись перед штрафним майданчиком, міг віддати передачу Хав'єру, але пробив сам. М'яч пройшов поруч зі стійкою

75 хв: Шелаєв, вибиваючи м'яч через себе, ледве не поцілив ногою у голову Дессена. Штрафний з 25-метрів виконав Коман. Удар в ближній кут і Дишленкович накриває м'яч

66 хв: Валяєв порушив правила на Паломбо. Той у відповідь штовхнув українця. Арбітр не відреагував на дії італійця

64 хв: відбулась серія замін

Варто відзначити, що газон на "Луїджи Ферраріс" у жахливому стані. Гравці обох команд іноді падають у на рівному місці. Місцями газон засипали піском, щоб приховати лисі "ділянки" і зробити галявину візуально більш привабливою

55 хв: господарі йдуть великими силами в атаку, залишаючи великі прогалини в обороні

46 хв: харків'яни почали другий тайм

45+2 хв: Клейтон Хав'є з кутового ледве не закрутив м'яч у дальну дев'ятку. Перерва

45 хв: після подачі з кутового Дишленкович відбив м'яч на ногу Марілунго. Удар в дотик і Обрадович у підкаті вибиває м'яч з порожніх воріт

43 хв: Хав'єр подав штрафний. Італійці винесли м'яч подалі від воріт

40 хв: господарі поки виглядають краще, раз-пораз створюючи небезпечні моменти біля воріт гостей

35 хв: після подачі кутового гравець "Сампдорії" виграв другий поверх і ударом головою потрапив у поперечину. Вільягра, який стояв на лінії воріт вибив сферу в поле

34 хв: після подачі з флангу Губерті боковими ножицями класно пробив у правий кут, однак Гуйє, стоячи обличчям до воріт, головою вибив м'яч на кутовий

У паралельному матчі ПСВ забив перший гол у ворота "Дебрецена".

18 хв: після прострільної передачі Хав'єра Обрадович не влучив по м'ячу, а Олійник пробив не сильно і в руки Жуніору

15 хв: Дишленкович перевів на кутовий сильний удар Паломбо з 28-ми метрів

12 хв: команди почали без розкачки, відповідаючи моментом на момент. Італійці не реалізували вихід два в один, а українці кілька разів пробили здалеку

1 хв: господарі почали гру