Ліга Європи. "Шахтар" розгромив "гробарів" Спорт 1 жовтня, 22:04
Донецький "Шахтар" здобув переконливу перемогу у матчі другого туру Ліги Європи над сербським "Партизаном".

Шахтар - Партизан - 4:1
shakhtar.com
Шахтар перед матчем. Командне фото
Донецький "Шахтар" провів першу єврокубкову гру на "Донбас Арені". У рамках другого туру Ліги Європи "гірники" приймали сербський "Партизан".

Футболісти "Шахтаря" не розчарували численну армію вболівальників і здобули переконливу перемогу над белградськими "гробарями".

На 24-й хвилині після серії кутових біля воріт "Партизана" гості не витримали і забили собі самі. Автоголом відзначився Ламіч.

А вже через 14 хвилин Луїс Адріано замкнув прострільну передачу від Фернандіньйо.

На 54-й хвилині двоходівка Жадсон - Ілсіньйо завершилася третім голом у ворота сербів. Жадсон віддав пас на хід Іліиньйо. Той повернув м'яч. І Жадсон з лінії карного майданчика ефектно перекинув м'яч через голкіпера.

На 67-й хвилині гірники вдруге забили після розіграшу кутового. Жадсон відпасував на Раца, румун прострілив, а Ярослав Ракицький переправив м'яч у ворота.

За чотири хвилини до кінця матчу гостям вдалося забити гол престижу. Адем Ляйїч, який взимку перейде у "Манчестер Юнайтед", обіграв захисника і проштовхнув м'яч повз Пятова.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу підопічних Мірчи Луческу.

Після двох турів "Шахтар" впевнено лідирує у групі J, маючи в активі 6 очок та різницю м'ячів 8:2.

У іншому матчі групи "Тулуза" та "Брюгге" зіграли у результативну нічию - 2:2.

Наступний матч "Шахтар" проведе на "Донбас Арені" проти "Тулузи", яка посідає друге місце у групі. Гра відбудеться 22 жовтня.