Ліга Європи. Зоря - Лячі - 2:1. Луганський тріумф на "Оболонь-Арені"

Зоря - Лячі / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-трансляція матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між луганською "Зорею" і албанським "Лячі".

33. Данай

22:23 трибуни дякують футболістам за перемогу, скандуючи "Дякуємо, дякуємо!!!"
22:22 "Зоря" вийшла у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи, де зіграє з норвезьким "Мольде"
90+4' ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!
90+3' вболівальники знову співають гімн України!
89' міг Будківський оформити дубль, але його удар з розвороту відбив голкіпер
88' справа Хомченовський виконав подачу, а Будківський замкнув дальню стійку
87'  ГОООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ - Будківський
85' луганчани пропустили контратаку. Зефі вивів на удар Німані і той технічно розібрався з Шевченком, пробивши у правий кут
85'  ГОЛ - Німані
79' і знову гостро біля воріт гостей. Любенович подав на ближню стійку, м'яч скинули в центр, звідки Білий пробив повз ворота, стоячи спиною до воріт
79' після подачі Любеновичем кутового Хомченовський головою пробив під поперечину - знову рятує ворота голкіпер
78' дальній удар Чайковського - Вуядінович дістав м'яча з дев'ятки
74' з кутового Любенович подав ідеально на дальню стійку, звідки Ігнатьєвич розстріляв ворота суперника
74'  ГОООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ - Ігнатьєвич
73' кілька хвилин тримали луганчани суперника в напрузі. Заробили кутовий - удар Хомченовського блокували
70' не надто вдало подав кутовий Любенович
69' перша заміна у "Лячі". СЕФГІНІ - ЧЕЛЯ
68'  Хомченовський вривається в штрафний зліва. Прострілює - м'яч від албанського захисника полетів на кутовий
66'  Караваєв метрів з 10-ти пробив вище ворот у боротьбі з захисником
65' остання заміна у "Зорі": БІЛИЙ - ГРИЦАЙ
63' кутовий у господарів. Любенович подав гостро, але арбітр зафіксував фол когось з гравців "Зорі" проти голкіпера
61' друга заміна у "Зорі": КАРАВАЄВ - ПЕТРЯК
61'  Будківський наважився на удар з 25-ти метрів. М'яч просвистів над поперечиною
60' патріотичні вболівальники знову виконали гімн України! Молодці!
56' стандарт у луганчан справа біля штрафного майданчика. Любенович подав не надто вдало
54' справа Петряк виконав подачу. Будківський головою пробив у намрямку кутового прапорця
52'  Любенович подав зі штрафного. Хомченовський головою пробив в руки голкіперу
51'  Ο Ольсі Течья - не за правилами зупинив Будківського
21:33 починається другий тайм
21:31 у складі "Зорі" відбулася одна заміна. ЛЮБЕНОВИЧ змінив ЛІПАРТІЮ
21:17 відпочинемо 15 хвилин
45+3' перерва
45+3' супермомент марнує Ліпартія! Грузин з кількох метрів запустив м'яч за ворота після скидання м'яча справа
45+1'  Ο Григорій Ярмаш - за фол в центрі поля
43' на лівому фланзі біля штрафного гостей збили Ліпартію. Хомченовський зі штрафного подав у руки голкіперу
41' добігає кінця перший тайм. Активніше діяли господарі, але гольових моментів команди створили порівну - по одному
37'   Ο Джаба Ліпартія - грубо зіграв проти капітана гостей в центрі поля
35' албанці приспали пильність "Зорі" і ледве не забили. Зефі вискочив один на один, але його удар впритул відбив голкіпер
32'  Хомченовський гостро подає зліва. Але ніхто не встигає на м'яч
30' луганчани подовгу розігрують м'яч
26' не вистачає луганчанам свого голеадора Янніка Болі. Той вже три дні не з'являється у розташуванні команди
25' під скандування Слава Україні - Героям Слава Дмитро Хомченовський змістився зліва і пробив. Але цей удар став легкою здобиччю Вуядіновича
23' вболівальники співають гімн України
22' м'яч метушився у штрафній гостей після удару Грицая, але ніхто не добив
19' поки у нас нічого цікавого на матчі, то глядачі самі себе розважають, скандуючи хіт "Путін - х*йло" і "Зоря - вреред!"
13'  Хомченовський вискочив один на один зліва. Цілив у дальній кут, але пробив повз ворота
11'  Хомченовський виконав не найкращу подачу
11' кутовий у луганчан. Трибуни скандують "Зоря, Зоря!!!"
10' контратака "Зорі". Хомченовський пішов на трьох захисників і пробив. Влучив в ногу одному з захисників
8' штрафий у албанців. 10-ка гостей подав. захисники вибили м'яч
4' вболівальники затягнули народну українську "Путін - Х*йло"
3'  Хомченовського збили на правому краю штрафного! Сам же постраждалий зі штрафного відкотив м'яч під удар Чайковському. Удар з лінії штрафного голкіпер відбив, а Петряк, який опинився на добиванні, потрапив у офсайд
1' першу атаку провели албанці. М'яч від когось з гостей потрапив до рук Шевченка
20:29 звучить стартовий свисток! Починаємо гру!
20:03 вболівальники поступово підходять до стадіону
19:55 команди завершують розминку на полі "Оболонь-Арени"
8:08 минулої п'ятниці відбулося жеребкування третього раунду кваліфікації. Переможець українсько-албанського протистояння зіграє з переможцем пари "Мольде" Норвегія - "Горіца" Словенія. У першій грі "вікінги" розгромили словенців (4:1)
8:08 у першій грі луганчани впевнено перемогли на виїзді (3:0). А сьогодні "Зоря" може порадувати столичних любителів футболу красивою грою. Адже матч пройде на "Оболонь-Арені"
8:08 сьогодні луганська "Зоря" приймає албанську команду "Лячі" у матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи
8:08 вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua

Зоря - Лячі - 2:1. Відеоаналіз